اخبار ارز دیجیتال

فرسودگی فروشندگان بیت‌کوین در حرکت نزولی «کلاسیک» به پایین‌ترین حد خود در ۴ سال اخیر رسید

بیت کوین دارای نوسانات کم و زیان های زنجیره ای بالا است، اما زیان های کلی UTXO راهی برای رسیدن به کف های قبلی بازار دارد.

فروشندگان بیت کوین (BTC) ممکن است به اندازه کافی تسلیم نشده باشند، اما روند فعلی «معمول» پایان یک بازار نزولی است.

داده های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode نشان می دهد که رفتار فروشنده در حال تشکیل یک پایین قیمت کلان است.

تحلیلگر: فرسودگی فروشنده “نزدیک” به بازار خرسی پایین است

در جدیدترین اشاره به پایان یافتن آخرین بازار نزولی بیت کوین، گلاسنود فاش کرده است که شبکه در حال حاضر در حال عبور از یک “طوفان عالی” از نوسانات کم و زیان های بالای زنجیره ای است.

بنابراین، ثابت فرسودگی فروشنده محاسبه شده از نوسانات ماهانه و سودآوری معاملات درون زنجیره ای، خود در بلندمدت در پایین ترین سطح قرار دارد.

مانند پست توییتر چنین پایین‌هایی نادر هستند و توضیح می‌دهند که تاکنون تنها هفت بار ظاهر شده‌اند. شش نفر از آنها شاهد نوسانات صعودی بودند که نشان می دهد بیت کوین ممکن است به زودی به روند نزولی خود پایان دهد.

Glassnode اظهار داشت: ثابت کاهش فروش بیت کوین به پایین ترین حد خود از نوامبر ۲۰۱۸ رسیده است.

در بحث بعدی، چک میت، تحلیلگر زنجیره ای رهبری کنید توضیح داد داده‌ها «معمولی» یک بازار نزولی هستند و اضافه می‌کنند که چنین سطوحی «نزدیک به پایین‌ترین سطح» هستند.

ثابت فرسودگی فروشنده اولین بار توسط ARK Invest و David Puell ساخته شد که مسئول نشانگر محبوب Puell Multiple هستند.

یاسین المانجرا، تحلیلگر ARK در سال گذشته در پستی نوشت: «ثابت فرسودگی فروشنده، که در زیر نشان داده شده است، درصد گردش کل بیت کوین در سود ضرب در نوسانات ۳۰ روز گذشته است.

“این شاخص تراز بودن دو عامل را اندازه گیری می کند. به طور خاص، ترکیبی از نوسانات کم و زیان بالا با تسلیم، رضایت و کاهش قیمت بیت کوین همراه است.”

نمودار مشروح ثابت کاهش فروش بیت کوین. منبع: Glassnode/Twitter

هنوز کافی نیست

با این وجود، داده‌های اضافی در مورد خروجی تراکنش خرج نشده (UTXO) نشان می‌دهد که سطوح فعلی BTC که با زیان وارد زنجیره شده‌اند با پایین‌ترین سطح بازار نزولی گذشته همخوانی ندارند.

مرتبط: متریک معیار جدید بیت کوین می گوید ۲۰۰۰۰ دلار بیت کوین اکنون “بسیار ارزان” است

بیت کوین درصد UTXO در نمودار سود/زیان.منبع: Glassnode

از ۲۹ اکتبر، آخرین تاریخی که آمار در دسترس است، ۷۵٪ از UTXOها سودآور بودند. این در تضاد کامل با اواخر سال ۲۰۱۸ است، زمانی که کل بسیار زیر ۵۰ درصد بود.

بیت کوین درصد UTXO در نمودار سود.منبع: Glassnode

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا