اخبار ارز دیجیتال

صرافی های مخرب ۱.۲ میلیون بیت کوین را از گردش خود ربودند و کمیاب بیت کوین را افزایش دادند

داده های تاریخی در مورد سقوط کریپتوکارنسی نشان می دهد که ۱۴ صرافی ارزهای دیجیتال با هم مسئول ضرر حداقل ۱,۱۹۵,۰۰۰ بیت کوین بوده اند که ۶.۳ درصد از ۱۹.۲ بیت کوین فعلی در گردش را نشان می دهد.

یکی از بزرگترین عواملی که بیت کوین (BTC) را از ارزهای فیات و اکثر ارزهای دیجیتال متمایز می کند، محدودیت کل ۲۱ میلیون در گردش آن است. با این حال، حداقل ۵.۷٪ (۱.۲ میلیون بیت کوین) از کل بیت کوین قابل انتشار به دلیل ناپدید شدن تعدادی از صرافی های ارزهای دیجیتال در دهه گذشته برای همیشه از گردش خارج شده است.

عدم وضوح در مورد اثبات ذخایر مبادلات ارزهای دیجیتال، همانطور که اخیراً در مورد FTX مشاهده شد، به عنوان دلیل اصلی سقوط ناگهانی ظاهر شده است. داده های تاریخی در مورد سقوط کریپتوکارنسی نشان می دهد که ۱۴ صرافی ارزهای دیجیتال مسئول مجموع از دست دادن ۱,۱۹۵,۰۰۰ BTC بوده اند. این نشان دهنده ۶.۳ درصد از ۱۹.۲ بیت کوینی است که در حال حاضر در گردش هستند.

بیت کوین به دلیل نقص در صرافی ارز مجازی از دست رفت.منبع: کاسا بلاگ

نظرسنجی انجام شده توسط Jameson Lopp، یکی از بنیانگذاران و CTO پلت فرم ذخیره بیت کوین CasaHODL، نشان می دهد که کوه Gox همچنان صرافی برتر برای از دست دادن دارایی های BTC است.

لوپ خاطرنشان کرد که کمبود بیت کوین مستقیماً با ارزش آن به عنوان یک دارایی مرتبط است، اما در حال حاضر ارائه بیت کوین جعلی اکوسیستم را تهدید می کند. علاوه بر این اگر اکثر مردم بیت کوین های جعلی می خرند، بیت کوین فروشگاه ارزش خوبی نیست.» این مطالعه نشان داد که حداقل ۸۰ دارایی رمزنگاری «بیت کوین» در نام خود دارند و صرفاً برای گمراه کردن سرمایه گذاران بیت کوین است.

در نتیجه، سرمایه گذارانی که دارایی های جعلی بیت کوین را خریداری می کنند، تأثیر منفی بر افزایش قیمت بیت کوین اصلی دارند.

خود حضانت یکی از مؤثرترین راه‌ها برای کاهش مبادلات ارزهای دیجیتال و اتکای شرکت‌ها به قراردادهای «بیت‌کوین کاغذی» برای اطمینان از وضعیت بیت‌کوین به عنوان یک ارز سالم است.

مربوط: مدیر عامل Blockstream، آدام بک، درباره بیت کوین در بازی Jenga صحبت می کند

نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور اعلام کرده است که قصد دارد از ۱۷ نوامبر ۲۰۲۲ روزانه ۱ بیت کوین دریافت کند.

طبق سوابق عمومی، السالوادور در حال حاضر دارای ۲۳۸۱ بیت کوین با میانگین قیمت خرید ۴۳۳۵۷ دلار است. با این حال، عملکرد راکد بیت کوین فرصتی را برای این کشور باز کرده است تا میانگین قیمت بیت کوین را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا