اخبار ارز دیجیتال

سرکوب SEC در صرافی ها، بازگشت بیت کوین را کند می کند و شانس افت قیمت BTC را افزایش می دهد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نگرانی های نظارتی همچنان بر کل بازار ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد و انقضای گزینه های BTC در این هفته می تواند نقش تعیین کننده ای در پایین آوردن قیمت بیت کوین به زیر 26000 دلار داشته باشد.

قیمت بیت کوین (BTC) پس از ناکامی در تست مجدد مقاومت در 27400 دلار در 6 ژوئن، شتاب خود را از دست داد، که باعث شد سرمایه گذاران پس از اقدامات نظارتی اخیر علیه Binance و Coinbase توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، کاهش دهند. این نشان می دهد که شما در حال از دست دادن اعتماد هستید. هر دو صرافی در موارد متعددی از جمله عدم ثبت نام به عنوان کارگزاران مجاز و ارائه اوراق بهادار ثبت نشده مورد شکایت قرار گرفته اند.

SEC ممکن است در آینده با دعوای قضایی دشواری روبرو شود

به گفته کریستین اسمیت، مدیر عامل انجمن بلاک چین، SEC در تلاش است تا از روند رسمی قانون گذاری چشم پوشی کند و دخالت عمومی را رد کند. در همین حال، ویل پیج، تحلیلگر ارزهای رمزنگاری شده در Insider Intelligence، گفت که قصد SEC این است که در غیاب چارچوب نظارتی، این منطقه را از طریق اعمال قانون سرکوب کند.

چنین انتقاداتی توضیح می دهد که چرا سرمایه گذاران در جلسات استماع کمیسیون خدمات مالی ایالات متحده که برای 13 ژوئن برنامه ریزی شده است، امیدوار هستند.

بیش از حد بالقوه SEC بارها از جمله در کنگره ایالات متحده پیامدهایی را به همراه داشته است. به عنوان مثال، سناتور بیل هگرتی علناً از گری جنسلر، رئیس SEC انتقاد کرد و گفت که قانونگذاران “نقش خود را به سلاح تبدیل می کنند.”

حمایت بیشتر از این فرضیه که فضای کریپتو می‌تواند بدون بانک‌های کریپتو کار کند، همانطور که صرافی‌های متمرکز معمولاً شناخته می‌شوند، افزایش ناگهانی حجم معاملات مالی غیرمتمرکز (DeFi) است.

میانگین حجم معاملات سه صرافی غیرمتمرکز برتر بین 5 تا 7 ژوئن 444 درصد افزایش یافته است. با افزایش حجم معاملات DEX، جریان خروجی خالص از بایننس به 778 میلیون دلار رسید که تفاوت ارزش دارایی های ورودی و خروجی از بورس است.

بیت کوین در تلاش است تا حمایت خود را با قیمت 27000 دلار به دست آورد، اما با توجه به اینکه گزینه های هفتگی 670 میلیون دلاری در 9 ژوئن منقضی می شوند، ممکن است سخت تر از حد انتظار باشد.

گاو نر توسط جریانی از اخبار منفی غافلگیر شد

شایان ذکر است که سود واقعی باز برای انقضای 9 ژوئن کمتر از این است زیرا گاوها شرط های خود را بالای 27000 دلار متمرکز کردند. این معامله گران پس از اینکه قیمت بیت کوین 9 درصد بین 25 تا 29 می افزایش یافت و مقاومت 28000 دلار را آزمایش کردند، بیش از حد خوشبین بودند.

سود باز جمع آوری شده در 9 ژوئن گزینه های بیت کوین. منبع: CoinGlass

نسبت قرارداد به تماس 0.63 نشان دهنده عدم تعادل بین 410 میلیون دلار موقعیت های تماس و 260 میلیون دلار از گزینه های فروش است. با این حال، اگر قیمت بیت‌کوین تا ساعت 8 صبح UTC در 9 ژوئن نزدیک به 26500 دلار باقی بماند، این گزینه‌های تماس (خرید) فقط با قیمت 38 میلیون دلار در دسترس خواهند بود. این تفاوت به این دلیل است که اگر بیت کوین در زمان انقضا کمتر از آن سطح معامله شود، حق خرید بیت کوین با قیمت 27000 یا 28000 دلار بی فایده است.

مربوط: دادگاه منطقه ای ایالات متحده احضاریه ای به Changpeng Chao مدیر عامل Binance در مورد شکایت SEC صادر کرد.

بیت کوین هدف زیر 26000 دلار برای افزایش سود سهام دارد

در زیر چهار سناریوی محتمل بر اساس حرکت قیمت فعلی آورده شده است. تعداد قراردادهای اختیار معامله موجود برای محصولات فراخوان ( صعودی) و فروش (نزولی) در تاریخ 9 ژوئن به قیمت انقضا بستگی دارد.

عدم تعادل به نفع هر یک از طرفین یک سود نظری است.

  • بین 25000 تا 26000 دلار: 100 تماس در مقابل 5100 تماس. Bear کنترل کامل را در دست گرفت و 125 میلیون دلار سود کرد.
  • بین 26000 تا 27000 دلار: 1500 تماس در مقابل 3900 تماس. نتیجه نهایی یک مزیت 65 میلیون دلاری در محصول قرار داده شده است.
  • بین 27000 تا 28000 دلار: 4200 تماس در مقابل 1300 تماس. نتیجه نهایی مزیت 80 میلیون دلاری در محصول فراخوانی ( صعودی ) است.
  • بین 28000 تا 29000 دلار: 8700 تماس در مقابل 700 تماس. نتیجه نهایی 225 میلیون دلار به نفع محصول فراخوان ( صعودی ) است.

این تخمین تقریبی گزینه‌های فروش مورد استفاده در شرط‌بندی‌های نزولی و گزینه‌های خرید را که فقط در معاملات خنثی در مقابل معاملات صعودی استفاده می‌شوند، در نظر می‌گیرد. این ساده سازی بیش از حد، استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را نادیده می گیرد.

با توجه به اینکه بیت کوین با استفاده از قراردادهای آتی که در تاریخ 5 ژوئن به ارزش 100 میلیون دلار نقد شده است، دراز دارد، گاوها برای تلاش برای بالا بردن قیمت بیت کوین به بالای مرز 27000 دلار نیاز بیشتری دارند. وثیقه ممکن است کمتر باشد. در نتیجه، به نظر می‌رسد خرس‌ها در انقضای آپشن‌های روز جمعه به سود مناسبی نزدیک هستند.

این مقاله برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و همچنین نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا