🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر اجرایی می گوید با سقوط کریپتو در سال ۲۰۲۲ در بانک DBS بیت کوین ۸۰ درصد افزایش خواهد یافت.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از فروپاشی صرافی کریپتو در سال گذشته، پلت فرم معاملات ارز دیجیتال بانک DBS، سرمایه گذاران نهادی بیشتری را جذب می کند.

مگابانک DBS متعلق به دولت سنگاپور یکی از معدود شرکت‌هایی در سراسر جهان است که از سقوط عظیم ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲ سود زیادی برده است.

صرافی دیجیتال DBS، پلتفرم معاملاتی نهادی ارزهای دیجیتال بانک DBS، شاهد افزایش قابل توجهی در حجم معاملات بیت کوین (BTC) در سال گذشته بود. به گفته لیونل لیم، مدیرعامل DBS Digital Exchange، تعداد مشتریان ارزهای دیجیتال DBS در سال ۲۰۲۲ نسبت به سال قبل بیش از دو برابر خواهد شد.

لیم در مصاحبه ای با کوین تلگراف در ۸ می گفت: «در همین مدت، حجم معاملات بیت کوین در مبادلات دیجیتال ۸۰ درصد افزایش یافته است.

این مدیر اجرایی معتقد است افزایش تقاضا برای خدمات رمزنگاری در صرافی دیجیتال DBS نتیجه فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲ است. لیم خاطرنشان کرد که DBS همچنان شاهد روند صعودی در حجم معاملات است. او گفت:

DBS به دنبال انفجار چندین صرافی در سال گذشته، همچنان از پرواز به ایمنی و کیفیت سود می برد.

Evi Schunis، رئیس دارایی‌های دیجیتال بانک DBS نیز به Cointelegraph گفت که DBS در ماه‌های اخیر شاهد افزایش درخواست‌های همکاری از دارایی‌های دیجیتال و شرکت‌های بلاک چین بوده است.

صرافی ارز دیجیتال DBS که در سال ۲۰۲۰ تأسیس شد، فقط به سرمایه گذاران نهادی خدمات می دهد. لیم خاطرنشان کرد که DBS از ماه می ۲۰۲۳، علیرغم در نظر گرفتن گسترش خدمات خود به مشتریان فردی در سال گذشته، یک صرافی فقط برای اعضا برای سرمایه گذاران شرکتی و نهادی باقی مانده است.

FTX یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال است که در سال ۲۰۲۲ خنک می شود. قبل از سقوط FTX در نوامبر ۲۰۲۲، این پلتفرم مقدار زیادی ارزهای دیجیتال را از سرمایه گذاران نهادی معامله کرد. در مارس ۲۰۲۲، FTX یک واحد اختصاصی برای همکاری با آژانس ها راه اندازی کرد. در آن زمان، حدود دو سوم حجم معاملات FTX و FTX ایالات متحده از حساب های سازمانی بود.

مدیر عامل صرافی دیجیتال DBS هیچ تاثیری از بحران جاری بانکی در ایالات متحده نمی بیند، در حالی که تأثیر مثبت سقوط صرافی ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۲ را پیشنهاد می کند.

مربوط: نگرانی ها در مورد بحران بانکی به سطح بی سابقه ای از سال ۲۰۰۸ رسیده است – نظرسنجی

لیم گفت: «بعضی از سازندگان بازار ما به دنبال یک ریل بانکی جدید دلار آمریکا پس از فروپاشی یک بانک ارز دیجیتال در ایالات متحده بودند. او خاطرنشان کرد، با این حال، هیچ تاثیر مستقیمی بر صرافی ارزهای دیجیتال DBS وجود نداشت.

ورشکستگی بانک های ایالات متحده بر خط لوله محصولات و خدمات ما تأثیری نداشته است. با این حال، ما از نزدیک این تحولات را زیر نظر داریم و آماده هستیم تا برنامه های خود را در صورت لزوم تنظیم کنیم.

در حالی که DBS خود یک بانک رمزنگاری دوست است، اما نگران خطراتی که ظاهراً ناشی از قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال است، نیست.

لیم به کوین تلگراف گفت: «DBS دارایی های دیجیتالی که توسط مشتریان نگهداری می شود را مجدداً فرضیه نمی دهد یا معامله نمی کند، بنابراین ریسک نقدینگی وجود ندارد. مدیر عامل شرکت گفت: دارایی های دیجیتال مشتریان ما در بانک DBS جدا از صرافی دیجیتال DBS ذخیره می شود.

مجله: سکه های ناپایدار: از بین بردن چربی، نصب و راه اندازی، و سایر خطرات در راه است

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا