اخبار ارز دیجیتال

معامله گران بیت کوین به نوسانات قیمت بسته شدن هفتگی در قیمت 27000 دلار بیت کوین در رادار اشاره می کنند.

تحلیل قیمت بیت کوین در بازه های زمانی بلندمدت و کوتاه مدت در حال حاضر بر اهمیت 27000 دلار متمرکز شده است.

بیت کوین (BTC) قیمت بسته شدن هفتگی جدیدی را در 15 اکتبر ثبت کرد زیرا شرایط معاملاتی “بسیار خسته کننده” همچنان امید به شکستن بیش از 27000 دلار را ایجاد می کند.

نمودار BTC/USD 1 ساعته. منبع: TradingView

قیمت BTC “فوق خسته کننده” ممکن است همچنان در قیمت بسته شدن هفتگی شگفت زده شود

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView یک آخر هفته معمولی را ردیابی کردند، بدون اینکه نوسان قیمت BTC قبل از بسته شدن مشاهده شود.

بیت کوین همچنان در اطراف سطح حیاتی 26800 دلار در نوسان است و در حالی که بازار نقدی آرام است، هیچ سرنخ خط سیر مهمی به معامله گران نمی دهد.

مایکل ون دی پوپ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت MN Trading، ادعا کرد که با توجه به پتانسیل افزایش قیمت بیت کوین، فضایی برای افزایش قیمت بیت کوین تا 27800 دلار وجود دارد.

او می‌گوید: «آخر هفته‌ها برای تجارت، به‌ویژه برای بیت‌کوین، بسیار کسل‌کننده هستند. گفت X تعداد مشترکان آن روز.

“نمای بدون تغییر. ما دو کف را در 26500 دلار آزمایش کردیم و در آنجا ماندیم. ما در حال حاضر در حال مبارزه با مقاومت هستیم و باید قبل از اینکه در نهایت به 27800 دلار برسیم.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Michael van de Poppe/X

در همین حال، معامله‌گر و تحلیلگر محبوب Daan Crypto Trades خاطرنشان کرد که کندل هفتگی آتی به زیر «باند حمایتی بازار گاوی» که توسط دو میانگین متحرک تشکیل شده است، بسته می‌شود.

بخشی از اظهار نظر X: «ما هنوز شاهد افزایش یا کاهش قیمت قانع‌کننده در هفته‌های اخیر نبوده‌ایم، زیرا ما بسیار نزدیک به این منطقه معامله می‌کنیم». گفت.

نمودار BTC/USD با باندهای حمایتی بازار صعودی. منبع: Daan Crypto Trades/X

تحلیل‌های اضافی افزایش نوسانات را در پایان روز پیش‌بینی می‌کرد، با آخرین قیمت بسته شدن معاملات آتی بیت‌کوین گروه CME در ۲۶۸۴۰ دلار در منطقه داغ.

مدل منحنی پذیرش بیت کوین به پشتیبانی 27000 دلاری نیاز دارد

در آخر هفته، سطح قیمت بالای 27000 دلار نیز به عنوان امکان حمایت بلندمدت مورد توجه قرار گرفت.

مطالب مرتبط: آیا SBF واقعاً از بیت کوین معامله گران FTX برای نگه داشتن قیمت بیت کوین زیر 20000 دلار استفاده کرده است؟

طبق گفته تیموتی پترسون، بنیانگذار و مدیر سرمایه گذاری Cane Island Alternative Advisors، که می بیند سطح قیمت BTC در آینده اهمیت بیشتری پیدا می کند.

با توجه به رابطه بین قیمت و نفوذ، 27000 دلار باید به نوعی معیار تبدیل شود که تا پایان سال 2023 با احتمال حدود 75 درصد به عنوان پشتیبانی باقی خواهد ماند.

او گفت: “قیمت بیت کوین 75 درصد از زمان را بالاتر از منحنی پذیرش خود می گذراند. این منحنی ظرف 60 روز به 27000 دلار خواهد رسید.” من نوشته ام نمودارهای تجربی را روی X کاشی کنید.

نمودار منحنی پذیرش بیت کوین. منبع: تیموتی پترسون/X

در ماه آگوست، پترسون پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین تا اکتبر 15 درصد کاهش می یابد و در سه سال آینده به 100000 دلار می رسد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا