🚨 اخبار ارز دیجیتال

ETF های بیت کوین اسپات رکورد ۱۵۹ میلیون دلاری را در یک روز ثبت کردند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تحول قابل توجه برای چشم انداز سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، بیت کوین ETF ها را شناسایی کرد با تجربه خروج خالص تاریخی ۱۵۹.۰۴ میلیون دلار در ۲۴ ژانویه. این بزرگترین خروجی خالص یک روزه در تاریخ این ابزارهای مالی است.

در خط مقدم این خروج، Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) Grayscale Investments بود که یک خروج خالص خالص ۴۲۹.۲۸ میلیون دلاری را در یک روز ثبت کرد. با این حال، این روند منفی در سراسر طیف ETF نقطه ای جهانی نبود. ETF های بیت کوین، به استثنای GBTC، توانستند مجموع ورودی خالص ۲۷۰ میلیون دلاری را جذب کنند.

FBTC فیدلیتی به عنوان یک پیشرو در این فضا ظاهر شده است و ورودی چشمگیر ۱۲۵.۵۰ میلیون دلار را به دست آورده است. درست پشت سرش بود IBIT بلک راکسرمایه گذاری جدید ۶۶.۱۶ میلیون دلاری دریافت کرد. سایر ETF های بیت کوین نقطه ای نیز به جریان های خالص مثبت کمک کردند که نشان دهنده احساسات متفاوت سرمایه گذاران در بازار است.

چالش ETF بیت کوین

ریچل آگویر، رئیس ایالات متحده محصولات iShares BlackRock، اخیراً ارایه شده دیدگاه مثبت به وضعیت وی از راه اندازی و عملکرد در دو هفته اول معاملات IBIT ابراز خرسندی کرد.

اعلام آن حاکی از آن است که عملکرد ETF بیت کوین بلک راک از حد انتظار فراتر رفته است و اعتماد به پتانسیل آینده محصول را القا می کند. از سوی دیگر، Grayscale Investments، سازمانی که در پشت GBTC به طور گسترده شناخته شده است، به شرح زیر خبرها را منتشر کرد: تخلیه مقدار قابل توجهی بیت کوین در ابتدای هفته در مجموع به ۲.۱۴ میلیارد دلار رسید.

این فروش قابل توجه در Grayscale با یک روند نزولی در کل بازار بیت کوین همزمان شد و باعث شد که قیمت این ارز دیجیتال در ابتدای هفته نزدیک به سطح ۳۸۰۰۰ دلار کاهش یابد. در آخرین به‌روزرسانی، بیت‌کوین با قیمت ۴۰۲۱۲ دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده کاهش حاشیه‌ای تنها ۰.۰۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است.

با توجه به اینکه سرمایه گذاران از نزدیک تحولات فضای ارزهای دیجیتال، به ویژه عملکرد متضاد GBTC Grayscale و سایر ETF های بیت کوین را به دقت زیر نظر دارند، بازار همچنان در اوج است. پویایی این حرکات اخیر محیطی متفاوت را برای سرمایه گذاری بیت کوین نشان می دهد که در آن بازیگران مختلف با درجات مختلفی از موفقیت و چالش روبرو هستند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا