اخبار ارز دیجیتال

معامله گران بیت کوین بر روی باندهای جدید بولینگر «برک آوت» قیمت بیت کوین در 63 هزار دلار تمرکز می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

داده ها نشان می دهد که اقدام قیمت بیت کوین احتمالاً شکست نادر باندهای بولینگر را تکرار می کند که فقط یک بار در هر نصف رخ می دهد.

معامله گران محبوب امیدوارند که بیت کوین (BTC) به لطف یک شکست ساده در خط روند، برای یک صعود تاریخی تنظیم شود.

و بحث در توییتر در 5 می، ارز دیجیتال Titan سیگنال صعودی نادری را در اندیکاتور Bollinger Bands نمودار ماهانه بیت کوین نشان داد.

قیمت بیت‌کوین می‌تواند یک «شکست بی‌رحمانه» داشته باشد

اقدام قیمت BTC در حال حاضر به طرق مختلف در بازه های زمانی مختلف بر احساسات تأثیر می گذارد. ناظران در مورد حرکت های کوتاه مدت یا کوچک نمایی مطمئن نیستند، اما اتفاق نظر وجود دارد که با نزدیک شدن به نصف شدن یارانه های بلاک، رشد بیت کوین در آینده نزدیک است.

اما وقتی نوبت به ردیابی اتفاقات بعدی می رسد، ممکن است نگاهی به نصف شدن های گذشته، به ویژه نوسانات، کافی باشد.

همانطور که توسط Titan of Crypto اشاره شده است، بازه زمانی ماهانه Bollinger Bands یک رویداد شکست تکراری را تنظیم می کند که فقط یک بار در هر چرخه رخ می دهد.

در دو نمونه از سال‌های 2016 و 2019 که در نمودارهای پیوست نشان داده شده‌اند، BTC/USD از بخش بالایی کانال Bollinger Bands عبور کرد و حرکتی قابل توجهی به سمت بالا انجام داد.

باندهای بولینگر یک شاخص نوسان مهم در بازه های زمانی قیمت هستند. آنها حول یک میانگین متحرک ساده 20 دوره ای (SMA) می چرخند که به عنوان خط میانه عمل می کند، با دو انحراف استاندارد بالا و پایین نشان دهنده کانال.

این باندها با نوسانات گسترش می یابند و منقبض می شوند، و رویدادهای خاص، مانند لمس قیمت یا عبور از باندها، اغلب توسط معامله گران مهم تلقی می شوند.

نمودار 1 ماهه BTC/USD اکنون تلاش قیمت را برای خروج از خط SMA نشان می دهد که در صورت تایید، تکرار کلاسیک بازارهای صعودی گذشته را پیشنهاد می کند.

کریپتو تایتان در یک نظر آن را یک “شکست بی رحمانه” نامید.

او افزود: «BTC در شرف شکستن خط پایه ماهیانه باندهای بولینگر است و زمانی که این اتفاق بیفتد، اولین هدف بی‌رحمانه دنبال خواهد شد».

این امر بیت کوین را به 63500 دلار می رساند.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Titan of Crypto/Twitter

در حالی که برای مطابقت با بالاترین سطح کنونی کافی نیست، هدف قیمت می تواند در عرض یک سال به نقطه نصف نزدیک شود. پذیرفته.

قیمت بیت کوین منتظر زمان خود است

در همین حال، ماه گذشته، خود جان بولینگر، خالق گروه، ادعا کرد که بیت کوین در یک نقطه محوری در بازه زمانی روزانه قرار دارد.

مطالب مرتبط: آیا بیت کوین بیش از حد خرید است یا بیش از حد فروخته می شود؟ برای اطلاع از باندهای بولینگر استفاده کنید!

در آن زمان، قیمت در حال آزمایش مجدد خط SMA به عنوان پشتیبانی بود، اما از آن زمان شکسته شد و وارد محدوده شد. با این حال، طبق داده های Cointelegraph Market Pro و TradingView، در حال حاضر به سمت باندهای بالاتر صعود می کند.

نمودار شمع 1 روزه بیت کوین/دلار (Bitstamp) با باندهای بولینگر.منبع: Trading View

تحلیلگر CryptoCon سپس پیشنهاد کرد که اگرچه بیت کوین از بالاترین قیمت محلی خود یعنی 31000 دلار سقوط کرده است، معیار باندهای بولینگر در بازه زمانی پایین هنوز دست نخورده باقی مانده است.

مجله: حسابرسی کریپتو و پاداش‌های باگ شکسته شده‌اند: در اینجا نحوه رفع آنها آورده شده است

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا