اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین 25000 دلار دوباره به دست آورد در میان امیدها که کاهش قیمت در چین باعث افزایش قیمت بیت کوین می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تجزیه و تحلیل هشدار می دهد که نهنگ های بیت کوین قیمت بیت کوین را به حدود 25000 دلار هدایت می کنند و احتیاط لازم است.

بیت کوین (BTC) یک روز دیگر طول کشید تا در 20 فوریه با 25000 دلار مقابله کند زیرا تحلیلگران همچنان نسبت به دستکاری بازار هشدار می دادند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

بیت کوین با حمایت «BID بدنام»

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت‌کوین/دلار آمریکا از حدود بسته شدن هفتگی زیان‌های خود را جبران کرده است و در زمان نگارش دوباره به 25000 دلار نزدیک می‌شود.

با این حال، گاوهای نر هنوز نتوانستند به نفع مقاومت حرکتی معکوس کنند و فعالیت نهنگ ها در بورس باعث ایجاد شک و تردید شد.

در آخرین به‌روزرسانی خود، منبع نظارتی Material Indicators نشان داد که تعداد زیادی از معامله‌گران به طور مصنوعی سربار مقاومت را کاهش داده‌اند و احتمال افزایش BTC/USD را افزایش داده‌اند.

کیت آلن یکی از بنیانگذاران ارجاع داده شد دیوار نقدینگی در حراجی ها که قیمت های نقطه ای را فشار می دهد، چیزی که او آن را “حراج بدنام” نامید

در توییتر آمده است: «ردهای متعدد از 25000 دلار کاملاً با TA کلان BTC مرتبط است، که دلیل موجهی برای TP در این سطوح است، اما Notorious BID همچنان به دنبال افزایش قیمت‌ها است».

من هنوز هم بر اساس آنچه تاکنون اتفاق افتاده و پتانسیل افزایش نقدینگی، در حال بررسی طولانی مدت هستم.

شاخص مواد اضافه از دیدگاه TA، این باید بالاترین سطح محلی باشد، اما Notorious BID هنوز دفترچه سفارش Binance را اجرا می کند.

برخی از نظرات در ادامه می‌خوانند: «آنها نقدینگی درخواستی BTC را از محدوده 25000 دلار تا 25.5000 دلار به مناطق تجاری فعال توزیع می‌کنند، بنابراین مقاومت ضعیف است».

یک طرح بالقوه در میان چنین معامله‌گرانی می‌تواند باعث افزایش قیمت عظیم شود، با سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی انباشته یا طولانی‌تر، و سپس نهنگ‌ها در توزیع بیت کوین در بازار در سطوح بالاتر گیر کنند.

داده های دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: کیت آلن / توییتر

چین می تواند ارزهای دیجیتال را برای «معتادان به نقدینگی» تقویت کند

در همین حال، با بسته شدن بازارهای ایالات متحده برای تعطیلات، یک تحلیلگر به پیامدهای بلندمدت حرکت از چین نگاه کرد.

مرتبط: «اسنپ بک» به 20000 دلار؟ 5 نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

بانک مرکزی چین علاوه بر اینکه به طور بالقوه به سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگ کنگ اجازه دسترسی به ارزهای دیجیتال ممنوع شده قبلی را می دهد، در تاریخ 17 فوریه رکورد 92 میلیارد دلار نقدینگی را به اقتصاد تزریق کرد.

اکانت محبوب توییتر Tedtalksmacro در یک تاپیک ادعا کرد: «بیشتر تحلیلگران بر روی این موضوع تمرکز کرده اند که چگونه فدرال رزرو باعث تجدید ارزش دارایی های ریسک در این چرخه می شود، اما مقیاس تسهیل در شرق را در نظر نگرفته اند.

او گفت برخلاف ایالات متحده، که فدرال رزرو از طریق انقباض کمی (QT) نقدینگی را افزایش داده است، چین برعکس عمل می کند. در سال 2020، تحت تسهیل کمی (QE) کووید-19 فدرال رزرو، دارایی های پرخطر، از جمله ارزهای دیجیتال، بازار صعودی 18 ماهه را ثبت کردند.

ارز دیجیتال به هیچ اقتصاد یا نهاد خاصی وابسته نیست، بلکه یک معتادان نقدینگی است، با سرمایه گذاران تشنه ریسک که ناامید از دستیابی به پول نقد و شرط بندی روی سریع ترین اسب هستند. این دقیقاً همان چیزی است که امسال در چین اتفاق می افتد. ” موضوع ادامه یافت.

همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، نقدینگی ایالات متحده در حال حاضر به بحث اصلی در مورد عملکرد کریپتو تبدیل شده است، با مدیر عامل سابق غول مشتقات BitMEX، آرتور هیز، پیش بینی کرد که نیمه دوم سال 2023 همچنان مشکل ساز خواهد بود. من انتظار دارم این لرزش ادامه یابد.

«البته، تمام پول نقد تزریق شده توسط بانک خلق چین دارایی پرریسکی نخواهد بود.

همانطور که در اروپا و ایالات متحده در سال 2020 دیدیم، نقدینگی بانک مرکزی افزایش یافت = افزایش قیمت دارایی های پرخطر (BTC و غیره).

نمودار مشروح نقدینگی BTC/USD در مقابل ایالات متحده. منبع: Tedtalksmacro/ توییتر

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا