اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین به ۳ میلیون دلار می رسد زیرا گاوهای بیت کوین در موقعیت مناسبی قرار دارند و گزینه ۳.۲ میلیارد دلاری منقضی می شود.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تضعیف سیستم مالی ایالات متحده احتمال سود ۷۸۰ میلیون دلاری را برای گاوهای بیت کوین در زمانی که گزینه ها در ۲۸ آوریل منقضی می شود افزایش داده است.

قیمت بیت کوین (BTC) در ۲۶ آوریل به ۲۹۸۰۰ دلار رسید که در مجموع ۹.۶ درصد در ۲۴ ساعت افزایش یافت و در Bitstamp به ۳۰۰۲۴ دلار رسید. برخی از مفسران استدلال کرده اند که کاهش ۵۰ درصدی قیمت سهام First Republic Bank (Fed) در ۲۵ آوریل کاتالیزور افزایش بیت کوین بوده است.

سود بیت کوین از بحران بانکی

علیرغم تغییر مثبت، قیمت آن در ۱۲ ماه ۲۲.۵ درصد کاهش یافته است و دلیل خوشبین نبودن گاوها را توضیح می دهد.

سقوط فدرال رزرو پس از آن رخ داد که گزارش درآمد این بانک نشان داد که سپرده های مشتریان در طول سه ماهه به میزان ۴۰.۸ درصد کاهش یافته است زیرا مشتریان پول خود را برداشت می کنند. شایان ذکر است، بانک ها در ماه مارس ۳۰ میلیارد دلار نقدینگی دریافت کردند، در حالی که خروجی های فصلی از ۱۰۰ میلیارد دلار گذشت.

در همین حال، فدرال رزرو آمریکا نشان داده است که نرخ بهره را بالای ۵ درصد افزایش خواهد داد. با افزایش هزینه سرمایه، بانک‌های مرکزی ممکن است موفق شوند تورم را کنترل کنند، اما پیامدهای ناخواسته آن یک اقتصاد ضعیف‌تر و ساختار بازار نزولی برای دارایی‌های ریسک، از جمله بیت‌کوین است.

برخی از تحلیلگران رد ۳۱۰۰۰ دلار را به محیط سخت نظارتی ارزهای دیجیتال به ویژه در ایالات متحده نسبت می دهند. این موضوع پس از شکایت Coinbase آشکار شد تا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) را مجبور کند تا قوانین خود را برای صنعت روشن کند.

به طور خاص، صرافی از SEC خواست تا در مورد نحوه طبقه‌بندی توکن‌ها به عنوان اوراق بهادار شفاف‌سازی کند.

با این حال، افزایش ۲۷ درصدی بیت کوین از ۲۶ مارس تا ۲۶ آوریل دقیقاً همان چیزی بود که گاوها برای موفقیت در انقضای گزینه های ماهانه ۳.۲ میلیارد دلاری آوریل به آن نیاز داشتند.

گزینه های بیت کوین: خرس ها ۹۴ درصد از شرط های زیر ۲۸۰۰۰ دلار را انجام دادند

سود باز برای گزینه های منقضی شده در ۲۸ آوریل ۳.۲ میلیارد دلار است، اما تعداد واقعی کمتر است زیرا سطح قیمت های مورد انتظار زیر ۲۸۰۰۰ دلار است. وقتی بیت کوین بین ۲۵ آوریل تا ۲۶ آوریل ۹.۶ درصد افزایش یافت، این معامله گران شگفت زده شدند.

گزینه های بیت کوین سود باز را در ۲۸ آوریل جمع می کند. منبع: CoinGlass

نسبت تماس به فروش ۱.۱۹ نشان دهنده عدم تعادل بین ۱.۷ میلیارد دلار سود باز تماس (خرید) و ۱.۵ میلیارد دلار گزینه فروش (فروش) است.

با این حال، اگر قیمت بیت کوین در ۲۸ آوریل در ساعت ۸:۰۰ صبح UTC نزدیک به ۲۹۵۰۰ دلار باقی بماند، تنها ۵۴ میلیون دلار از این گزینه های فروش (فروش) در دسترس خواهد بود. تفاوت این است که اگر بیت کوین در زمان انقضا بالاتر از آن سطح معامله شود، حق فروش بیت کوین به قیمت ۲۸۰۰۰ دلار یا ۲۹۰۰۰ دلار بی فایده است.

گاوها ۳۰۰۰۰ دلار را برای تضمین سود ۷۸۰ میلیون دلاری هدف گذاری کرده اند

در زیر چهار سناریوی محتمل بر اساس عملکرد قیمت فعلی آورده شده است. تعداد قراردادهای اختیار خرید (خروجی) و فروش (نزولی) موجود در ۲۸ آوریل به قیمت انقضا بستگی دارد. عدم تعادل به نفع هر دو طرف یک سود نظری است.

  • ۲۷۰۰۰ تا ۲۸۰۰۰ دلار: ۱۴۳۰۰ تماس در مقابل ۸۷۰۰ تماس. نتیجه نهایی به نفع ۱۵۰ میلیون دلار سهام فراخوانی ( صعودی ) است.
  • ۲۸۰۰۰ تا ۲۹۰۰۰ دلار: ۱۹۰۰۰ تماس در مقابل ۳۲۰۰ تماس. گاوها مزیت خود را به ۴۴۵ میلیون دلار افزایش می دهند.
  • ۲۹۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار: ۲۱۷۰۰ تماس در مقابل ۱۹۰۰ تماس. گاوها مزیت خود را به ۵۷۵ میلیون دلار افزایش می دهند.
  • ۳۰۰۰۰ تا ۳۱۰۰۰ دلار: ۲۶۵۰۰ تماس در مقابل ۶۰۰ تماس. نتیجه خالص مزیت ۷۸۰ میلیون دلاری برای سهام فراخوانی ( صعودی ) بود.

این تخمین تقریبی گزینه‌های خرید مورد استفاده در شرط‌بندی‌های صعودی را در نظر می‌گیرد و گزینه‌های فروش را فقط در معاملات خنثی تا نزولی استفاده می‌کند. با این حال، این ساده سازی بیش از حد، استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را نادیده می گیرد.

به عنوان مثال، یک معامله‌گر می‌توانست یک گزینه تماس را بفروشد و در واقع بیش از یک قیمت مشخص، در معرض منفی بیت کوین قرار بگیرد. متأسفانه راه آسانی برای تخمین این اثر وجود ندارد.

مربوط: مدیر عامل Circle، سرکوب رمزارز ایالات متحده را به دلیل کاهش ارزش بازار USDC مقصر می‌داند

انبوه خرس بیت کوین با اهرم شورت منحل شد

اگر مقاومت ۳۰۰۰۰ دلاری شکست بخورد، گاوهای بیت کوین می توانند به سود ۵۷۵ میلیون دلاری رضایت دهند. در همین حال، خرس ها به کاهش ۶.۵ درصدی از ۲۹۸۰۰ دلار نیاز دارند تا ضرر خود را به ۱۵۰ میلیون دلار کاهش دهند. با این حال، شرط بندی اهرمی روی کاهش قیمت با استفاده از قراردادهای آتی اخیرا شاهد انحلال اجباری ۱۶۶ میلیون دلاری بوده است که فضای کمتری برای مانور خرس ها باقی می گذارد.

با توجه به حرکت صعودی ایجاد شده توسط اولین بانک جمهوریت، گاوهای بیت کوین در موقعیت خوبی برای گزینه های ماهانه ۳.۲ میلیارد دلاری بیت کوین قرار دارند که در ماه آوریل منقضی می شوند.

به احتمال زیاد، این دستاوردها برای تقویت بیشتر پشتیبانی ۲۸۰۰۰ دلاری با قیمت های BTC در حال حاضر بسیار بالاتر از ۲۹۰۰۰ دلار استفاده می شود، بنابراین نتیجه مورد انتظار به ویژه برای خرس ها نگران کننده است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا