اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین سوئیس توضیح می دهد که چرا سوئیس نقطه محوری برای ارزهای دیجیتال است: داووس ۲۰۲۳

مدیر عامل بیت کوین سوئیس بر اهمیت “کیفیت سوئیسی” و “ذخیره سازی امن برای صنعت کریپتو” تاکید می کند.

دکتر دیرک کلی، مدیر عامل بیت کوین سوئیس، گفت: سوئیس همچنان یک “نقطه محوری” برای پذیرش کریپتو در اروپا و “نقطه مرکزی برای مرحله بعدی نهادینه سازی” است.

در یک مصاحبه اختصاصی با کوین تلگراف در داووس سوئیس، مدیر عامل شرکت فاش کرد که چرا سوئیس همچنان برترین نقطه ارزهای دیجیتال در اروپا باقی مانده و به جذب سرمایه گذاران نهادی ادامه می دهد.

در گفتگو با گرت جنکینسون، خبرنگار Cointelegraph، کلی توضیح داد:

«در سال گذشته بسیاری از اعتمادها از بین رفته و از بین رفته است.

بیت کوین سوئیس که در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد، یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های بیت‌کوین (BTC) و رمزارزهای متخصص در نگهداری دارایی‌ها، از جمله «راه‌حل‌های نگهداری در کوه‌های سوئیس» است.

سوئیس به عنوان پناهگاه امن برای ارزهای دیجیتال در اروپا شناخته می شود. این کشور محصور در خشکی به نقش خود در تولد اتریوم (ETH) اعتبار دارد و خانه کریپتو ولی، محیطی مطلوب برای شرکت‌های بلاک چین و ارزهای دیجیتال است.

سوئیس به خاطر «دره کریپتو» در کانتون زوگ معروف است.

سوئیس همچنین دارای شهر دوستدار بیت کوین و رمزارز لوگانو است که میزبان کنفرانس سالانه بیت کوین است و مک دونالد را تشویق می کند بیت کوین لایتنینگ را بپذیرد.

مطالب مرتبط: داووس: قرار دادن اعتبارات کربن در بلاک چین به تنهایی مشکل را حل نمی کند

اما حتی در سوئیس، اعتماد به ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲ ضربه خورد، به ویژه با توجه به شکست FTX و اثرات موج دار آن در سراسر ارزهای دیجیتال. Klee توضیح داد که این اعتماد بسیاری را از بین برد و به بسیاری از سرمایه گذاران آسیب رساند.

در چنین محیطی به یادآوری ارزش های تاریخی سوئیس کمک می کند. سوئیس همچنان “مکانی امن و مطمئن برای انجام تجارت” است.

پایان سوئیسی، کیفیت سوئیسی یک داستان و نشانه ای از کیفیتی است که این صنعت به آن نیاز دارد، زیرا به مکانی نیاز دارد که بتواند به آن اعتماد کند.

هزاران نفر از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال به رویداد ارزهای دیجیتال و بلاک چین که در مجمع جهانی اقتصاد برگزار شد، هجوم آوردند. به نظر نمی رسید که بازار خرس کلی، که در دامنه کوه های آلپ در پیست اسکی داووس برگزار شد، از جذابیت سوئیس کم کند.نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا