اخبار ارز دیجیتال

واکنش حامیان بیت کوین به گزارش استخراج بیت کوین نیویورک تایمز


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

طرفداران بیت کوین نیویورک تایمز را به اغراق در انتشار گازهای گلخانه ای توسط شرکت های استخراج و نادیده گرفتن این واقعیت متهم کرده اند که استخراج بیت کوین به طور فزاینده ای از منابع انرژی تجدید پذیر استفاده می کند.

آخرین گزارش نیویورک تایمز در مورد استخراج بیت کوین (BTC) با عنوان «هزینه واقعی رقابت دیجیتال بیت کوین در جهان» خشم بسیاری از حامیان بیت کوین را برانگیخته است. بسیاری از حامیان بیت کوین در توییتر برخی از جنبه های گزارش را “داده های انتخاب خنده دار” نامیدند.

مقاله NYT استخراج بیت کوین را یک اشتهای حریصانه خواند و ادعا کرد که استخراج بیت کوین به اندازه هر خانه در شهر نیویورک انرژی مصرف می کند.

دانیل باتن، تحلیلگر محیطی، اجتماعی و حاکمیت بیت کوین (ESG) به دو مورد عمده از بررسی دقیق داده ها اشاره کرد که استفاده رو به رشد از انرژی های تجدیدپذیر در بخش معدن را کم اهمیت جلوه داد.

چوب های چوبی دریافت کردم مقاله NYT استفاده واقعی از سوخت فسیلی استخراج‌کنندگان BTC را که بارها ذکر شده است، اغراق می‌کند و میزان انتشار اعلام شده این معدن‌کاران را به طور متوسط ​​81.7 درصد اغراق می‌کند. او افزود که شواهد “درصد واقعی انتشار سوخت های فسیلی را به شدت اغراق می کند و از مجموعه داده های ناقصی برای حمایت از مقاله استفاده می کند.”

باترن اضافه کرد که در مجموع 26 ماینر BTC در ایالات متحده و کانادا وجود دارد و آنها 90 درصد از انرژی پایدار برای تامین انرژی فعالیت های استخراج خود استفاده می کنند. با این حال، مقاله NYT 2 نفر از این 26 ماینر را انتخاب کرد. این گزارش بر روی سایت‌هایی با کمترین حمایت از انرژی‌های تجدیدپذیر در میان تمام شرکت‌های استخراج BTC که در منطقه فعالیت می‌کنند، تمرکز دارد.

یکی دیگر از حامیان بیت کوین، تروی کراس، گفت که مقاله NYT از «حسابداری انتشارات حاشیه ای» برای اثبات روایت آنها استفاده کرده است که به طور انتخابی فقط برای انتشار کربن اعمال می شود، نه نسل ها.

دنیس پورتر، مدیر عامل صندوق Satoshi Act در مقاله‌ای در NYT توجه خود را به عدم دقت کافی جلب کرد. در مقاله به شهر استخراج اشتباه BTC در تگزاس اشاره شد که بعداً آن را اصلاح کردم.

پیر روچارد، معاون تحقیقات شرکت معدنی BTC Riot، گفت: مدافع NYT روی بسیاری از «حسابداری کربن ذخایر جزئی ساختگی» و «کتاب‌های آشپزی برای تولید گازهای گلخانه‌ای» کار می‌کند. یکی دیگر از کاربران توییتر هاکان تیز برای بسیاری از اظهارات مبهم و ترس آفرینان در مقاله.

مصرف انرژی بالای بیت کوین برای استخراج قطعاً موضوع بحث است، اما برای بلاک چین BTC بسیار مهم است. استخراج بیت کوین نه تنها برای اعتبارسنجی تراکنش ها استفاده می شود، بلکه از Proof of Work (PoW) برای غیرمتمرکز کردن بیت کوین و افزودن یک لایه امنیتی اضافی استفاده می کند.

مطالب مرتبط: سنا و مجلس نمایندگان آرکانزاس لایحه حمایت از حقوق استخراج بیت کوین را تصویب کردند

بر اساس گزارش شورای استخراج بیت کوین برای سه ماهه چهارم 2022، شبکه BTC در حال حاضر پیشرو در استفاده از انرژی پایدار است و 58.9 درصد از انرژی خود را از منابع تجدیدپذیر تامین می کند.

حفظ شبکه بیت کوین

استخراج بیت کوین همیشه یک موضوع بحث برانگیز بوده است که اغلب با اطلاعات نادرست به اشتراک گذاشته شده در نشریات رایج تقویت می شود. یک کمپین فعال برای تغییر اجماع استخراج بیت کوین به اثبات سهام در حال انجام است. با این حال، طرفداران بیت کوین به مبارزه با اطلاعات نادرست ادامه می دهند.

مجله کوین تلگراف: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا