اخبار ارز دیجیتال

آیا بیت کوین به ۲.۳ میلیون دلار می رسد؟ ARK Invest این را مستثنی نمی کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ARK Invest در گزارش Big Ideas 2024 خود، پیش‌بینی‌های مهمی درباره آینده بیت‌کوین ارائه کرد و نرخ تخصیص بهینه ۱۹.۴ درصدی را در سبد سرمایه‌گذاری جهانی پیشنهاد کرد. این افزایش قابل توجهی را نسبت به تخصیص ۰.۵ درصدی مشاهده شده در سال ۲۰۱۵ نشان می دهد که نشان دهنده افزایش شناخت نقش بیت کوین در چشم انداز سرمایه گذاری گسترده تر است.

این گزارش نشان می‌دهد که تخصیص تنها ۱ درصد از ۲۵۰ تریلیون دلار پایه دارایی قابل سرمایه‌گذاری جهانی به بیت‌کوین می‌تواند به طور بالقوه قیمت آن را به ۱۲۰ هزار دلار برساند. اما پیش بینی قابل توجه تر با تخصیص ۱۹.۴ درصد و قیمت بالقوه ۲.۳ میلیون دلار است. در حالی که این ارقام باعث ایجاد شک و تردید می شوند، اما بر درک در حال تحول بیت کوین به عنوان یک طبقه دارایی مشروع تأکید می کنند.

این گزارش با برجسته کردن کاتالیزورهای مهم بیت کوین در سال ۲۰۲۴، توجه را به نصف شدن انتظار می رود که در آوریل رخ دهد، جلب می کند. این رویداد که تقریباً هر چهار سال یکبار اتفاق می‌افتد، از نظر تاریخی با شروع یک بازار صعودی همزمان است. نصف شدن آینده نرخ تورم بیت کوین را از ۱.۸ درصد به ۰.۹ درصد کاهش می دهد که به طور بالقوه بر ارزش آن تأثیر می گذارد.

پذیرش نهادی نیز به عنوان یک عامل بسیار مهم ظاهر می شود. ARK تغییری در ادراک از نگاه به بیت کوین به عنوان یک ابزار سوداگرانه به شناسایی آن به عنوان یک سرمایه گذاری استراتژیک در پرتفوی های متنوع را متصور است. به‌ویژه، چهره‌های با نفوذی مانند لری فینک، مدیرعامل بلک راک، نشان‌دهنده تغییر نگرش نسبت به پتانسیل «پرواز به سمت کیفیت» بیت‌کوین هستند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا