اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین به ۲۲۰۰۰۰ دلار – Max Keizer انتظار افزایش قیمت را دارد زیرا BTC شاهد حمله جدید بزرگی است

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

توییتر کریپتو با آخرین بیانیه ضد بیت کوین که توسط بلومبرگ و مشارکت کننده CNBC سامانتا لادوک منتشر شد، پر شد. فعالان برجسته بیت کوین – مایکل سیلر، سامسون مو و مکس کایزر در حساب های توییتر خود به لفاظی های ضد بیت کوین وی پاسخ دادند.

کایزر معتقد است که چنین انتقاداتی از بیت کوین آن را به سمت ۲۲۰۰۰۰ دلار سوق می دهد.

انتقاد لادوک از بیت کوین

داخل آخرین توییتLaDuc بیت کوین را بررسی کرد و اظهار داشت که این یک “پول سرکش” است و ارز دیجیتال پرچمدار جهان “هیچ حق بیمه ای برای کمبود ندارد”.

لادوک، منتقد بیت کوین “نوزاد” اذعان کرد که بیت کوین “یک ارز قابل تبدیل با ارزش معادل در ارز واقعی” است و تاکید کرد که از نظر او “ارز واقعی” BTC نیست بلکه فیات است که بیت کوین را می توان در هر زمانی با آن مبادله کرد.

به گفته وی، ویژگی اصلی پول این است که باید از سوی دولت به کاربران تحمیل شود. با این حال، به گفته وی، “دولت بیت کوین را به عنوان یک ارز واقعی تحت فشار قرار نمی دهد، بنابراین پول نیست.”

او تصدیق می کند که بیت کوین می تواند خرید و فروش شود، اما اصرار دارد که بیت کوین پول نیست مگر برای کسانی که به “پول واقعی” دسترسی ندارند: “من موافقم که این یک سیستم پرداخت قدرتمند و موثر برای کسانی است که به آن نیاز دارند.” بعداً اضافه کرد: «بیت‌کوین دقیقاً همان چیزی است که پول به نظر می‌رسد.» GREAT MONEY است که در طیف مخالف قرار دارد.» LaDuc معتقد است که این با تعریف پول مطابقت ندارد.

مکس کایزر و سایر بیت کوین‌کنندگان پاسخ می‌دهند

مکس کایزر در توییتر به سامانتا لادوک پاسخ داد. با بیان اینکه پول قبل از ایالت وجود داشته است، “بیت کوین پول را از دولت جدا می کند. بیت کوین دولت را خواهد کشت.»

او با اشاره به پرونده السالوادور گفت: «تجارت قانونی بیت کوین برای اختراع مجدد ایالت و ایجاد یک شاهکار حکمرانی است. او همچنین در توییت خود اظهار داشت که بیت کوین همچنان به سمت ۲۲۰۰۰۰ دلار می رود.

سامسون مو، کارشناس ارشد بیت کوین Jan3 نیز در مورد توییت LaDuc نظر داد. او پست توییتر لحن طعنه آمیزی داشت: «بیت کوین یک پول سرکش است که توسط Supercoders Shadowy ارائه می شود و توسط Psychopaths Toxic با چشم لیزری استفاده می شود.»

Mow همچنین مقایسه ای از بیت کوین با تعداد روزهای محدود در یک سال ارائه کرد و اشاره کرد که “زمان ارزشمند است و ما فقط زمان محدودی در اختیار داریم.”


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا