اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین در خطر سقوط سریع ۲۳۰۰۰ دلاری پس از سقوط ۱۱ درصدی قیمت بیت کوین در ماه اوت

عملکرد قیمت بیت کوین گاوها را ناامید می کند زیرا بیت کوین برای پایان دادن به آگوست سخت برای گاوها به دور کامل می رسد.

داده ها حاکی از آن است که بیت کوین (BTC) پس از کاهش روند قیمت تا بسته شدن ماهانه در ماه آگوست، به سمت آزمایش مجدد حمایت بلندمدت می رود.

نمودار ساعتی BTC/USD. منبع: TradingView

قیمت بیت کوین: به ۲۳۰۰۰ دلار اشاره دارد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که BTC/USD از اول سپتامبر به زیر ۲۶۰۰۰ دلار بازگشته است و روند صعودی هفته گذشته را معکوس می‌کند.

فعالان بازار به دنبال دلایلی برای صعودی بودن در پایان بودند زیرا بیت کوین خط روند کلیدی بلندمدت را حفظ کرد و بالای ۲۷۰۰۰ دلار نگه داشت.

تصمیم رگولاتور ایالات متحده، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) برای به تعویق انداختن تعداد زیادی از برنامه های کاربردی صندوق معامله شده در بورس قیمت نقدی بیت کوین (ETF) مجبور به تجدید نظر شد و بیت کوین تنها دو ساعت بعد سقوط کرد. کندل استیک ۱۰۰۰ دلار سقوط کرد.

ناظران اکنون نگران هستند که سطوح فعلی ممکن است بازار را برای مدت طولانی حفظ نکند.

معامله‌گر محبوب علی گفت: «داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که دلار بیت‌کوین فاقد حمایت قوی زیر ۲۵۴۰۰ دلار است. گفت X مشترکین

اگر بیت کوین به زیر این آستانه سقوط کند، می تواند به سرعت به ۲۳۳۴۰ دلار سقوط کند.

نمودار مشروح توزیع قیمت واقعی UTXO (URPD). منبع: علی/ ایکس

علی نموداری از شاخص توزیع قیمت واقعی UTXO (URPD) را از شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode بارگذاری کرد.

قیمتی را که مجموعه فعلی خروجی های تجاری در آن ایجاد شده است، ردیابی می کند و به عنوان نقشه راه سطوح حمایت و مقاومت احتمالی قیمت عمل می کند.

افزایش قیمت به ۲۳۰۰۰ دلار برای برخی تعجب آور نیست و این هدف قبلاً توجه معامله گران و تحلیلگران مختلف را به خود جلب کرده است.

بیت کوین به سمت میدان نبرد پشتیبانی اصلی افزایش می یابد

در ادامه، شاخص مادی منبع نظارت بر زنجیره، شرایط سخت مشابهی را برای BTC/USD در بازه‌های زمانی روزانه (D)، هفتگی (W) و حتی ماهانه (M) فراهم کرد.

مرتبط: «نرخ ضربه طولانی ۱۰۰ درصد» شاخص بیت کوین ۲۳۰۰۰ دلار قیمت پایه بیت کوین را پیش بینی می کند

Material Indicators با استفاده از سیگنال‌های پیش‌بینی روند، یکی از ابزارهای معاملاتی اختصاصی خود، به گاوها توصیه کرد برای هر شانسی برای بازگشت، ۲۴۷۵۰ دلار نگه دارند.

بخشی از اظهار نظر X: “اگر قیمت به زیر ۲۵۳۵۰ دلار نوسان کند، سیگنال W باطل می شود، اما اگر حمایت بالای LL در ۲۴۷۵۰ دلار باقی بماند، پایه خوبی برای جهش و آزمایش مجدد مقاومت خواهد بود.” توضیح داد.

ما به دنبال باز شدن کندل‌های ماهانه برای سیگنال‌هایی از الگوریتم‌های پیش‌بینی روند خواهیم بود تا ببینیم آیا می‌توانیم انتظار گسترش روند نزولی یا تغییر صعودی در حرکت ماهانه را داشته باشیم.

نمودار ۱ ماهه BTC/USD با سیگنال های پیش بینی روند. منبع: شاخص مواد/X

در همین حال، طبق داده‌های Coinglass، ۳۱ آگوست شاهد بزرگترین انحلال سودهای بیت کوین از زمان سقوط ۱۰ درصدی بیت کوین در اوایل ماه جاری بودیم.

این رقم ۴۱ میلیون دلار بود، در حالی که مجموع ارزهای دیجیتال ۱۰۸ میلیون دلار بود که هنوز بسیار کمتر از کل روزانه دو هفته پیش است.

نمودار انحلال ارزهای دیجیتال (اسکرین شات).منبع: شیشه سکه

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا