🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر سابق متا پیش بینی کرد که بیت کوین به ارز اصلی کارگزاران هوش مصنوعی تبدیل خواهد شد

فهرست

  • درک نقش بیت کوین در تراکنش های هوش مصنوعی
  • تاییدیه های رهبران دنیای فناوری

دیوید مارکوس، مدیر سابق متا (فیسبوک سابق) حدس بزن تغییر قابل توجهی در حوزه ارز دیجیتال و هوش مصنوعی.

مارکوس که به دلیل بینش خود در صنعت فناوری شناخته شده است، پیش بینی کرد که ارز دیجیتال پیشگام بیت کوین می تواند به وسیله پیش فرض مبادله برای کارگزاران هوش مصنوعی تبدیل شود.

درک نقش بیت کوین در تراکنش های هوش مصنوعی

بیانیه دیوید مارکوس نشان می‌دهد که کوچک‌ترین واحد بیت‌کوین، «سات» (مخفف ساتوشی)، می‌تواند به‌عنوان دارایی پیش‌فرض ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته، بی‌طرف و محلی مبادله ارزش محلی برای کارگزاران هوش مصنوعی ظاهر شود.

این بدان معناست که عوامل هوش مصنوعی که برای انجام کارهای خودکار برنامه ریزی شده اند، می توانند از بیت کوین برای تراکنش های بلادرنگ استفاده کنند و از ماهیت غیرمتمرکز و بدون مرز این ارز دیجیتال بهره ببرند.

مارکوس همچنین توضیح می‌دهد که این تراکنش‌ها در شبکه لایتنینگ بیت‌کوین، یک پروتکل پرداخت لایه ۲ که برای تسهیل تراکنش‌های آنی و کم‌هزینه بیت‌کوین طراحی شده است، در زمان واقعی تسویه خواهد شد.

ادغام هوش مصنوعی و بیت کوین می تواند به عصر جدیدی از تراکنش های مالی خودکار منجر شود، جایی که عوامل هوش مصنوعی به طور یکپارچه تراکنش های خرد را انجام می دهند و در صورت لزوم با حداقل هزینه، آنها را به ارزهای فیات تبدیل می کنند.

این مفهوم بر پتانسیل ارزهای دیجیتال برای متحول کردن نه تنها تعاملات مالی افراد، بلکه تعاملات مالی مبتنی بر هوش مصنوعی تاکید می کند.

تاییدیه های رهبران دنیای فناوری

ایده استفاده عوامل هوش مصنوعی از بیت کوین به عنوان ارز محلی فقط پیش بینی مارکوس نیست. همچنین با سایر رویاپردازان فناوری، از جمله جو لونزدیل، یکی از بنیانگذاران غول فناوری Palantir، طنین انداز شد.

لونزدیل اخیراً احساسات مشابهی را در رسانه های اجتماعی تکرار کرد و اظهار داشت: “یک نوع خریدار #بیت کوین وجود دارد که می تواند بسیار مهم باشد، عوامل هوش مصنوعی. هوش مصنوعی از رمزنگاری برای هماهنگی استفاده می کند.”

این حمایت از سوی یکی از چهره‌های برجسته صنعت فناوری به این ایده می‌افزاید که آینده هوش مصنوعی و ارزهای رمزپایه از نزدیک در هم تنیده شده‌اند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا