اخبار ارز دیجیتال

آدام بک پیش بینی کرد که بیت کوین به بزرگترین کالای ETF تبدیل خواهد شد

فهرست

  • ETF های بیت کوین نقره را تحت الشعاع قرار می دهند
  • ETF بیت کوین بلک راک به بالاترین حد خود رسید

مدیر عامل Blockstream، آدام بک پیش بینی کرد که بیت کوین به عنوان مهم ترین کالای ETF از طلا پیشی خواهد گرفت.

ETF های بیت کوین در حال حاضر به ۲۷.۵ میلیارد دلار رسیده اند که از ETF های نقره با ۱۱ میلیارد دلار پیشی گرفته اند و از ETF های طلا با ۹۰ میلیارد دلار عقب تر هستند.

ETF های بیت کوین نقره را تحت الشعاع قرار می دهند

عملکرد هفته اول ETF های جدید بیت کوین تماشایی بوده است. بیت کوین از نقره پیشی گرفت و با ارزش بازار ۲۷.۵ میلیارد دلار به دومین ETF کالا تبدیل شد.

ETF اصلی فلزات گرانبها، طلا و نقره، در اوایل دهه ۲۰۰۰ راه اندازی شد و چشم انداز سرمایه گذاری را با ایجاد دسترسی آسان تر به بازار کالا بدون نیاز به رسیدگی به دارایی های فیزیکی، به طور اساسی تغییر داد.

ETF های طلا به طور خاص روش جدیدی را برای سرمایه گذاری در طلا ارائه کردند و از آن زمان به عنوان پایه اصلی در بسیاری از سبد سرمایه گذاران تبدیل شده اند.

افزایش بیت کوین در این فضا نشان می دهد که دارایی دیجیتال به طور فزاینده ای ابزارهای سرمایه گذاری سنتی را می پذیرد.

ETF بیت کوین بلک راک به بالاترین حد خود رسید

iShares Bitcoin Trust (IBIT) BlackRock اخیراً به عنوان اولین ETF بیت کوین نقطه ای ایالات متحده که علیرغم بازارهای ذاتاً بی ثبات به جریان ورودی بیش از ۱ میلیارد دلار دست یافته است، به نقطه عطف قابل توجهی دست یافته است. این موفقیت که IBIT را از سایر رقبا مانند صندوق بیت کوین Wise Origin Fidelity جلوتر قرار می دهد، اشتهای فزاینده سرمایه گذاران را برای ETF ارزهای دیجیتال نشان می دهد.

جریان‌های انباشته از ۹ صندوق جدید پس از راه‌اندازی پیشی گرفت و جریان‌ها را به ETF استراتژی بیت‌کوین ProShares و حتی ETF سهام طلای SPDR هدایت کرد.

با این حال، پایداری این شتاب ورود هنوز مشخص نیست، زیرا ماهیت هوس‌انگیز بازار مستلزم چشم‌اندازی محتاطانه اما خوش‌بینانه است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا