🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیران فرآیند راه اندازی کسب و کار در سوئیس را با بیت کوین به اشتراک می گذارند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پیترو پولتی، مدیر توسعه اقتصادی شهر لوگانو گفت که هدف آنها این است که به مردم اجازه دهند تنها با استفاده از بیت کوین در شهر زندگی کنند.

در حالی که سوئیس به دلیل خدمات عالی بانکی خود در میان ثروتمندان محبوب است، به تدریج پذیرای کسانی است که می خواهند از بیت کوین (BTC) در درجه اول به عنوان یک شکل جایگزین پول استفاده کنند.

جوزف هال Cointelegraph با پیترو پولتی، رئیس بخش توسعه اقتصادی شهر لوگانو گفتگو کرد. آنها در مورد موضوعات مختلفی مانند نحوه راه اندازی یک شرکت با استفاده از بیت کوین در شهر لوگانو، نحوه پذیرش ارزهای رمزنگاری شده در این شهر و امکان اخذ مجوز اقامت در کشور از طریق استفاده از بیت کوین بحث کردند.

پیترو پولتی با جوزف هال Cointelegraph گفتگو می کند.منبع: کوین تلگراف

به گفته پولتی، اکنون می توان از بیت کوین به عنوان سرمایه برای راه اندازی یک شرکت در لوگانو استفاده کرد. این مدیر اجرایی گفت حداقل ۱۰۰۰۰۰ فرانک سوئیس (CHF) یا حدود ۱۱۶۰۰۰ دلار بیت کوین برای ثبت کسب و کار و راه اندازی فروشگاه مورد نیاز است. شرکت ها برای گذراندن مراحل راه اندازی شرکت در شهر ابتدا باید مبلغ را به بیت کوین واریز کنند.

مربوط: توسعه دهنده عمو Rockstar درباره کلیدهای پذیرش بیت کوین بحث می کند: BTC Prague 2023

این مدیر اجرایی خاطرنشان کرد که شرکت ها قبلاً تجارت خود را در بیت کوین ثبت کرده اند. این مدیر اجرایی گفت: مغازه ها، رستوران ها و ارائه دهندگان خدمات بیشتری در سراسر شهر وجود دارد که مردم می توانند کالاها و خدمات را با بیت کوین خریداری کنند. او توضیح داد:

در حالت ایده‌آل، چیزی که می‌خواهیم به آن برسیم این است که به افرادی که در اینجا زندگی می‌کنند یا از لوگانو بازدید می‌کنند این فرصت را بدهیم که بدون استفاده از ارز فیات یا فرانک سوئیس زندگی کنند.»

این مقام اجرایی همچنین تاکید کرد که به غیر از خرید کالا و خدمات، افراد ساکن در شهر می توانند مالیات و کمک های مالی خود را به بیت کوین پرداخت کنند. وی افزود: شهر برای پذیرش بیت کوین برای مالیات و سایر هزینه ها و کمک های مالی که ساکنان لوگانو باید انجام دهند باز است.

هنگامی که از این مقام در مورد امکان استفاده از بیت کوین برای دریافت مجوز اقامت برای زندگی در شهر پرسیده شد، این مقام گفت که این موضوع در سطح کانتون سوئیس انجام می شود و در حوزه برنج شهرداری نیست. با این حال، پولتی خوشبین است که سابقه ایجاد شده توسط لوگانو می تواند سطوح دیگر را در آینده نزدیک به سمت بیت کوین بازتر کند.

آقای پولتی گفت: «در ادامه، ما پیش‌بینی می‌کنیم که سطوح دیگر سیستم سوئیس نیز به لطف مثالی که لوگانو ارائه می‌کند، علاقه‌مند به بازتر شدن نسبت به بیت‌کوین باشند.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: بیت کوین با وعده “صفر خالص” در مسیر برخورد است

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا