اخبار ارز دیجیتال

در حالی که قیمت بیت کوین تلاش می کند تا بالای 27000 دلار بماند، شورت های بیت کوین به سوختن ادامه می دهند

بیت کوین سرسختانه از دست کشیدن از دستاوردهای اخیر خود امتناع می ورزد، زیرا قیمت بیت کوین تلاش می کند تا حمایت 27000 دلار را معکوس کند و به آخرین گشایش وال استریت در ماه سپتامبر برود.

بیت کوین (BTC) در 29 سپتامبر به حدود 27000 دلار بازگشت و نوسانات قیمت بیت کوین به دلیل چالش با بالاترین سطح ماه تا تاریخ افزایش یافت.

نمودار BTC/USD 1 ساعته. منبع: TradingView

قیمت بیت کوین قدرت یک شبه را حفظ می کند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که بزرگترین ارزهای دیجیتال به دنبال حفظ سود پس از یک «فشار کوتاه» کلاسیک هستند.

یک روز قبل، این احتمال وجود داشت که قیمت به بالای 27000 دلار برسد، اما گاوهای بیت کوین هنوز نتوانستند بالاترین سطح سپتامبر را شکست دهند.

بیت استمپ به 27300 دلار رسید و قیمت بیت کوین از آن زمان به قدرت بازگشته است و در مقایسه با پایین ترین سطح این هفته در زمان نگارش مقاله، 4 درصد افزایش یافته است.

معامله‌گر معروف Skew با تحلیل وضعیت در بازه زمانی پایین (LTF) گفت که معامله‌گران نقدی با قیمت‌های بالاتر فروختند و افزایش قیمت به دلیل بازار مشتقات بود.

او گفت: «در مورد LTF، جذب نقطه‌ای نزدیک به بالاترین مقدار کاملاً واضح است، بنابراین 27.2 هزار دلار محدوده قیمتی مهمی است که برای خریداران نقطه‌ای باید پاک شود. توضیح داد با X.

“بیشتر این افزایش به دلیل PERP از قیمت های عقب مانده لحظه ای (انحلال کوتاه مدت و P/E قوی) بود.”

نمودار مشروح داده های دفتر سفارش BTC/USD. منبع: Skew/X

کج شدن بعدی دریافت کردم. سطح 27200 دلار برای روز قبل از شروع معاملات در وال استریت نقطه رد باقی ماند. او افزود که بازار تا هفته آینده “احتمالاً به هر دو سمت خواهد رفت”.

در همین حال، داده‌های منبع نظارتی Coinglass نشان می‌دهد که فروش‌های کوتاه تا چه حد کاهش یافته است، با انحلال‌ها به 22 میلیون دلار در 28 سپتامبر، بالاترین مجموع یک روزه در 10 روز.

نمودار انحلال بیت کوین (اسکرین شات).منبع: Coinglass

قیمت بسته شدن ماهانه بیت کوین می تواند “فوق العاده صعودی” باشد

در ادامه، تاجر و تحلیلگر معروف مستعار معروف به “سبیل” در رسانه های اجتماعی به بهبود مداوم حمایت قابل توجه اشاره کرد.

مطالب مرتبط: نصف شدن بیت کوین هزینه استخراج «کارآمد» بیت کوین را به 30000 دلار افزایش می دهد.

او استدلال کرد که این می تواند تأثیر بلندمدتی فراتر از روند قیمت بیت کوین درون روز داشته باشد، زیرا به شکل میانگین متحرک ساده 20 ماهه (SMA) ارائه می شود.

برخی از آخرین نظرات او “دلار بیت کوین بالاتر از خط SMA 20 شکسته است. بسته شدن ماهانه فردا است.” خواندن.

“اگر بیت کوین بالاتر از این خط بسته شود، آگوست می تواند یک جعلی در نظر گرفته شود. این فوق العاده صعودی خواهد بود.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: mustache/X

موستاش خاطرنشان کرد که بیت کوین برای مدت کوتاهی تا پایان ماهانه خود در ماه آگوست به بالای 28000 دلار رسید. او افزود که از نظر تاریخی، SMA 20 ماهه یک حمایت قاطع پس از احیاء بوده است و تا زمانی که بیت کوین/دلار به بالاترین حد خود برسد، حفظ شده است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: William Suberg
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا