🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش: بیت کوین برای اولین بار در ۶ هفته جریان های ورودی دارایی های دیجیتال را هدایت می کند

با این حال، سولانا تنها دارایی عمده دیگری بود که در این هفته جریان ورودی را نشان داد.

بر اساس آخرین گزارش هفتگی جریان صندوق دارایی دیجیتالی شرکت مدیریت دارایی دیجیتال اروپایی CoinShares، هفته ۲۲ تا ۲۸ سپتامبر برای اولین بار در شش هفته گذشته شاهد ورود به دارایی های ارز دیجیتال بود.

بیت کوین با ۲۰.۴ میلیون دلار ورودی بیشترین سود را در هفته داشت.

آقای سولانا با ۵ میلیون دلار در رتبه دوم قرار گرفت و او را تنها دارایی دیگری است که نشان می دهد جریان ورودی دارد. طبق گفته CoinShares، این بیست و هفتمین هفته ورودی است، اما تنها چهار هفته از جریان خروجی در سال ۲۰۲۳ است که آن را به “دوست داشتنی ترین آلتکوین سال” تبدیل می کند.

در همین حال، اتریوم خروجی ۱.۵ میلیون دلاری را تجربه کرد. این هفتمین هفته متوالی جریان خروجی است که بر اساس CoinShares، وضعیت خود را به عنوان «کم‌ترین آلتکوین دوست‌داشتنی» تثبیت می‌کند.

مربوط: CoinShares اصرار دارد که ایالات متحده در پذیرش و تنظیم ارزهای دیجیتال عقب نیست.

جریان برای سایر آلتکوین ها، از جمله XRP، که در هفته قبل نسبت به Solana ورودی بیشتری داشت، منفی و حداقل بود.

تحلیلگران CoinShares معتقدند که فقدان حرکت آلتکوین علاوه بر حرکت روند شکست بیت کوین به دلیل ترکیبی از عوامل است:

ما معتقدیم که جریان‌های ورودی واکنشی ترکیبی به حرکت قوی قیمت‌ها، نگرانی‌ها در مورد قیمت‌های خزانه‌داری ایالات متحده و باتلاق اخیر پیرامون تامین مالی دولت است.

باتلاق CoinShares ذکر شده شامل مذاکرات در حال انجام بر سر بودجه دولت ایالات متحده است. در آغاز چرخه هفته گذشته، پیش‌بینی‌هایی وجود داشت که دولت ایالات متحده در ۲ اکتبر به دلیل نگرانی در مورد بن‌بست جمهوری‌خواهان تعطیل می‌شود، اما آخرین تلاش رهبران سنا منجر به اقدامات موقت برای تأمین بودجه شد. گذشت. ۱۷ نوامبر باید دید که آیا کنگره و رئیس جمهور می توانند به توافقی برای تامین مالی دولت فراتر از مهلت مقرر اقدام فعلی برسند یا خیر.

از نظر جغرافیایی، آلمان، کانادا و سوئیس به ترتیب با ۱۷.۷ میلیون دلار، ۱۷.۲ میلیون دلار و ۷.۴ میلیون دلار بیشترین ورودی این هفته را داشتند. به بیان تصویری، استرالیا و فرانسه به اولی ۱۰۰۰۰۰ دلار دادند و به دومی اصلاً فشار نیاوردند تا خط را حفظ کند.

ایالات متحده جریان های ورودی از اروپا و کانادا را تکمیل کرد و خروجی های خروجی ۱۸.۵ میلیون دلاری را ثبت کرد و سوئد و برزیل به ترتیب با خروجی های ۱.۸ و ۰.۹ دلاری دنباله رو کردند.


نویسنده: Tristan Greene
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا