🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین از بلاک فای شانه خالی می کند

با افزایش قیمت بیت کوین در برابر سهام آسیایی با وجود ادامه فشار FTX، قیمت بیت کوین افزایش یافت.

بیت کوین (BTC) تا ۲۹ نوامبر حمایت بحرانی را در ۱۶۰۰۰ دلار حفظ می کند زیرا گاوها از تاثیرات FTX و ماشه کلان عبور می کنند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

معامله گران بیت کوین را تا زمانی که ۱۶۵۰۰ دلار دوباره ظاهر شوند، اذیت می کنند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView تأیید می‌کنند که بیت‌کوین/دلار آمریکا در طول شب کم می‌ماند.

این جفت ارز پس از پایان معاملات هفتگی در ۲۷ نوامبر، به لطف عدم اطمینان چین در مورد واکنش خود به ویروس کرونا، در یک کاهش شدید قرار داشت.

با این وجود، بهبود بازار را با ۱۶۵۰۰ دلار در زمان نگارش این مقاله افزایش داده است.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، معامله گران و تحلیلگران هشدار داده اند که حفظ حمایت فعلی ضروری است، زیرا هر گونه نقض می تواند راه را به زیر ۱۴۰۰۰ دلار هموار کند.

معامله گر محبوب کریپتو تونی حتی در آن روز احساس راحتی کرد که از بیت کوین طولانی استفاده کند.

«برگرداندن EQ یک ورود طولانی‌تر ایمن‌تر خواهد بود، اما باز نگه‌داشتن آن با یک استاپ ضرر محکم بهترین راه برای من است. به وضوح به دنبال کنندگان توییتر

نمودار پیوست مناطق حمایت و مقاومت را در بازی در بازه زمانی میان رده مشخص می کند.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Crypto Tony/ توییتر

حتی پیامدهای جدید پیرامون شکست FTX نتوانسته است عملکرد بیت کوین را کاهش دهد، اما این موارد به شکل پرونده های ورشکستگی و شکایت از سوی وام دهنده ارزهای دیجیتال BlockFi بوده است.

آخرین در واکنش زنجیره ای که با ورشکستگی FTX آغاز شد، این خبر با از سرگیری غافلگیرکننده پرداخت حقوق و دستمزد توسط صرافی منحل شده منتشر شد.

مایکل ون دی پوپ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تجاری Eight، گفت: «پس از این واکنش معقول است زیرا ما HL را با بیت کوین ایجاد می کنیم و دوباره مقاومت را هدف قرار می دهیم. ادامه درباره High (HL) در نمودار ۴ ساعته.

«اگر محدوده ۱۶.۵-۱۶.۸ هزار دلار را حذف کنیم، ادامه آن به سمت ۱۸ هزار دلار آغاز خواهد شد.»

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Michael van de Poppe/Twitter

وضعیت مخمصه چین پیش از سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، سرد می شود

در همین حال، چین کانون اصلی کلان روز را تشکیل داد، اما به نظر می رسد تاثیر اعتراضات ضد قرنطینه بر احساسات بازار در حال کاهش است.

مطالب مرتبط: تسلیم ماینر جدید BTC؟۵ نکته ای که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

بازارهای آسیایی به شدت رشد کرده اند، به طوری که شاخص هانگ سنگ هنگ کنگ ۵.۲ درصد و شاخص ترکیبی شانگهای ۲.۳ درصد در زمان نگارش این مقاله رشد کردند.

نمودار شمعی ۱ ساعته از شاخص هانگ سنگ (HSI).منبع: Trading View

Mohit Kumar، تحلیلگر بانک سرمایه گذاری Jefferies، گفت: “ما فکر نمی کنیم که سیاست چین به طور رسمی از موضع صفر آن در برابر کروناویروس تغییر کند، اما برخی از سیاست ها هم به صورت خصوصی و هم به صورت محلی تسهیل می شود. این امکان وجود دارد.” توسط بلومبرگ

به نظر می‌رسد ۳۰ نوامبر، روز معاملاتی مهم هفته با تاریخ بسته شدن ماهانه بیت کوین همراه با سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده است.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا