اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین به ۹۴۰۰۰ دلار؟ پیتر شیف ناخودآگاه در حین زدن بیت کوین پیش بینی می کند

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر شیف، اقتصاددان برجسته، به دلیل حمایت قوی از طلا و شک و تردید در مورد بیت کوین، اغلب خود را در تضاد با جامعه ارزهای دیجیتال دیده است. با این حال، از قضا، خود پیتر شیف ممکن است ناخواسته خوش بینی را برای بیت کوین پیش بینی کرده باشد. این سناریویی است که در آن ارزش بیت کوین می تواند به ۹۴۰۰۰ دلار برسد.

این روز به عنوان روز دیگری از انتقاد آغاز شد و شیف با انتقادهای معمول خود به بیت کوین و صاحبان آن اشاره کرد. اما در اواسط تفسیر او، سخنی از قلم افتاد; رقمی که توجه علاقه مندان به ارزهای دیجیتال و شکاکان را به طور یکسان جلب کرد: ۹۴۰۰۰ دلار.

در حالی که طلا به مسیر سهموی خود فراتر از رکوردها ادامه داد، شیف هیجان خود را در X/Twitter به اشتراک گذاشت و ۲۵ دلار دیگر افزایش یافت و از ۲۲۵۰ دلار گذشت.

یکی x پست برای دارندگان بیت کوین، شیف خاطرنشان کرد که افزایش «کم» ۲۵ دلاری طلا ممکن است بی اهمیت به نظر برسد، اما افزایش ۳ درصدی آن در دو روز گذشته معادل ارزش کل بازار حدود ۴۵۰ میلیارد دلار است.

شیف نوشت: “پمپدرهای بیت کوین افزایش ناچیز ۲۵ دلاری قیمت طلا امشب را به سخره می گیرند. اما پس از افزایش ۳۹ دلاری روز جمعه، این افزایش ۳ درصدی دو روزه معادل حدود ۴۵۰ میلیارد دلار ارزش کل بازار است.”

شیف با هدف ضربه زدن به بیت کوین گفت: “برای پوشش این افزایش دلار، بیت کوین باید از حدود ۲۳۰۰۰ دلار به ۹۴۰۰۰ دلار افزایش یابد.” گفت.

جامعه بیت کوین بلافاصله سخنان شیف را درک کرد و آن را به عنوان پیش بینی قیمت بیت کوین در روزهای آینده در نظر گرفت. Chad Steingraber، مشتاق کریپتو، واکنش نشان داد، “و BTC به زودی به ۱۰۰۰۰۰ خواهد رسید.”

اگرچه اظهار نظر شیف به عنوان یک شوخی مطرح شد، اما این رقم کاملاً بی انصافی نیست. بیت کوین اخیراً افزایش چشمگیری را تجربه کرده است، انتظارات را از بین برده و به ارزش هایی رسیده است که زمانی غیرممکن به نظر می رسید.

بیت کوین در ۱۴ مارس به بالاترین سطح خود یعنی ۷۳۷۵۰ دلار رسید. موفقیت صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین که در ۱۱ ژانویه در ایالات متحده راه اندازی شد، محرک اصلی این حرکت صعودی بوده است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با ۱.۱۱ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۶۹۵۷۰ دلار رسید.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا