اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین به 30000 دلار رسید – آیا این شروع بازار صعودی بعدی است؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در قسمت این هفته گزارش بازار، کارشناس مقیم کوین تلگراف افزایش قیمت بیت کوین به 30000 دلار را توضیح می دهد.

در گزارش بازار این هفته، مارسل پکمن، تحلیلگر و نویسنده کوین تلگراف توضیح می دهد که چگونه بیت کوین (BTC) مرز 30000 دلار را شکسته و بالاترین رکوردهای جدید را برای سال 2023 ثبت کرده است. او همچنین لیست سیاه اعتبار سنجی تتر را پوشش می دهد و اینکه آیا آخرین ارتقای اتریوم می تواند سرمایه گذاران نهادی را به اتریوم جذب کند یا خیر.

بیت کوین به 30000 دلار رسید تا بالاترین قیمت از ژوئن 2022 را نشان دهد

بیت کوین به بالاترین قیمتی رسیده است که از اواسط سال 2022 مشاهده نشده است، به طوری که بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار به 30000 دلار رسیده و در سال 2023 به بالاترین حد خود رسیده است. قیمت از 10 ژوئن 2022 به دست نیامده است. طی 30 روز گذشته، بیت کوین نزدیک به 46 درصد افزایش داشته است و در 11 آوریل به بالاترین سطح خود در 10 ماه گذشته رسیده است. برخی از تحلیلگران پیش بینی کردند که قیمت 30000 دلار را بازگرداند. معامله گران منتظر گزارش 12 آوریل شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) هستند. اما در مورد تحلیلگران خودمان چطور؟ پچمن نظر خود را در مورد اینکه آیا CPI مورد انتظار ارتباطی با قیمت اخیر بیت کوین دارد یا خیر ارائه می دهد.

Tether آدرس اعتبارسنجی ربات MEV 25 میلیون دلاری را در لیست سیاه قرار می دهد

تتر، صادرکننده اصلی تتر استیبل کوین (USDT)، هفته گذشته آدرسی را در لیست سیاه قرار داد که از یک ربات 25 میلیون دلاری حداکثر ارزش قابل استخراج (MEV) خارج شده بود. در این مورد، یک آدرس اعتبار سنجی سرکش وارد تراکنش‌های MEV شد که منجر به زیان 25 میلیون دلاری در دارایی‌های دیجیتال مختلف شد که آن را به بزرگترین سوء استفاده MEV تا به امروز تبدیل کرد. Etherscan قبلاً این آدرس را علامت گذاری کرده و در مورد دخالت آن در یک سوء استفاده هشدار داده است. آیا این اشتباه بود که Tether آدرس را در لیست سیاه قرار داد؟ آیا واقعاً کسی در اینجا کار اشتباهی انجام داده است؟ Peckman همه چیز را برای ما تجزیه می کند.

Shapella توانست سرمایه گذاران نهادی را با وجود خطرات به اتریوم بیاورد

بر اساس خبرنامه 5 آوریل Coinbase، سهامداران و اعتباردهندگان اتریوم به زودی می توانند 32 میلیارد دلار اتر (ETH) را از زنجیره بیکن خارج کنند. این حدود 15 درصد از عرضه در گردش ETH را تشکیل می دهد. برخی نگران هستند که ارتقاء که به نام هارد فورک شانگهای نیز شناخته می شود، می تواند تعداد کل اعتبار سنجی ها را کاهش دهد و از جمله موارد دیگر، فشار فروش را بر شبکه وارد کند. ارتقاء باید ریسک سرمایه گذار را کاهش دهد. ریچ روزنبلوم، یکی از بنیانگذاران و رئیس شرکت سازنده بازار ارزهای دیجیتال GSR، کوین تلگراف، گفت: «نوسانات کم و بازدهی بالا آن را به یک دارایی راحت و کم خطر برای نگهداری طولانی مدت تبدیل می کند. آیا آخرین ارتقای اتریوم سرمایه گذاران نهادی بیشتری را جذب خواهد کرد؟

Market Reports هر سه‌شنبه پخش می‌شود، بنابراین به صفحه YouTube Markets & Research Cointelegraph بروید و برای همه ویدیوها و به‌روزرسانی‌های آینده دکمه‌های لایک و اشتراک را بزنید.

نویسنده: Adrian J. Permal

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا