🚨 اخبار ارز دیجیتال

ETF های بیت کوین در بحبوحه معاملات سنگین به دنبال دارایی خالص نزدیک به ۶۰ میلیارد دلار هستند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) رسیده است این شرکت با دستیابی به ارزش خالص دارایی ۵۸.۳۶ میلیارد دلار به نقطه عطف قابل توجهی دست یافت. آخرین داده‌های شرکت تحلیل مالی SoSoValue، علاقه و اعتماد رو به رشد به بیت‌کوین را به‌عنوان یک ابزار سرمایه‌گذاری، به‌ویژه در میان سرمایه‌گذاران نهادی، نشان می‌دهد.

دینامیک ورود و خروج برخی از ETF ها در ۱۱ مارس به ویژه قابل توجه بود. بیت کوین تراست گری اسکیل (GBTC) خروج خالص قابل توجهی از ۴۹۴ میلیون دلار را تجربه کرد. این به شدت در تضاد با جریان خالص IBIT BlackRock و FBTC Fidelity بود که به ترتیب شاهد تزریق ۵۶۲ و ۲۱۵ میلیون دلاری بودند. این جنبش این نشان دهنده تغییر ترجیحات سرمایه گذار و سطح اطمینان در چشم انداز محصول سرمایه گذاری بیت کوین است.

داده‌های SoSoValue همچنین نشان می‌دهد که کل جریان خالص ورودی به ETF‌های نقدی بیت‌کوین در ۱۱ مارس ۵۰۵ میلیون دلار بوده است که به مجموع ورودی خالص تجمعی ۱۰.۰۹ میلیارد دلار کمک کرده است. این جریان قابل توجه سرمایه به صندوق های ETF بیت کوین به روند رو به رشدی در میان سرمایه گذارانی اشاره دارد که به دنبال قرار گرفتن در معرض بیت کوین بدون پرداختن مستقیم به پیچیدگی ها و نگرانی های امنیتی مرتبط با صرافی ها و کیف پول های ارزهای دیجیتال هستند.

قیمت بیت کوین روند صعودی خود را حفظ می کند

این افزایش در فعالیت ETF پس از آن رخ می دهد که قیمت بیت کوین به بالاترین حد خود یعنی ۷۲۸۰۰ دلار (ATH) رسید. طبق آخرین گزارشات BTC تجارت در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۳۴ درصد افزایش یافته و به ۷۱۹۰۷ دلار رسیده است، با رشد چشمگیر ۵۰.۰۷ درصدی در ماه گذشته. حجم معاملات ۲۴ ساعته بیت کوین نیز با ۰.۷۹ درصد افزایش به ۵۲.۱۷ میلیارد دلار رسید. این نشان دهنده افزایش فعالیت بازار و علاقه سرمایه گذاران است.

افزایش قابل توجه فعالیت ETF بیت کوین و افزایش قیمت ارز دیجیتال تا حد زیادی به اعتبار مجدد ETF های نقدی بیت کوین نسبت داده می شود. این چراغ سبز نظارتی موجی از سرمایه نهادی را وارد بازار کرد. برای بسیاری از سرمایه گذاران، این ETF ها در مقایسه با سرمایه گذاری مستقیم در ارز دیجیتال، روشی آشناتر و تنظیم شده برای قرار گرفتن در معرض بیت کوین را ارائه می دهند.

پذیرش فزاینده ETF های بیت کوین نشان دهنده یک بازار در حال بلوغ است که به طور فزاینده ای با سیستم های مالی اصلی ادغام می شود. این جریان انتظار می رود این وضعیت ادامه یابد و به طور بالقوه منجر به ثبات بیشتر در بازار کریپتو و پذیرش گسترده بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به عنوان دارایی های قانونی در سبد سرمایه گذاری شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا