🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین با سقوط سهام برنده خواهد شد: مکس کایزر

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “یک بحران دیگر به سبک ۱۹۸۷ در راه است”
  • وجوه از ETF طلا به ETF بیت کوین تغییر می کند

مکس کایزر، روزنامه‌نگار مالی و ماکسیمالیست بیت‌کوین در جدیدترین توییت خود بیت کوین را تایید کرد. او همچنین گفت که انتظار دارد بازارهای سهام آمریکا با یک سقوط بزرگ روبرو شوند.

او همچنین اشاره کرد که سرمایه‌گذاران شروع به انتقال وجوه خود از ETFهای طلا برای شناسایی وجوه قابل معامله در بورس بیت‌کوین کرده‌اند. پیش از این، مایکل سیلور نیز بیانیه بیت کوین را در رد طلا ارائه داد.

“یک بحران دیگر به سبک ۱۹۸۷ در راه است”

کایزر در توییت خود هشدار داد که انتظار دارد سهام خود را برای “سقوط به سبک ۱۹۸۷” آماده کنند. آن روز تاریخی که «دوشنبه سیاه» نام داشت، روز سقوط بازارهای سهام در ۱۹ اکتبر ۱۹۸۷ بود. خسارت جهانی آن به ۱.۷۱ تریلیون دلار رسید. بسیاری از مردم این رویداد ناگوار را با رکود بزرگ مقایسه کردند.

دلایل سقوط سهام شامل ارزش بیش از حد سهام، افزایش نرخ بهره، و کسری تجاری و بودجه ایالات متحده بود.

همانطور که بیت کوین maxis همیشه انجام می دهد، مکس کایزر در توییتی نوشت که انتظار دارد بیت کوین، ارز دیجیتال پرچمدار جهان، به عنوان “پناهگاه امن نهایی” در اینجا ظاهر شود. کایزر همچنین به توییت دان جانسون، اقتصاددان که به اظهارات میلیاردر استنلی فریمن دراکن میلر در مورد سقوط بازار سهام در سال ۱۹۸۷ اشاره داشت، حمله کرد.

وجوه از ETF طلا به ETF بیت کوین تغییر می کند

Keizer همچنین تاکید کرد که وجوه در حال حاضر شروع به تغییر از ETF های مبتنی بر طلا به شناسایی وجوه قابل معامله در بورس بیت کوین کرده اند. در یک ساعت گذشته، قیمت بیت کوین یک شمع سبز بزرگ را چاپ کرد که تا منطقه ۵۲,۸۰۰ دلار افزایش یافت و سپس به ۵۲,۰۴۱ دلار کاهش یافت.

روز دوشنبه، مایکل سیلر، کارشناس بیت کوین، بنیانگذار غول هوش تجاری MicroStrategy، بیت کوین را دو برابر کرد و طلا را رد کرد. او در توییتی نوشت که ارز دیجیتال پیشرو جهان از آگوست ۲۰۲۰ به طور کلی بیش از ۳۳۰ درصد رشد داشته است، در حالی که طلا یک درصد کاهش یافته است.

از ۱۱ ژانویه، زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ETF های بیت کوین را تایید کرد، شرکت های وال استریت که این ETF ها را صادر می کنند، روزانه مقادیر زیادی بیت کوین خریداری می کنند. این مقدار ۱۲.۴ برابر مقدار بیت کوینی است که توسط ماینرها در روز استخراج می شود.

امروز، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه میزان بیت کوین توسط هشت صندوق از یازده ETF بیت کوین به سطح خیره کننده تقریباً ۱۴ میلیارد دلار رسیده است.

بلک راک، بزرگترین مدیر صندوق جهان، بیت کوین را به ارزش تقریباً نیمی از این مبلغ، یعنی ۶.۲۳ میلیارد دلار خریداری کرد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا