🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین به ۲۹۰۰۰ دلار رسید! چرا BTC از فشار تنظیمی مصون است؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بیایید در مورد اهمیت رسیدن بیت کوین به ۲۹۰۰۰ دلار و اینکه چرا به نظر می رسد از فشارهای نظارتی و سقوط بانک ها مصون است، بحث کنیم.

Cointelegraph از بنیانگذار و مدیر عامل Umee برنت زو در قسمت این هفته Market Talk استقبال می کند. Umee یک مرکز مالی غیرمتمرکز است که بر اساس Cosmos SDK ساخته شده است و ابزارهایی را برای برنامه‌های استقراض و وام در سطح کلان ارائه می‌کند. قبل از تأسیس Umee، او استراتژی را در Tendermint رهبری می کرد و نقشه راه استراتژیک و مشارکت برای اکوسیستم Cosmos را تنظیم می کرد.

بیایید با موضوع اصلی امروز شروع کنیم. بیت کوین (BTC) به ۲۹۰۰۰ دلار رسید و رکورد جدیدی را برای سال ۲۰۲۳ ثبت کرد. این همچنین می تواند نشان دهد که به نظر نمی رسد بازار ارزهای دیجیتال به شکایت کمیسیون معاملات آتی کالا علیه Binance و مدیر عامل آن Changpeng “CZ” Zhao اهمیت زیادی بدهد. حتی شاخص ترس و طمع کریپتو، که هدف آن کمی کردن “احساسات و احساسات” فعلی نسبت به بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال اصلی است، از ماه گذشته علیرغم نوسانات در بخش بانکداری جهانی، رشد ثابتی را نشان داده است. اما واقعاً همه اینها برای فضای کریپتو چه معنایی دارد؟آیا سرمایه گذاران باید کمتر نگران مقررات باشند؟

این هفته عربستان سعودی، کنیا، پاکستان، روسیه، هند و برزیل تصمیم گرفتند به جای دلار آمریکا مبادلات خود را با ارزهای ملی خود تسویه کنند. چرا آنها تصمیم به انجام این کار گرفتند؟ آیا تأثیر زیادی بر ایالات متحده و دلار خواهد داشت؟

دیدگاه او برای پروتکل‌های DeFi چیست و چگونه صرافی‌های ارزهای دیجیتال خدمات بانکی خود را در آینده ایجاد خواهند کرد. با این حال، Fidelity Investments پیشنهاد خود را گسترش داده است و نزدک به راه‌اندازی پلتفرم نگهبانی ارزهای دیجیتال نزدیک است. ما همچنین نظرات شو را در مورد گسترش اخیر Fidelity Investments می شنویم.

تا آنجا که به تنظیم فضای کریپتو مربوط می شود، در حال حاضر چیزهای زیادی در حال انجام است که عمدتاً برای سرکوب بخش کریپتو انجام می شود. ما از شو می‌پرسیم که چشم‌انداز بلندمدت او برای آینده فضای رمزنگاری تحت نظارت ایالات متحده چیست.

به نظر می رسد فدرال رزرو آمریکا در نبردی بی پایان علیه تورم است. افزایش نرخ بهره بعید است پایان یابد. آیا فدرال رزرو در نبرد شکست می خورد؟ افزایش نرخ چه زمانی متوقف می شود؟ و چقدر واقع بینانه است که فدرال رزرو امسال به اهداف خود برسد؟

ما همه اینها را پوشش خواهیم داد، پس با ما همراه باشید. Market Talks هر پنجشنبه ساعت ۱۲:۰۰ (۵:۰۰ بعد از ظهر UTC) پخش می شود. هر هفته با برخی از تاثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد در صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک چین مصاحبه می‌کنیم. از صفحه YouTube Markets & Research Cointelegraph دیدن کنید و دکمه‌های لایک و اشتراک را برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده فشار دهید.

نویسنده: Adrian J. Permal

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا