اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین پس از واگرایی صعودی هفتگی به ۵۰۰۰۰ دلار خواهد رسید، Dogecoin دیگر در بین ۱۰ کوین برتر، نظرات مدیران ارشد VanEck و Tether وجود ندارد که آیا ساتوشی ناکاموتو زنده است یا خیر: خلاصه اخبار رمزنگاری شده از U.Today

در اینجا سه ​​خبر مهمی که U.Today به شما ارائه می دهد آورده شده است.

تحلیلگر برتر می گوید بیت کوین (BTC) پس از روند صعودی هفتگی به ۵۰ هزار دلار خواهد رسید

قیمت بیت کوین به دلیل روند صعودی هفتگی به رشد خود ادامه می دهد و به سطح ۵۰۰۰۰ دلار نزدیک می شود. این روند صعودی توسط تحلیلگر ارشد ارزهای دیجیتال Michaël van de Poppe در پست اخیر X برجسته شد و شکست اخیر دارایی بالاتر از سطح ۴۸۰۰۰ دلار را برجسته کرد. به گفته Van de Poppe، قیمت بیت کوین به مقاومت ناشی از شمع عظیم هفتگی نگاه می کند که به بالا بردن قیمت بیت کوین به بالای ۴۸۰۰۰ دلار کمک کرد. این تحلیلگر با تاکید بر سطح مقاومت بحرانی که بیت کوین با آن مواجه است، نوشت که او متعجب است که قیمت در حدود ۵۰۰۰۰ دلار در ۱-۲ هفته آینده چه خواهد کرد. هیجان در مورد اقدام قیمت بیت کوین با رویداد نصف شدن بیت کوین که برای ماه آوریل برنامه ریزی شده بود، تشدید شد. رویدادهای نصف شدن از نظر تاریخی قبل از افزایش قیمت بیت کوین رخ داده است. ون دی پوپ هدف خود را ۵۰۰۰۰ دلار برای بیت کوین قرار داد و پیش بینی خود را به تاثیر رویداد نصف شدن نسبت داد.

Dogecoin (DOGE) دیگر در ۱۰ مورد برتر نیست

Dogecoin (DOGE) در نتیجه رویدادهای ناگهانی ترک کرد از نظر ارزش بازار در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر قرار دارد. رتبه دهم سکه میم توسط Chainlink (LINK) به دست آمد که ارزش بازار آن در زمان نگارش این مقاله تقریباً ۷۱ میلیون دلار از رقیب خود با مضمون سگ پیشی گرفت و به DOGE اجازه داد تا با موقعیت جدید خود خارج از “۱۰ برتر” سازگار شود. “. کلوب.” چنین تغییری در موقعیت ها در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر یک بار دیگر ماهیت نوسان بازار را آشکار کرده است. این اولین بار نیست که Dogecoin از این گروه نخبه حذف می شود؛ به عنوان مثال، توسط بهمن (AVAX) اجباری شد. در دسامبر گذشته، با این حال، Dogecoin توانسته است به طور پیوسته موقعیت خود را بازیابد و بر ماهیت چرخه ای علاقه و محبوبیت خود در بین سرمایه گذاران تاکید دارد.

آیا ساتوشی ناکاموتو زنده است؟ گابور گورباکس از VanEck و Tether نظر خود را بیان کرد

استراتژیست دارایی دیجیتال در VanEck و Tether Gabor Gurbacs در پست اخیر X به اشتراک گذاشته است: “یکی از بهترین چیزها” خالق بیت کوین ساتوشی ناکاموتو این کار را برای جامعه بیت کوین انجام داد. به گفته گورباکس، ناپدید شدن بیت کوین به دلیل عدم قطعیت، بردار حمله و عدم تمرکز آن، به لطف خروج ساتوشی از مرحله کریپتو، چنین است. گورباچ از خالق ناشناس BTC تشکر کرد و احترام خود را در هر کجا که اکنون است و اگر زنده بماند نشان داد. پست X توجه اریک بالچوناس از بلومبرگ را به خود جلب کرد. پرسید اگر مدیر اجرایی VanEck معتقد است ساتوشی هنوز زنده است. قرباچ با پاسخ “هر دو” پیروان خود را گیج کرد. اما همانطور که او توضیح می دهد، بسیاری از مردم بر این باورند که بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان توسط یک شخص ساخته نشده است، بلکه توسط گروهی شبیه به گروهی از ریاضیدانان ساخته شده است که در اوایل دهه ۱۹۳۰ خود را نیکلاس بورباکی می نامیدند. بنابراین، گورباکس پیشنهاد می کند که برخی از اعضای “گروه ناکاموتو” ممکن است مرده باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است زنده مانده باشند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا