اخبار ارز دیجیتال

معامله گران بیت کوین سطوح پشتیبانی را شناسایی می کنند زیرا قیمت بیت کوین به 262000 دلار می رسد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که اگر گاوهای بیت کوین شانسی داشته باشند، همه چیز مربوط به میانگین متحرک نمایی 200 هفته ای و منطقه زیر 26000 دلار است.

بیت کوین (BTC) از ضررهای بسته شدن هفتگی خود در 28 آگوست با کاهش مالیات چین، دارایی های ریسک را افزایش داد.

نمودار ساعتی BTC/USD. منبع: TradingView

EMA 200 هفته ای BTC Price به عنوان پشتیبانی برجسته است

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView افزایش قیمت بیت کوین را که منجر به افتتاحیه وال استریت در روز شد، پیگیری کردند.

BTC/USD با قیمت 26226 دلار معامله می شود که به بالاترین سطح خود از 25 آگوست رسیده است و به طور کامل کاهش شب گذشته را جبران می کند.

به نظر می رسد خبر کاهش 50 درصدی مالیات بر معاملات سهام توسط چین باعث افزایش قیمت معاملات آتی آمریکا شده است. از آن زمان، شاخص های S&P 500 و Nasdaq Composite به ترتیب 0.6% و 0.7% افزایش یافته اند.

موسس و مدیر عامل شرکت تجاری Eight، مایکل ون د پوپ، شرایط معاملات هفته آینده را با یک منطقه حمایتی کلیدی برای دفاع از میانگین متحرک نمایی 200 هفته ای نزدیک به 25700 دلار مشاهده خواهد کرد.

او در بخشی از مقاله نوشت: “اول از همه، EMA 200 هفته ای پایین تر است. قیمت آن 25650 دلار (Bitstamp) یا 24750 دلار (Binance) است. ما می خواهیم دوره مسطح سال را تقلید کنیم.” × پست.

“اگر EMA 200 هفته ای بتواند ادامه یابد، به این نتیجه می رسد که ما می توانیم اینجا را به پایان برسانیم و نقطه ورود بزرگی به دست آوریم. من به پرونده 19500 تا 21500 دلاری نگاه خواهم کرد. در بازه های زمانی پایین تر یا کل هفته، یک وقفه کمتر از میانگین متحرک نمایی 200 هفته ای هنوز امکان پذیر است، مگر اینکه سطوح کاهش یابد.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Michael van de Poppe/X

Van de Poppe ادامه داد که نقدینگی دفترچه سفارش “به احتمال زیاد زیر” EMA 200 است.

او نوشت: «از این نظر، پاکسازی منطقه محتمل ترین نتیجه است.

دو استراتژی را می توان به کار گرفت: 1 – حرکت با 25,750 دلار برای ایجاد یک ورودی طولانی تهاجمی به سمت انتهای دیگر محدوده (ورود فقط در صورتی که 25,750 دلار پس از جابجایی بازیابی شود). متحرک نمایی 200 هفته ای) و یک واگرایی صعودی در بازه زمانی بالاتر. این یک معامله طلایی و آغاز یک بازگشت است. با این حال، 25750 دلار باید در بازگشت بازیابی شود، در غیر این صورت ممکن است این تراکنش باطل یا معلق شود.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Michael van de Poppe/X

در همین حال، معامله گر محبوب Titan of Crypto، 25900 دلار را به عنوان منطقه ای برای تماشا برجسته کرد.

او در بخشی از تحلیل X خود خلاصه کرد: «25900 دلار سطحی است که باید تماشا کرد.

بیت کوین RSI در هفته دوم “بسیار پایین” باقی می ماند

یکی دیگر از معامله‌گران، فینیکس، اشاره کرد که شاخص قدرت نسبی بیت‌کوین (RSI) در بازه‌های زمانی پایین‌تر به سطوح پایین ادامه می‌دهد.

مرتبط: «سقوط» سپتامبر به 22000 دلار؟ – 5 چیزی که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، بسته به بازه زمانی مورد بحث، این میزان به سطوحی رسیده است که در پنج سال گذشته از زمانی که قیمت BTC ده روز پیش 10 درصد کاهش یافته بود، مشاهده نشده است.

بخشی از کامنت X در آن روز چنین بود: “RSI هنوز بسیار پایین است. از 1.5 هفته قبل ادامه داشته است.”

در چند سال گذشته هفت بار از هشت بار به زیر 25 رسیده است که نشان دهنده یک پایین (منطقه ای) است و به دنبال آن حداقل 30 درصد افزایش داشته است.

تجزیه و تحلیل بیشتر نشان داد که در سپتامبر 2019، یک استثنا از این قانون وجود خواهد داشت.

RSI تلاش می کند زمانی که یک دارایی در محدوده قیمتی خاصی بیش از حد خرید یا بیش از حد فروش می شود اندازه گیری کند.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا