اخبار ارز دیجیتال

سامسون مو می گوید بیت کوین ظرف چند روز به یک میلیون دلار می رسد اما مشکلی وجود دارد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

متخصص بلاک چین در پست اخیر X سامسون درو این را با اطمینان پیش بینی می کند بیت کوین (BTC) در آستانه افزایش شگفت انگیز است و در چند روز یا چند هفته به یک میلیون دلار می رسد. موو که به خاطر اظهارات جسورانه‌اش معروف است، تاکید می‌کند که طوفانی کامل در راه است که ارز دیجیتال را به این سطح قیمتی بی‌سابقه خواهد برد. با این حال موو بیانیه مهمی می دهد، تاریخ هنوز مشخص نشده است.

خوش بینی این متخصص با تایید اخیر ETF های بیت کوین مبتنی بر نقطه توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای چندین شرکت بیشتر تقویت می شود.

Mow با پرداختن به وضعیت فعلی ETF های بیت کوین، به دوره ای از تنظیم بازار اشاره می کند. آخرین راه اندازی ETF بیت کوین میلیاردها دلار در حجم معاملات و خرید ۱۱۵۰۰ بیت کوین توسط بلک راک به کالیبراسیون مجدد کمک کرد. در همین حال، دارندگان GBTC در حال خروج از موقعیت خود هستند که فشار فروش را ایجاد کرده و قیمت ها را پایین می آورد. درو او معتقد است که این روند تمدید نخواهد شد زیرا بسیاری از مردم به دلیل پیامدهای مالیاتی جدی برای فروش مردد هستند و در نهایت منجر به تسلیم شدن هزینه Grayscale می شود.

زمان باقی مانده تا نصف شدن بیت کوین: ۹۷ روز

در میان این پیچیدگی بازار، مو به سرمایه گذاران توصیه می کند که روی نفت خام تمرکز کنند بیت کوین تقاضا کنید و ناکارآمدی های کوتاه مدت را نادیده بگیرید. او تاکید می کند که عرضه فعلی تقاضای فعلی را برآورده نمی کند و با نزدیک شدن به نصف شدن بیت کوین در چند ماه آینده، برنامه ریزی استراتژیک برای کسانی که بازار کریپتو را دنبال می کنند ضروری است.

با نزدیک شدن به سال ۲۰۲۴، پیش‌بینی جسورانه Mow لایه‌ای از انتظار و هیجان را به بیت‌کوین اضافه می‌کند. جامعه کریپتو مشتاقانه منتظر است تا ببیند آیا پیش‌بینی این متخصص به این زودی محقق خواهد شد یا خیر.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا