🚨 اخبار ارز دیجیتال

معامله گران بیت کوین انتظار دارند قیمت بیت کوین ۳.۵ درصد افزایش یابد و طی چند هفته سقوط به پایان برسد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بیت‌کوین سیگنال‌های صعودی جدیدی را در بازه‌های زمانی پایین‌تر ارسال کرده است که این امید را به وجود می‌آورد که عملکرد قیمت بیت‌کوین از مرحله اصلاح اخیر خود بیرون بیاید.

بیت کوین (BTC) در ۱۸ مه افزایش شدیدی را تجربه کرد زیرا تحلیلگران انتظار داشتند که رشد بعدی در آینده رخ دهد.

نمودار شمع ساعتی بیت استمپ/دلار بیت‌استمپ. منبع: TradingView

افزایش قیمت بیت کوین همچنان ادامه دارد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView BTC/USD را حدود ۲۷۴۰۰ دلار در Bitstamp ردیابی کردند.

این جفت به شدت به سمت وال استریت باز در روز گذشته افزایش یافت و به بالاترین سطح ۳.۵ درصدی نسبت به پایین ترین سطح روز رسید.

Skew، یک معامله گر محبوب، با تغییر سیگنال های موجود در دفتر سفارشات فارکس، امیدوار به ادامه کار بود.

او گفت: «قیمت‌ها نوسانات پیشگیرانه را از بین بردند، که نقدینگی کافی برای افزایش قیمت را فراهم کرد. خلاصه شده است بخشی از Twitter Analytics.

Skew می‌گوید که محیط کلان کلان باعث ایجاد اصطکاک در عملکرد قیمت بیت‌کوین می‌شود، در حالی که بزرگ‌ترین تتر استیبل کوین، که نوید خرید منظم بیت‌کوین را می‌دهد، “یک باد مخالف مثبت” خواهد بود.

نمودار مشروح داده های دلتای حجم تجمعی بیت کوین (CVD). منبع: Skew/Twitter

در همین حال، دلتای حجم تجمعی (CVD) شتاب افزایشی را نشان داد، که نشانه‌های بیشتری را نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین ممکن است قدرت جدید خود را حفظ کند.

Skew گفت: “ما به دنبال شتاب خرید پایدار از Spot Elzers Scalp Short هستیم.” اضافه.

منابع پایش زنجیره ای شاخص های مواد ردیابی شد این حرکت در کتاب سفارش بایننس است، جایی که افزایش قیمت همزمان با افزایش حجم بزرگترین کلاس نهنگ های بیت کوین است.

طبق معمول، همه در مورد مدت زمان افزایش قانع نشدند. از جمله آنها حساب تجاری محبوب TraderSZ بود که در آن روز شروع به بستن موقعیت های طولانی BTC خود کرد.

یکی از کامنت‌های همراه با پیش‌بینی بازگشت به روند نزولی گفت: «فکر کنید رالی به پایان رسیده است».

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: TraderSZ/Twitter

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، اهداف نزولی کوتاه مدت و بلندمدت اکنون به ترتیب به حدود ۲۵۰۰۰ دلار و ۲۴۰۰۰ دلار افزایش یافته است.

پایین ترین رتبه «ممکن» اصلاح قیمت بیت کوین است

در همین حال، تاجر Credible Crypto گفت که او معتقد است که در ماه آینده افزایش قابل توجهی وجود دارد.

مرتبط: یکی از “بزرگترین” شاخص های بیت کوین می گوید بازار صعودی قیمت بیت کوین در راه است

“چه مدت تا توسعه باقی مانده است و آیا ما به پایان می رسیم؟” با ۲۵k آزمایش شده و Liq زیر گرفته شده است، این اصلاح ممکن است به پایان برسد، اما PA در چند روز آینده چگونه تکامل خواهد یافت؟ باید مطمئن شوید ما هنوز نمی‌توانیم احتمال قیمت پایین‌تر را رد کنیم، اما توسعه PA باید نکاتی را در مورد آنچه انجام دهیم به ما ارائه دهد. ” توییت همون روز توضیح دادم

Credible Crypto دو نمودار با خطوط روند قابل توجه بارگذاری کرده است، و اضافه کرده است که نمودار بالا باید به عنوان پشتیبانی حفظ شود و BTC/USD باید بالاتر رود.

وی در ادامه گفت: “ما انتظار داریم خط روند آبی نقطه‌دار سمت راست باقی بماند، یعنی کمتر از ۳۰ روز طول می‌کشد تا این مرحله جانبی تکمیل شود و روند صعودی بعدی شروع شود.”، ماهیت حرکت را کاملاً توصیف کرد. مواد منفجره”.

نمودار مشروح با خط روند BTC/USD. منبع: Credible Crypto/Twitter

مجلات: فاکتور IRS 38 میلیارد دلاری Alameda، تزریق ثروت Do Kwon، Milady’s Frenzy: Asia Express

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا