🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین در کیف پول های ابرمالداران به سطوح بی سابقه ای صعود کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آخرین تجزیه و تحلیل داده ها افزایش قابل توجهی را در انباشت بیت کوین در بین دارندگان فوق العاده نشان می دهد، که نشان دهنده یک حرکت استراتژیک است که قبل از افزایش قیمت ارز دیجیتال انجام می شود. بر اساس بینش هایی که توسط کی یانگ جو، مدیر عامل CryptoQuant به اشتراک گذاشته شده است، جریان بیت کوین به آدرس های انباشته به بالاترین حد بی سابقه ای (۲۵۳۰۰ BTC) رسیده است.

افزایش آدرس های احتکار با معیارهای خاصی تعریف می شود. این آدرس‌ها هیچ تراکنش خروجی را نشان نمی‌دهند، موجودی بیش از ۱۰ بیت کوین دارند، حساب‌های مرتبط با صرافی‌های متمرکز یا ماینرها را حذف می‌کنند، بیش از دو تراکنش ورودی دریافت کرده‌اند و در هفت سال گذشته فعال بوده‌اند.

داده های ارائه شده توسط تحلیلگر در یک نمودار یک الگوی ثابت را نشان می دهد: انباشت درست قبل از رسیدن قیمت بیت کوین به حداکثر خود به اوج می رسد. این انباشت استراتژیک نشان می دهد که دارندگان قابل توجه تلاش حساب شده ای برای انباشت دارایی بیت کوین قبل از افزایش قیمت دارند، نه در اوج بازار.

این روند در حالی رخ می دهد که قیمت فعلی بیت کوین ۳۴ درصد کمتر از ۶۹۰۰۰ دلار است. با این حال، توجه به مشاهدات کی یانگ جو در مورد کاهش قیمت بیت کوین بسیار مهم است. بالاترین رکورد برای این معیار، که کاهش قیمت را از اوج اندازه گیری می کند، تنها ۲۳ درصد است.

انباشت استراتژیک مشاهده شده در بین ابر دارندگان بیت کوین بر پویایی پیچیده در بازار ارزهای دیجیتال تاکید دارد. از آنجایی که بیت کوین همچنان توسط سرمایه گذاران و تحلیلگران به دقت تحت نظر است، چنین الگوهای انباشتی بینش ارزشمندی از رفتار بازار و تغییرات احتمالی قیمت در آینده ارائه می دهند.

به طور کلی، افزایش انباشت بیت کوین در کیف پول ابر دارندگان نشان دهنده روند صعودی و موقعیت استراتژیک در میان بازیگران اصلی در فضای ارزهای دیجیتال است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا