اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین بدترین درآمد ماهانه در دو سال اخیر را تجربه می کند زیرا معامله گران 16.7 هزار دلار می بینند

اقدامات قیمت بیت کوین در اواخر ماه نوامبر تقویت می شود، اما معامله گران در حال حاضر در مورد “شاد بودن” بیش از حد با بیت کوین هشدار می دهند.

بیت کوین (BTC) پس از بسته شدن کمترین معاملات ماهانه خود در دو سال اخیر، در اول دسامبر تلاش کرد به حمایت 17000 دلاری تبدیل شود.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

بیت کوین در پایان نوامبر اندکی افزایش یافت

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت‌کوین/دلار آمریکا برای دومین شارژ روز از 17100 دلار گذشت.

هنگامی که شمع ماهانه بسته شد، این جفت توانست از ضرر جلوگیری کند، اما در عوض در 30 نوامبر شاهد افزایش روزانه حدود 4.5 درصدی بود.

با وجود این، بیت کوین 16.2 درصد در این ماه سقوط کرد و نوامبر 2022 را به بدترین ماه از سال 2019 تبدیل کرد.

نمودار بازده ماهانه BTC/USD (نمایش).منبع: Coinglass

خلق و خوی روشن تر با نظرات فدرال رزرو ایالات متحده همزمان شد. جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در سخنرانی خود درباره تورم و بازار کار آشکارا گفت که می تواند افزایش نرخ بهره را در دسامبر کاهش دهد.

وی گفت: «سیاست پولی با تأخیرهای زمانی نامشخص بر اقتصاد و تورم تأثیر می‌گذارد و تأثیر کامل انقباضات سریع تاکنون احساس نشده است».

بنابراین، با نزدیک شدن به سطح مهار کافی برای کاهش تورم، کاهش سرعت افزایش نرخ بهره منطقی است.

پاول مشخصاً از پیشگویی یک نقطه عطف کامل در سیاست محتاط بود.

او افزود: «با توجه به تشدید روزافزون سیاست‌ها، زمان آن تسهیل به میزان افزایش نرخ بهره برای کنترل تورم و اینکه آیا سیاست باید در سطح محدودکننده‌ای نگه داشته شود بستگی دارد. اهمیت بسیار کمتری نسبت به مشکل دارد».

با این وجود، سهام واکنش مثبتی نشان دادند و S&P 500 و نزدک کامپوزیت به ترتیب 3.1% و 4.4% مشابه بیت کوین روز را افزایش دادند.

بدون سرخوشی در میان معامله گران

در همین حال، مفسران بازار کریپتو به‌طور مشابه در مورد چشم‌انداز کوتاه‌مدت علی‌رغم افزایش اندک در پایان ماه، هوشیار بودند.

مرتبط: بیت کوین چهارمین بدترین تاریخ خود را تسلیم کرد زیرا دارنده بیت کوین در یک هفته 10 میلیارد دلار از دست داد

کریپتو تونی هشدار داده است که گاوها در ماه دسامبر “غرور می شوند” و اکنون نقطه ورود کور مناسبی نیست.

او گفت: «اکنون زمان آن نیست که همه چیز را در نظر بگیریم و فکر کنیم که این قسمت پایین کریپتو است. گفت دنبال کنندگان توییتر

ما هنوز نخواهیم دید: – اوج های کلان بالاتر و پایین ترین سطح (تغییر روند در ساختار بازار) – حجم صعودی در حال ورود – خرید نقطه ای افزایش – ساختار اصلاحی کامل.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Crypto Tony/ توییتر

او گفت که سطوح کلیدی باید حفظ شود تا “ساختار صعودی بازار” ادامه یابد. اضافه، 16700 دلار بود.

مایکل ون د پوپ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت بازرگانی Eight، گفت: موافقت کرد در مورد اهمیت منطقه متمرکز 16700 دلاری برای استراتژی خودش.

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا