🚨 اخبار ارز دیجیتال

افزایش بحران بانکی بیت کوین “موسسات بیشتری را جذب می کند”: کتی وود از ARK


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کتی وود از نحوه حرکت بیت کوین در مقایسه با بازار سهام در واکنش به بحران اخیر بانکی شگفت زده شد.

کتی، مدیر عامل شرکت ARK Invest، گفت: پیشنهاد ارزش بیت کوین (BTC) در بحبوحه بحران بانکی فعلی به طور کامل نشان داده شده است و با گذشت زمان تنها “موسسات بیشتری” را به بازار BTC جذب خواهد کرد. وود معتقد است.

وود نظرات خود را در مورد افزایش اخیر قیمت بیت کوین در ۲۱ مارس در بلومبرگ به اشتراک گذاشت. مصاحبه، اظهار داشت که اقدام قیمت از طریق بحران “موسسات بیشتری را جذب خواهد کرد.”

او افزود: «به خصوص این واقعیت که بیت کوین به روشی بسیار متفاوت از بازار سهام حرکت کرده است، بسیار سودمند بوده است.

به گفته الیور لینچ، مدیر عامل صرافی بیت‌ترکس در سیاتل، علاقه سازمانی به بیت کوین ممکن است در حال افزایش باشد.

در مصاحبه ای با پادکست The Wolf Of All Streets در ۲۱ مارس، لینچ اشاره کرد که خیلی قبل از بحران بانکی اخیر، بسیاری از بانک های بزرگ ارزهای دیجیتال را به عنوان یک محصول سرمایه گذاری خریداری می کردند.

داستان بزرگ این بازار نزولی علاقه نهادی به ارزهای دیجیتال است. همه بانک‌های بزرگ اکنون میزهای ارزهای دیجیتال قابل توجهی برای تجارت و همچنین مشارکت دارند.

با این حال، او خاطرنشان کرد که هنوز شکافی بین موسسات مالی سنتی و شرکت‌های ارزهای دیجیتال وجود دارد که طی چند ماه گذشته باعث ایجاد چالش‌هایی برای پذیرش سرمایه‌گذاری نهادی شده است.

او گفت: «از لحاظ تاریخی، این غول‌ها بزرگترین محرک‌های نوآوری بوده‌اند. تا زمانی که از مبارزه دست نکشید این اتفاق نمی افتد.

کریپتو در مقابل گلدمن ساکس یا کریپتو در مقابل موسسات نیست. این مسابقه ای است که ببینیم چه کسی بهتر می تواند کریپتو را مدیریت کند.

در رابطه با تاثیر علاقه سرمایه گذاران نهادی بر قیمت بیت کوین، وود در مصاحبه ای گفت که پیش بینی قیمت بیت کوین ۱ تا ۱.۵ میلیون دلاری ARK Invest تا سال ۲۰۳۰ بر اساس تحلیل تخصیص بیت کوین سرمایه گذار نهادی است. توضیح داد که این قیمت ایجاد شده است. ٪ تا ۶.۵٪ به BTC در سبد سرمایه گذاری شما.

وود افزود: «اینها نوع تخصیص هایی است که آنها به دسته های جدید دارایی های نوظهور مانند املاک و مستغلات در دهه ۷۰ و سرمایه های کوچک در دهه ۸۰ و ۹۰ انجام می دادند.

مربوط: بیت کوین ۲۸۰۰۰ دلار در خریدهای نقطه ای نگه می دارد، اما موسسات همچنان در حال فروش هستند

ARK Invest تخمین می زند که قیمت BTC به ۱.۵ میلیون دلار توسط سرمایه گذاران نهادی افزایش می یابد که ۲.۵-۶.۵٪ از پرتفوی خود را به BTC اختصاص می دهند. سس: سرمایه گذاری قوس

از سوی دیگر، لینچ معتقد است که پذیرش نهادی «تهاجمی» زمانی رخ خواهد داد که فرصت‌ها به آسانی قابل شناسایی باشند.

به آنها نشان دهید که چگونه ممکن است و چگونه می توانند پول در بیاورند. به شما اطمینان می دهم که شما را از آن باز نخواهند داشت. آنها هر کاری که در توان دارند انجام می دهند تا از این فرصت استفاده کنند.”

بر اساس داده های CoinGecko، قیمت بیت کوین از زمان سقوط بانک سیلورگیت در ۳ مارس ۲۰.۴ درصد افزایش یافته است و بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال ۷.۷ درصد افزایش یافته است.

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهورنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا