🚨 اخبار ارز دیجیتال

به نظر می رسد وایت پیپر بیت کوین در جدیدترین macOS اپل پنهان شده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دستگاه‌های مک اپل ظاهراً اوراق سفید بیت کوین را تا پنج سال پنهان کرده‌اند.

به نظر می رسد کاغذ سفید شبکه اصلی بیت کوین (BTC) ساتوشی ناکاموتو در تمام آخرین نسخه های سیستم عامل رایانه مک اپل پنهان شده است.

یک پست وبلاگی در ۵ آوریل توسط فن‌آوری Andy Baio نشان داد که یک پی‌دی‌اف از کاغذ سفید بیت‌کوین «به‌نظر می‌رسد که از زمان Mojave در سال ۲۰۱۸ با هر نسخه از macOS ارسال شده است».

بایو به کوین تلگراف گفت که او «در تلاش برای تعمیر یک چاپگر» بوده و اسناد را با یک اسکنر بی سیم اسکن می کند که دستگاهی «تا به حال دیده نشده» به نام «اسکنر مجازی II» ظاهر شد.

Virtual Scanner II به طور پیش‌فرض عکس‌ها را نشان می‌داد، اما وقتی بایو نوع رسانه را از “عکس” به “سند” تغییر داد، کاغذ سفید ناکاموتو را نشان داد.

تصویری از کاغذ سفید بیت کوین که در داخل دستگاه “Virtual Scanner II” نمایش داده می شود. سس: مومی شکل

بیو گفت: “من دنبال اوراق بیت کوین نبودم!” “من سعی می کردم پرینتر را تعمیر کنم!”

Bio در پست خود گفت: “تقریباً هیچ چیز آنلاینی در این مورد وجود ندارد” و همچنین کاغذ سفیدی را که Bio برای مکان یابی فایل استفاده کرد، توییتر نوامبر ۲۰۲۰ از طراح Joshua Dickens پیدا کرد. من موضوع را به اشتراک گذاشته ام.

Baio فرمان را برای استفاده با Terminal ایجاد کرد، رابط خط فرمان برای macOS. این کار باعث شد تا کاربران دیگر بتوانند کاغذ سفید را مشاهده کنند.

او گفت: “من شروع به پرسیدن از دوستان با سایر مک ها کردم که آیا آنها می توانند آن را تایید کنند، و همه آنها انجام دادند.”

مربوط: وایت پیپر بیت کوین در مسابقه F1 با خودروی تحت حمایت کراکن آغاز شد

این درخواست با موفقیت کاغذ سفید بیت کوین را در سه دستگاه مختلف Apple Mac که کوین تلگراف آزمایش کرده بود باز کرد.

Baio در پست وبلاگ خود گفت که این فایل “در تمام نسخه های macOS از Mojave (10.14.0) تا نسخه فعلی (Ventura) وجود دارد، اما نه قبل از ادعای High Sierra (10.13).”

مشخص نیست که چرا کاغذ سفید ناکاموتو با آخرین نسخه macOS گنجانده شده است. Baio در پست خود حدس می‌زند که این یک PDF چند صفحه‌ای راحت و سبک برای اهداف آزمایشی است که برای مشاهده کاربران نهایی در نظر گرفته نشده است.

کوین تلگراف بلافاصله به درخواست اپل برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا