اخبار ارز دیجیتال

معامله گران بیت کوین سطوح پشتیبانی را شناسایی می کنند زیرا قیمت بیت کوین به ۲۶۲۰۰۰ دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که اگر گاوهای بیت کوین شانسی داشته باشند، همه چیز مربوط به میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ هفته ای و منطقه زیر ۲۶۰۰۰ دلار است.

بیت کوین (BTC) از ضررهای بسته شدن هفتگی خود در ۲۸ آگوست با کاهش مالیات چین، دارایی های ریسک را افزایش داد.

نمودار ساعتی BTC/USD. منبع: TradingView

EMA 200 هفته ای BTC Price به عنوان پشتیبانی برجسته است

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView افزایش قیمت بیت کوین را که منجر به افتتاحیه وال استریت در روز شد، پیگیری کردند.

BTC/USD با قیمت ۲۶۲۲۶ دلار معامله می شود که به بالاترین سطح خود از ۲۵ آگوست رسیده است و به طور کامل کاهش شب گذشته را جبران می کند.

به نظر می رسد خبر کاهش ۵۰ درصدی مالیات بر معاملات سهام توسط چین باعث افزایش قیمت معاملات آتی آمریکا شده است. از آن زمان، شاخص های S&P 500 و Nasdaq Composite به ترتیب ۰.۶% و ۰.۷% افزایش یافته اند.

موسس و مدیر عامل شرکت تجاری Eight، مایکل ون د پوپ، شرایط معاملات هفته آینده را با یک منطقه حمایتی کلیدی برای دفاع از میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ هفته ای نزدیک به ۲۵۷۰۰ دلار مشاهده خواهد کرد.

او در بخشی از مقاله نوشت: “اول از همه، EMA 200 هفته ای پایین تر است. قیمت آن ۲۵۶۵۰ دلار (Bitstamp) یا ۲۴۷۵۰ دلار (Binance) است. ما می خواهیم دوره مسطح سال را تقلید کنیم.” × پست.

“اگر EMA 200 هفته ای بتواند ادامه یابد، به این نتیجه می رسد که ما می توانیم اینجا را به پایان برسانیم و نقطه ورود بزرگی به دست آوریم. من به پرونده ۱۹۵۰۰ تا ۲۱۵۰۰ دلاری نگاه خواهم کرد. در بازه های زمانی پایین تر یا کل هفته، یک وقفه کمتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ هفته ای هنوز امکان پذیر است، مگر اینکه سطوح کاهش یابد.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Michael van de Poppe/X

Van de Poppe ادامه داد که نقدینگی دفترچه سفارش “به احتمال زیاد زیر” EMA 200 است.

او نوشت: «از این نظر، پاکسازی منطقه محتمل ترین نتیجه است.

دو استراتژی را می توان به کار گرفت: ۱ – حرکت با ۲۵,۷۵۰ دلار برای ایجاد یک ورودی طولانی تهاجمی به سمت انتهای دیگر محدوده (ورود فقط در صورتی که ۲۵,۷۵۰ دلار پس از جابجایی بازیابی شود). متحرک نمایی ۲۰۰ هفته ای) و یک واگرایی صعودی در بازه زمانی بالاتر. این یک معامله طلایی و آغاز یک بازگشت است. با این حال، ۲۵۷۵۰ دلار باید در بازگشت بازیابی شود، در غیر این صورت ممکن است این تراکنش باطل یا معلق شود.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Michael van de Poppe/X

در همین حال، معامله گر محبوب Titan of Crypto، ۲۵۹۰۰ دلار را به عنوان منطقه ای برای تماشا برجسته کرد.

او در بخشی از تحلیل X خود خلاصه کرد: «۲۵۹۰۰ دلار سطحی است که باید تماشا کرد.

بیت کوین RSI در هفته دوم “بسیار پایین” باقی می ماند

یکی دیگر از معامله‌گران، فینیکس، اشاره کرد که شاخص قدرت نسبی بیت‌کوین (RSI) در بازه‌های زمانی پایین‌تر به سطوح پایین ادامه می‌دهد.

مرتبط: «سقوط» سپتامبر به ۲۲۰۰۰ دلار؟ – ۵ چیزی که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، بسته به بازه زمانی مورد بحث، این میزان به سطوحی رسیده است که در پنج سال گذشته از زمانی که قیمت BTC ده روز پیش ۱۰ درصد کاهش یافته بود، مشاهده نشده است.

بخشی از کامنت X در آن روز چنین بود: “RSI هنوز بسیار پایین است. از ۱.۵ هفته قبل ادامه داشته است.”

در چند سال گذشته هفت بار از هشت بار به زیر ۲۵ رسیده است که نشان دهنده یک پایین (منطقه ای) است و به دنبال آن حداقل ۳۰ درصد افزایش داشته است.

تجزیه و تحلیل بیشتر نشان داد که در سپتامبر ۲۰۱۹، یک استثنا از این قانون وجود خواهد داشت.

RSI تلاش می کند زمانی که یک دارایی در محدوده قیمتی خاصی بیش از حد خرید یا بیش از حد فروش می شود اندازه گیری کند.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا