اخبار ارز دیجیتال

افزایش قیمت یک روزه بیت کوین با میلیاردها دلار ورودی USDC مرتبط است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طرفداران بیت کوین آن را شروع یک بازار صعودی دیگر نامیدند، اما چندین تحلیلگر دیگر آن را یک تله خرس می دانند.

قیمت بیت کوین (BTC) در 16 فوریه به 24800 دلار به بالاترین سطح شش ماهه خود رسید و افزایش دو رقمی 15 درصدی را ثبت کرد.

با توجه به اینکه فوریه از لحاظ تاریخی برای ارزهای دیجیتال برتر نزولی بوده است، افزایش قیمت بیت کوین یک روزه بسیاری را شگفت زده کرد. این بزرگترین روز سبز برای بهترین ارزهای رمزنگاری شده ماه بوده است.

نمودار قیمت بیت کوین در روز منبع: Trading View.

بسیاری افزایش قیمت بیت کوین را به عوامل متعددی از جمله افزایش ارزش دلار و کاهش تورم نسبت می دهند که نشان می دهد می توان آن را در یک صندوق مرموز جستجو کرد که شروع به ریختن پول به بازار ارز کرد.

مطابق با داده ها همانطور که Lookonchain به اشتراک می‌گذارد، حدود 1.6 میلیارد دلار پول سازمانی در شش روز گذشته به بازار ارزهای دیجیتال سرازیر شده است. بیشتر 1.6 میلیارد دلار به شکل استیبل کوین جریان داشت که مهمترین آنها USD Coin (USDC) صادر شده توسط Circle بود. صاحبان صندوق ها ابتدا USDC را از Circle خارج کردند و سپس آن را به صرافی های مختلف منتقل کردند.

خروج USDC از دایرهمنبع: Look On Chain

سه کیف پول قابل توجه با وجوه ردیابی شده از Circle به صرافی های مختلف وجود داشت. ابتدا، یک آدرس کیف پول که با “0x308F” شروع می شود، 155 میلیون USDC را از Circle برداشت و از 10 فوریه به صرافی ها منتقل کرد. 953.6 میلیون USDC با شروع ‘0x3356’ از Circle خارج شد و در همان بازه زمانی به صرافی ها منتقل شد.

کیف پولی که وجوه را از Circle به صرافی منتقل می کند.منبع: Look On Chain

افزایش قیمت بیت کوین تنها چند روز پس از آن رخ می دهد که این ارز دیجیتال برتر اولین متلاشی مرگ هفتگی خود را ثبت کرد. زمانی که میانگین متحرک کوتاه مدت یک دارایی (معمولاً 50 روز) کمتر از میانگین متحرک بلندمدت آن (معمولاً 200 روز) باشد، یک ضربدر مرده در نمودار ظاهر می شود. علی‌رغم ماهیت نزولی این الگو، تلاقی‌های مرگ با بازده کوتاه‌مدت بالاتر از میانگین در سال‌های اخیر دنبال شده‌اند.

جامعه کریپتو به طرق مختلف واکنش نشان داد و طرفداران بیت کوین آن را نامیدند یکی دیگر گاو بازی.سامسون ماو گفت “قیمت بیت کوین هنوز زیر 200 WMA است که 25 هزار است. معامله بیت کوین زیر 200 WMA یک ناهنجاری است.”مقداری بیشتر تماس گرفت افزایش قیمت اخیر تله خرس است هشدار بازیکنان اصلی پول نقد کرده اند.نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا