🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین ۱۰ درصد کاهش می یابد – بازار نزولی دیگر یا اصلاح؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در قسمت این هفته گزارش بازار، کارشناس مقیم کوین تلگراف در مورد اینکه آیا آخرین قیمت بیت کوین شروع یک بازار نزولی جدید است یا فقط نشانه ای از یک اصلاح سالم است، بحث می کند.

در اپیزود امروز گزارش بازار، تحلیلگر و نویسنده، مارسل پکمن، به محرک های بالقوه برای کاهش قیمت بیت کوین از ۲۷۰۰۰ دلار، از جمله نشست ۳ می فدرال رزرو، نگاه می کند. این نمایش هر سه شنبه در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph پخش می شود.

اولین مقاله خبری کاتالیزور حرکت بعدی بیت کوین را توضیح داد، از جمله اینکه آیا فدرال رزرو از اجماع بازار برای افزایش ۲۵ واحدی نرخ در ۳ می پیروی خواهد کرد. این ویدیو نحوه واکنش بیت کوین (BTC) به سیاست های بانک مرکزی را تجزیه و تحلیل می کند. تصمیم بگیرید و توضیح دهید که چگونه نرخ بهره بر خانواده ها و مشاغل تأثیر می گذارد.

به نظر پچمن، با توجه به اینکه ایالات متحده در حال نزدیک شدن به سقف بدهی خود است و اقتصاد نشانه هایی از ضعف و رکود را نشان می دهد، همبستگی بین بیت کوین و بازار سهام باید کاهش یابد. پکمن معتقد نیست که معامله بیت کوین با ۲۵۰۰۰ دلار موجه است، همانطور که برخی از تحلیلگران پیشنهاد کرده اند.

در موضوع بعدی برنامه، پچمن در مورد شکایت Coinbase علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار بحث می کند. کوین بیس در تلاش است تا SEC را مجبور کند به درخواست قوانین در صنعت ارزهای دیجیتال پاسخ دهد … به دنبال توضیح از SEC در مورد نحوه طبقه بندی توکن ها به عنوان اوراق بهادار.

به گفته پچمن، به نظر می‌رسد که جداول تغییر کرده است زیرا تنظیم‌کننده‌ها احکام را به تعویق می‌اندازند و مبادلات را آزار می‌دهند بدون اینکه هیچ جهتی در مورد معیارهایی برای تبدیل توکن‌ها به اوراق بهادار تعیین کنند. نتیجه؟ از آنجایی که قضات به استدلال‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار توجه می‌کنند، این دعوا می‌تواند تأثیر بیشتری از آنچه قبلا تصور می‌شد داشته باشد.

در قسمت پایانی گزارش بازار، پچمن ادعا می کند که اتر (ETH) در وضعیت بدی قرار دارد زیرا میانگین کارمزد تراکنش بیش از ۴ دلار است. در نتیجه، ارزش کل قفل شده در قراردادهای هوشمند (TVL) در اتریوم به پایین ترین سطح خود از آگوست ۲۰۲۰ کاهش یافت.

در پایان نمایش، پچمن بر بازار مشتقات اتر و به طور خاص‌تر حجم گزینه‌های قرار دادن به تماس تمرکز می‌کند. تعداد گزینه های خرید محافظ اکنون بیش از چهار برابر بیشتر از گزینه های تماس خنثی تا صعودی است. با قضاوت بر اساس دیدگاه نزولی معامله گران حرفه ای، بعید است که قیمت اتر حمایت ۱۸۵۰ دلاری را حفظ کند.

Market Reports هر سه‌شنبه پخش می‌شود، بنابراین به صفحه YouTube Markets & Research Cointelegraph بروید و برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده دکمه‌های لایک و اشتراک را بزنید.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا