🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین در لیختن اشتاین اوج گرفت: وزیر پیشنهاد پرداخت هزینه خدمات دولتی را به صورت رمزنگاری کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دانیل ریش، نخست وزیر لیختن اشتاین به یک روزنامه محلی گفت که بیت کوین نقش بیشتری در پرداخت خدمات دولتی ایفا خواهد کرد.

دانیل ریش، نخست وزیر لیختن اشتاین، اعلام کرده است که قصد دارد بیت کوین (BTC) را به عنوان روشی برای پرداخت خدمات دولتی بپذیرد. همانطور که در اخبار محلی گزارش شده است، این کشور اروپایی کوچک همچنان به استفاده از فناوری بلاک چین ادامه می دهد.

آقای ریچ که وزیر دارایی نیز هست، گفت:

“یک گزینه پرداخت در بیت کوین وجود خواهد داشت.”

اما او یک چارچوب زمانی ارائه نکرد. علاوه بر این، بعید است که اصالت‌ها بیت کوین و «HODL» را بپذیرند یا ساتوشی دریافتی خود را حفظ کنند. تبدیل مستقیم به ارز فیات از نوسانات ارز جلوگیری می کند.

اگرچه لیختن اشتاین عضو اتحادیه اروپا نیست، اما بخشی از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) است و ممکن است مشمول مقررات آتی بازار دارایی ارزهای دیجیتال (MiCA) اتحادیه اروپا باشد. این وضوح نظارتی می تواند شرکت های ارزهای دیجیتال بیشتری را به منطقه جذب کند.

مشابه جبل الطارق و جزیره من، لیختن اشتاین یک مرکز کوچک اما پررونق ارزهای دیجیتال اروپایی است. قانون بلاک چین لیختن اشتاین که در سال ۲۰۱۹ تصویب شد، مقررات اختصاصی کریپتو را ارائه کرد و پس از آن چندین شرکت متمرکز بر رمزنگاری در کشور شروع به فعالیت کردند.

این کشور مسیر مشابهی را با جوامع سوئیس نزدیک به زوگ و لوگانو دنبال می کند. این جوامع بیت کوین را برای برخی مالیات ها، خدمات عمومی مانند مک دونالد و فروشگاه های خرده فروشی می پذیرند.

با وجود این، ششمین کشور کوچک جهان در رویکرد خود برای سرمایه گذاری در بیت کوین و ارزهای دیجیتال محتاطانه عمل می کند. ریچ گفت که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در حال حاضر برای خزانه میلیارد دلاری کشور بسیار خطرناک هستند، اما این حکم ممکن است در آینده تغییر کند.

مربوط: لیختن اشتاین قانون بلاک چین را برای توسعه چشم انداز رمزنگاری تطبیق می دهد

حرکت لیختن اشتاین با روند رو به رشد کشورهای کوچکتر که ارزهای رمزنگاری شده و فناوری بلاک چین را اتخاذ می کنند همزمان است.

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟

نویسنده: Joe Hall

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا