اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین در دریاها حرکت می کند: ملوانان غول «B» را روی کشتی ها می کشند تا رمزارز را در سراسر دریا تبلیغ کنند.

کاپیتان متولد بروکسل از اشتیاق خود به قایقرانی و بیت کوین برای حرکت در یک قایق سات که یک نارنجی غول پیکر “B” را به تصویر می کشد برای تبلیغ ارزهای دیجیتال در سراسر اقیانوس استفاده کرده است.

برخی از علایق یک عمر طول می کشد، در حالی که برخی دیگر آنقدر گسترده هستند که هفت دریا را می پوشانند. این مورد در مورد رمی، کاپیتان بروکسل است.

رمی در اوایل سال ۲۰۲۱ ماموریتی برای کشف بیت کوین (BTC) داشته و آن را با عشق دیرینه خود به قایقرانی ترکیب می کند. جو هال خبرنگار کوین تلگراف با رمی در کشتی خود که آن را Sato Boat (مخفف Satoshi) می نامد ملاقات کرد تا بیشتر در مورد تلاش های سفر او بشنوند.

بادبان قایق ساتو با لوگوی غول پیکر بیت کوین.منبع: کوین تلگراف

وی در مورد سبک زندگی خود اظهار داشت:

“من تصمیم دارم با دو علاقه خود زندگی کنم، یکی قدیمی ترین و دیگری بیت کوین.

کاپیتان قایق ساتو توضیح داد که از زمانی که یک روز کامل را صرف کشیدن بیت کوین B غول پیکر بر روی بادبان قایق خود کرد، این ارز به نماد شناور ارز دیجیتال تبدیل شد.

مربوط: ARK و Glassnode چارچوب تحلیل اقتصادی بیت کوین را با استفاده از معیارهای جدید پیشنهاد می کنند

او به کوین تلگراف گفت که بادبان های تزئین شده B به پذیرش بیت کوین در مسابقات قایق، سواحل و اقیانوس اطلس در ۱۸ ماه گذشته کمک کرده است.

بهترین چیز در مورد این پروژه ملاقات با مردم از سراسر جهان، از پرتغال، اسپانیا، فرانسه، انگلیس و غیره و صحبت در مورد بیت کوین، جامعه و هر چیز دیگری در زندگی است.

بر اساس تخمین‌های خودش و تخمین‌های طول عمر Cointelegraph روی زمین، هزاران نفر در معرض غول «B» قرار گرفته‌اند که در اقیانوس‌ها دریانوردی می‌کند.

خبرنگاران کوین تلگراف، جو هال و رمی در قایق ساتو.منبع: کوین تلگراف

رمی گفت که او معتقد است بهترین راه برای آوردن افراد جدید به دنیای بیت کوین از طریق هنر یا حتی هنری است که از دکل کشتی بیرون می آید. او همچنین خاطرنشان کرد که این تجربه به ایجاد شباهت هایی بین روح بیت کوین و روح کشتیرانی کمک کرد.

“این یک مسئله مسئولیت و استقلال است. شما باید هنگام کشتیرانی مستقل باشید، اما گاهی اوقات به مشکل بر می خورید و باید به خودتان تکیه کنید. در مورد بیت کوین نیز همین گونه است.”

علاقه مندان به بیت کوین در سراسر جهان راه های خلاقانه و شهودی برای گنجاندن بیت کوین در سبک زندگی خود یافته اند. بیت کوین در غرب آفریقا با برگزاری کنفرانس ها، بوتیک های بیت کوین و نودهای آنلاین بیشتر در حال افزایش است.

در جزایر کیمن، سرمایه‌گذاری‌های دارایی با پشتوانه بیت‌کوین به راه جدیدی برای اقامت طولانی‌مدت در این منطقه تبدیل شده است.

مجله: کتیبه بازگشتی: بیت کوین “ابر کامپیوتر” و BTC DeFi به زودی عرضه می شود

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا