🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین ۳ دارایی پیش فرض برتر ایالات متحده است: مطالعه


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بر اساس یک مطالعه جدید، بیت کوین به یک دارایی امن محبوب تر از دلار آمریکا، ین ژاپن و فرانک سوئیس تبدیل خواهد شد.

بر اساس تحقیقات جدید، ارزهای دیجیتال اصلی بیت‌کوین (BTC) می‌توانند سه دارایی برتر در صورت نکول نظری در ایالات متحده باشند.

در حالی که جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده برای دیدار با کنگره در ۱۶ می برای بحث در مورد سقف بدهی آماده می‌شود، سرمایه‌گذاران به دنبال پوشش‌هایی برای محافظت از پس‌انداز خود در برابر نکول هستند.

داده های آخرین نظرسنجی Markets Live Pulse بلومبرگ حاکی از آن است که اگر ایالات متحده نتواند سقف بدهی خود را افزایش دهد و نکول خود را بالا ببرد، طلا، اوراق بهادار و بیت کوین سه دارایی اصلی خواهند بود. این نظرسنجی از ۸ تا ۱۲ می انجام شد و در مجموع ۶۳۷ نفر از جمله سرمایه گذاران حرفه ای و فردی به آن پاسخ دادند.

بیش از ۵۰ درصد از کارشناسان مالی معتقدند در صورتی که دولت آمریکا نتواند از نکول جلوگیری کند، طلا می خرند. در چنین سناریویی، خزانه داری ایالات متحده دومین دارایی محبوب خواهد بود. این نظرسنجی نشان می دهد که بیت کوین می تواند گزینه بزرگ بعدی برای سرمایه گذاران خرد باشد.

داده های نظرسنجی بلومبرگ MLIV Pulse.منبع: بلومبرگ

این باعث شده است که بیت کوین به انتخاب محبوب تری نسبت به دلار آمریکا، ین ژاپن و فرانک سوئیس تبدیل شود. بر اساس داده های نظرسنجی، حدود ۸ درصد از پاسخ دهندگان سرمایه گذار حرفه ای و ۱۱ درصد از پاسخ دهندگان سرمایه گذار خرد گفته اند که مایل به خرید بیت کوین هستند.

مربوط: طبق گزارش ها، Circle ذخایر USDC را برای جلوگیری از ریسک پیش فرض ایالات متحده تنظیم می کند

این نظرسنجی در زمانی انجام می شود که بازار در مورد سقف بدهی ایالات متحده نگران کننده است. در اوایل ماه مه، جانت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا هشدار داد که اگر سقف بدهی به حالت تعلیق در نیاید یا افزایش نیابد، ایالات متحده ممکن است در اوایل ژوئن با یک نکول فاجعه بار مواجه شود. پرزیدنت بایدن سپس اعلام کرد که اگر ایالات متحده نکول کند، «کل جهان» دچار مشکل خواهد شد.

بر اساس نظرسنجی بلومبرگ MLIV Pulse، نزدیک به ۶۰ درصد از پاسخ دهندگان گفتند که این خطر این بار بیشتر از سال ۲۰۱۱ است. و ۴۱ درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند که نکول یک تهدید مستقیم برای دلار آمریکا، ارز ذخیره اصلی جهان است.

مجله: تالار مشاهیر آتش: ویلیام کلمنته سوم پیشنهاد می کند بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۴ شش رقمی خواهد شد

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا