اخبار ارز دیجیتال

حرکت به سمت بیت کوین: چگونه HODLers تبدیل به تغییراتی می شود و پذیرش را افزایش می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جف بوث به کوین تلگراف گفت: “وقتی به بیت کوین فکر می کنید، این به طور بالقوه بزرگترین کشور یا یکی از بزرگترین کشور های امروزی است. اما دیجیتالی است و در همه جا پخش می شود.”

اگر بیت‌کوین (BTC) یک کشور بود، می‌توانست یکی از بزرگ‌ترین کشورها در جهان باشد. این از جف بوث، شریک عمومی صندوق سرمایه گذاری بیت کوین Ego Death Capital و نویسنده کتاب The Price of Tomorrow است. کوین تلگراف برای درک بهتر و تجسم وضعیت حرکت بیت کوین در سال ۲۰۲۳ با بوث صحبت کرد.

بوث در بدفورد، یک شهر کوچک حومه ای که طرفداران بیت کوین و رهبران نظر کلیدی را از سراسر جهان جذب می کند، به لذت بردن از یک آبجو و گفتگو درباره بیت کوین نشست. بوث در مورد ظهور و انعطاف پذیری جامعه بیت کوین در دهه ۲۰۲۰ و نحوه مشارکت شخصی افراد اظهار نظر کرد.

جف بوث (سمت راست) در حال صحبت با جو هال Cointelegraph

بوث پیشنهاد کرد که اگر اعضای آن زمان بیشتری را به این هدف اختصاص دهند، جامعه بیت کوین می تواند تغییرات اساسی در جهان ایجاد کند. بوث به کوین تلگراف گفت: “اگر می گویید که همه این افراد در حال حرکت هستند و زمان بیشتری را صرف بهبود قابل توجهی نرخ پذیرش خود می کنند.”

HODLers بیت کوین ستون فقرات بیت کوین هستند، افرادی که بیت کوین را نگه می دارند به این امید که روزی این ارز شاهد پذیرش انبوه آن باشد. اما اگر افراد بیشتری مایل به استفاده از بیت کوین باشند، این جنبش شتاب بیشتری می گیرد و سریعتر به اهداف خود می رسد.

شگفت‌انگیز خواهد بود اگر افرادی که من به عنوان پرچین نگه داشتم تصمیم بگیرند که به جلو بروم، زمان بیشتری را در دنیایی که می‌خواستم ببینم بگذرانم، و زمان و توجهشان را به آنجا معطوف کنم. به آنجا نقل مکان کنم، من آن را در خودم دیده‌ام.

از مراحل ساده ای مانند پرسیدن اینکه آیا یک تاجر بیت کوین را می پذیرد تا انتخاب پذیرش بیت کوین به عنوان وسیله مبادله ترجیحی آنها در مشاغل، اقدامات خاصی وجود دارد که افراد می توانند برای پیشبرد این هدف انجام دهند. همچنین جلسات حضوری بیت کوین نیز وجود دارد. بوث در مورد تأثیر تیم فوتبال رئال بدفورد با موضوع بیت کوین اظهار نظر کرد. این وسیله ای برای معرفی بیت کوین به مخاطبان گسترده تر است.

“سلام [Peter McCormack is] واقعاً جالب است که بتوان از این وسیله نقلیه برای پیشبرد چیزهای دیگر استفاده کرد. ”

پیتر مک کورمک در مصاحبه جداگانه ای با کوین تلگراف گفت که حرکت بیت کوین در سال ۲۰۲۳ فقط مربوط به بیت کوین نیست. NOSTR یک پروتکل غیرمتمرکز است که مورد علاقه طرفداران بیت کوین است. برنامه های NOST مانند Damus به دنبال رقابت با توییتر و دیگر پلتفرم های محبوب رسانه های اجتماعی هستند.

بوث به اشتراک گذاشت که از زمان پیدایش بیت کوین راه های بیشتری برای درگیر شدن با بیت کوین وجود دارد. کانادایی‌ها خاطرنشان می‌کنند که Fedimint، یک شبکه پرداخت، شبکه لایتنینگ و راه‌حل نگهداری مشترک، راه‌های بیشتری را برای مشتاقان بیت‌کوین ارائه می‌کند.

“تعداد دوستانی که من هرگز شخصاً ملاقات نکرده ام شگفت انگیز است و آنها را دوستان صمیمی می دانم و این روابط را در طول زمان ایجاد کرده ام. هرگز او را ندیدم.”

گفت: “چیزی در مورد ملاقات حضوری و حفاری آن زمان به این صورت وجود دارد. بله، فکر نمی کنم بتوانید آن را به صورت آنلاین جایگزین کنید.”

مربوط: چه امنیتیعلاقه مندان به بیت کوین عبارات شناخته شده ۱۲ کلمه ای را در چند دقیقه شکست می دهند

بعلاوه، با توجه به اینکه بیت کوینرها اکنون در سطح جهانی توزیع شده اند و جوامعی در سنگال، گواتمالا و ویتنام به وجود آمده اند، بوث معتقد است که اثرات شبکه محلی می تواند توسعه یابد.

او پرسید: «در واقع چند بیت کوینی آن را نگه داشته و منتظرند؟

“اگر فقط کسانی که آن را به عنوان یک پرچین نگه داشتند، تصمیم می گرفتند، “من می خواهم ادامه دهم، زمان بیشتری را در دنیایی که می خواهم ببینم بگذرانم” و زمان و توجه خود را به آنجا معطوف کنند. این شگفت انگیز است.”

در نهایت، بوث نتیجه می گیرد، “جهان به آنجا خواهد رفت.”

این مصاحبه بخشی از مستند بیت کوین آینده بدفورد در یوتیوب کوین تلگراف است. در اینجا مشترک شوید.

مجله کوین تلگراف: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟

نویسنده: Joe Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا