اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین برای ۱۱ روز متوالی از ترس باقی می ماند، زیرا قیمت آن به ۲۴۰۰۰ نزدیک می شود

بر اساس داده های IntoTheBlock، افزایش قیمت بیت کوین در ژانویه به این معنی است که ۶۴ درصد از سرمایه گذاران بیت کوین سودآور هستند.

بیت کوین (BTC) 11 روز متوالی خارج از منطقه ترس از شاخص ترس و طمع رمزنگاری شده است و طولانی‌ترین خط ترس خود را از مارس ۲۰۲۲ تثبیت کرده است.

بیت کوین در تاریخ ۲۹ ژانویه در ساعت ۲۰:۱۰ به وقت UTC به ۲۳۹۵۵ دلار رسید که بالاترین قیمت سال است. با این حال، در زمان نگارش این مقاله کمی کاهش یافته و به ۲۳۶۸۷ دلار رسیده است.

در همین حال، احساسات بیت کوین در حال حاضر با امتیاز ۶۱ به شدت در منطقه “طمع” گیر کرده است. از زمان بازار گاوی در ۱۶ نوامبر ۲۰۲۱ که قیمت آن حدود ۶۵۰۰۰ دلار بود، چنین چیزی مشاهده نشده است.

شاخص ترس و طمع بیت کوین در ۱۲ ماه گذشته. سس: شاخص ترس و طمع رمزنگاری شده

با این حال، علیرغم تجدید حیات مجدد بیت کوین در هفته های اخیر، فعالان بازار همچنان به بحث در مورد اینکه آیا افزایش اخیر قیمت بخشی از یک تله صعودی است یا یک بازار صعودی بالقوه است. من اینجا هستم.

صرف نظر از این، رالی فعلی دارندگان بیت کوین بیشتری را به سمت سبز سوق می دهد.

طبق داده‌های پلتفرم هوشمند بلاک چین IntoTheBlock، ۶۴ درصد از سرمایه‌گذاران بیت‌کوین اکنون سودآور هستند.

طبق گفته Glassnode، یک پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای، کسانی که برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ بیت کوین را خریداری کردند، اکنون به طور متوسط ​​سود خود را به دست می آورند.

میانگین قیمت خرید اولیه برای سرمایه گذاران بیت کوین در سال ۲۰۱۹، ۲۱۸۰۰ دلار بود. این بدان معناست که این سرمایه گذاران به طور متوسط ​​حدود ۹ درصد با قیمت فعلی ۲۳۶۸۷ دلار افزایش یافته اند.

مربوط: بیت کوین ۲۵۰۰۰ دلار را هدف قرار می دهد زیرا قیمت بیت کوین به بالاترین نتایج هفتگی در ۵ ماه گذشته نزدیک می شود

از سوی دیگر، ۲۹ ژانویه نظرسنجی پلتفرم بازار کریپتو CoinGecko فاش کرده است که ۵۷.۷ درصد از ۳۷۲۵ رای دهنده معتقدند بیت کوین در این هفته از ۲۵۰۰۰ دلار فراتر خواهد رفت.

نظرسنجی CoinGecko در مورد پیش بینی قیمت بیت کوین برای هفته آینده. سس: مارمولک سکه ای

دکتر جف راس، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Vailshire Capital نیز تحلیل فنی خود را در ۲۹ ژانویه ارائه کرد و پیشنهاد کرد که قیمت می تواند در کوتاه مدت به ۲۵۰۰۰ دلار برسد.

با این حال، سایر تحلیلگران از سرمایه گذاران هیجان زده خواسته اند تا برخی از انتظارات خود را کاهش دهند.

جو برنت، تحلیلگر ارشد شرکت استخراج بیت کوین Blockware، در ۲۹ ژانویه به ۴۳۹۰۰ دنبال کننده توییتر خود گفت که بیت کوین تا زمان وقوع نصف شدن بیت کوین در بالاترین سطح خود قرار دارد. (ATH) هرگز به ۶۹۰۰۰ دلار نخواهد رسید. مارس ۲۰۲۴:

لین آلدن، اقتصاددان کلان و مشاور سرمایه گذاری نیز اخیرا به کوین تلگراف گفت که به دلیل شرایط بالقوه خطرناک نقدینگی که انتظار می رود بازار را در نیمه دوم سال ۲۰۲۳ تکان دهد، ممکن است “خطر قابل توجهی در پیش باشد”.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا