اخبار ارز دیجیتال

شوک عرضه بیت کوین قیمت بیت کوین را به ۱۲۰۰۰۰ دلار می رساند – استاندارد Chartered


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ماینرهای بیت کوین بیت کوین را احتکار می کنند و در این فرآیند قیمت را بالا می برند و در نتیجه قیمت بیت کوین امسال به ۵۰۰۰۰ دلار می رسد.

طبق استاندارد چارترد، بیت کوین (BTC) در مسیر رسیدن به ۵۰۰۰۰ دلار در سال جاری و رسیدن به بالاترین رکورد جدید در سال ۲۰۲۴ قرار دارد.

در گزارشی که رویترز و سایر رسانه ها در ۱۰ ژوئیه به آن اشاره کردند، این غول بانکی با اعلام بهبود قیمت بیت کوین رکوردی را ثبت کرد.

قیمت استاندارد Chartered و BTC 2023: 5000 تا ۵۰۰۰۰ دلار

روایت اصلی در مورد بزرگترین ارز دیجیتال به دنبال تغییر چشمگیر در رویکرد نهادی به بیت کوین در ایالات متحده به سرعت در حال تغییر است.

سال گذشته استاندارد چارترد انتظار داشت قیمت بیت کوین به ۵۰۰۰ دلار کاهش یابد، اما اکنون انتظار دارد که قیمت تا پایان سال دو برابر شود.

جف کندریک، رئیس تحقیقات جهانی و استراتژیست ارشد گزارش می دهد که بیت کوین/دلار آمریکا باید در سال ۲۰۲۳ به ۵۰۰۰۰ دلار برسد.

سپس بیت کوین باید تا پایان سال آینده به ۱۲۰۰۰۰ دلار برسد.

کندریک معتقد است که دلیل آن پویایی عرضه است. همانطور که ماینرها منابع بیشتری را برای حفظ شبکه اختصاص می دهند، فروش بیت کوین نیز کاهش می یابد و عدم تعادل بین عرضه و تقاضا به نفع گاوها ایجاد می شود.

در این گزارش آمده است: “افزایش سودآوری ماینرها به ازای هر بیت کوین استخراج شده به این معنی است که می توان فروش را کاهش داد و در عین حال جریان نقدی را حفظ کرد، عرضه خالص بیت کوین را کاهش داد و قیمت بیت کوین را افزایش داد.”

Standard Chartered در حال حاضر در فضای کریپتو فعال است، با پلتفرم نگهبانی رمزارز خود، Zodia، ۳۶ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A در ماه آوریل جمع آوری کرده است.

نشانه های دوران طرفدار بیت کوین

بانک‌های بزرگی که آینده‌ای خوب را برای قیمت‌های بیت‌کوین پیش‌بینی می‌کنند، تنها نمونه‌ای از چیزی است که تحلیلگران اخیراً آن را «اثر بلک راک» نامیده‌اند.

مرتبط: تایید ETF ممکن است نقدینگی بیت کوین را افزایش دهد، اما تغییر دهنده بازی نخواهد بود – JP Morgan

خود حرکت ETF که توسط چندین مدیر دارایی اصلی تکرار شده است، نحوه برخورد رسانه های اصلی با بیت کوین را تغییر داده است.

به گفته آرتور هیز، مدیر عامل سابق BitMEX، سرعت تزلزل ناپذیر پیشرفت فناوری در مقیاس جهانی، خود BTC را بالاتر خواهد برد.

هوش مصنوعی (AI) بیشترین توجه را به خود جلب می کند و هیز معتقد است که بیت کوین به دلیل ویژگی های منحصر به فردش ارز انتخابی خواهد بود.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: آیا باید به کودکان خود “قرص نارنجی” بدهید؟ موردی برای کتاب های کودکان بیت کوین

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا