اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین همچنان فاقد سیگنال های زنجیره ای برای بازار صعودی بیت کوین است – دیوید پوئل

یک تحلیلگر برجسته گفته است که فعالیت شبکه بیت‌کوین تحت تأثیر قرار گرفته است و داده‌های بیشتر مجدداً تأیید می‌کند که کتاب درسی پایین قیمت بیت‌کوین در حال انجام است.

به گفته تحلیلگر دیوید پوئل، بیت کوین (BTC) برای شروع یک بازار صعودی معمولی به سیگنال کلیدی دیگری نیاز دارد.

و توییت در ۱۷ دسامبر، سازندگان Puell Multiple ادعا کردند که همه برای پایان بازار نزولی قیمت BTC آماده بودند.

Puell: فعالیت شبکه بیت کوین “غیرالعاده” است

علیرغم اینکه بسیاری خواستار پایین بودن قیمت بیت کوین/دلار آمریکا به زیر ۱۲۰۰۰ دلار در این چرخه هستند، اما همه نسبت به چشم انداز بیت کوین کاملا نزولی نیستند.

برای Puell، دو پدیده کلیدی در زنجیره مورد نیاز برای بازیابی قیمت BTC در حال حاضر آشکار شده است.

دارندگان بلندمدت (LTH) با وجود اینکه بیت کوین بیش از ۷۰ درصد از بالاترین قیمت خود افت کرده است، در برابر تمایل به فروش مقاومت می کنند.

در همان زمان، “سفته بازان” کوتاه مدت درد زیادی را از اقدام اخیر قیمت احساس می کنند. همانطور که Cointelegraph گزارش داد، این “گردشگران” احتمالاً قبلاً از بازار ناپدید شده اند.

Puell معتقد است تنها چیزی که از دست می دهد افزایش فعالیت شبکه از سوی همه شرکت کنندگان است.

او خلاصه کرد: “در زنجیره، گاوها به سه چیز نیاز دارند: ۱. حفظ عملکرد سرمایه گذاران بلندمدت. ۲. ضررهای دردناک توسط سفته بازان کوتاه مدت. ۳. فعالیت شبکه در سراسر جهان.”

شخصاً وقتی به ۱ و ۲.۳ نگاه می‌کنم، هنوز غرق هستم.»

او گفت که شرایط کلان “مطلوب” نه تنها به چرخش کمک می کند، بلکه ارزهای دیجیتال را در برابر “سرایت” به شکل “قوهای بیرونی و درون زا” انعطاف پذیرتر می کند.

بر اساس داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، BTC/USD در زمان نگارش این مقاله حدود ۱۶۷۰۰ دلار معامله می شود.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

نصف شدن بیت کوین مثل بقیه؟

این دیدگاه مطابق با نظر دیگران است که به دنبال هوشیاری در مورد عملکرد قیمت فعلی BTC هستند.

مرتبط: بیت کوین ۱۶.۷ هزار دلار را هدف قرار می دهد در میان ترس از اینکه BNB می تواند کل بازار کریپتو را به سمت پایین بکشد.

از جمله آنها Dilution-proof بود، یک حساب تحلیلی محبوب، و در آن روز، BTC/USD با تقلید از حرکات قبلی بازار نزولی توجه را به خود جلب کرد.

شواهد در قالب امتیاز MVRV-z بیت کوین ارائه شده است. این ارزش بازار و سقف تحقق یافته است که در انحرافات استاندارد بیان می شود. ضد رقیق شدن در ابتدا این معیار را دمای ارزش بازار به ارزش واقعی (MVVRVT) نامید.

در حال حاضر، همانطور که نمودار همراه نشان می‌دهد، نشانه‌ها به شکل‌گیری یک پایین بازار نزولی کلاسیک اشاره می‌کنند. حالت بیت کوین “در این تاریخ پس از نصف شدن فقط همان کاری را انجام می دهد که به معنای واقعی کلمه در هر چرخه انجام می دهد.”

نمودار دمای بازار بیت کوین از ارزش به ارزش واقعی (MVRVT). منبع: آنتی دیلوشن/توئیتر

کوین تلگراف قبلاً MVRV-z را در لیست “شباهت های قابل توجه” بین سال های ۲۰۲۲ و چرخه های قیمت گذشته قرار داده بود.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا