اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین در بحبوحه بالاترین سطح سال، تمرکز اصلی سرمایه گذاران است: Coinshare

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

محصولات سرمایه گذاری بیت کوین طی دو هفته گذشته 310.6 میلیون دلار ورودی داشته اند.

با توجه به Coinshares، بیت کوین (BTC) در دو هفته گذشته به “تمرکز اصلی” سرمایه گذاران نهادی تبدیل شده است، زیرا همچنان به بالاترین رکوردهای جدید تا سال 2023 ادامه می دهد.

در گزارش 3 ژوئیه توسط جیمز باترفیل، رئیس تحقیقات CoinShares، این تحلیلگر گفت که محصولات مرتبط با بیت کوین طی دو هفته گذشته 310.6 میلیون دلار ورودی داشته اند که بخش عمده ای از ورودی محصولات رمزنگاری را تشکیل می دهد.

بیت کوین همچنان کانون اصلی سرمایه گذاران بود. […] باترفیل گفت: جریان ورودی طی دو هفته گذشته 98 درصد از کل ورودی دارایی های دیجیتال را تشکیل می دهد.

ورودی هفتگی بیت کوین منبع: CoinShares

دو هفته آخر جریان ورودی ۹ هفته متوالی جریان خروجی را معکوس کرد. شورت های بیت کوین نیز هفته گذشته خروجی اندک 900000 دلاری را تجربه کردند.

این دومین بار در سال جاری بود که محصولات بیت‌کوین 98 درصد از ورودی‌ها به محصولات سرمایه‌گذاری رمزارز را تشکیل می‌دادند و در بحبوحه افزایش قیمت و تسلط بیت‌کوین رخ داد.

بیت کوین 98 درصد از ورودی محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال را در دو هفته گذشته به خود اختصاص داده است. منبع: CoinShares.

بخش اعظم این افزایش بر اساس پرونده ETF Spot Bitcoin BlackRock در 15 ژوئن و پس از آن پرونده های مشابه Fidelity، Invesco، WisdomTree، Valkyrie و دیگران بود.

از زمان ثبت پرونده، قیمت بیت کوین 25.2 درصد افزایش یافته و به 31131 دلار در زمان نگارش مقاله رسیده است. بر اساس داده ها، تسلط بیت کوین (معیار ارزش بازار بیت کوین نسبت به ارزش بازار ارزهای دیجیتال) به 51.46 درصد افزایش یافت.

در همین حال، محصولات سرمایه گذاری اتریوم در هفته گذشته شاهد ورود 2.7 میلیون دلاری بودند که دومین هفته ورودی را نشان می دهد که روند خروج طولانی مدت را معکوس می کند.

مربوط: چرا تایید ETF بیت کوین باعث فشار فروش 18 میلیارد دلاری می شود؟

مدیرعامل Fireblocks مایکل شاروف در مصاحبه ای با Cointelegraph در 26 ژوئن گفت که “علاقه قابل توجهی” از سوی سرمایه گذاران نهادی به دارایی های اصلی مانند بیت کوین و اتریوم وجود دارد، اما مجازی جایگزین او گفت که خیلی به ارز علاقه مند نیست.

«روایت در مورد اتریوم بیشتر با این درک مطابقت دارد که اکوسیستم‌های توکن‌سازی‌شده آینده احتمالاً مبتنی بر EVM خواهند بود. و اگر مبتنی بر EVM باشند، اتریوم به عنوان یک ابزار مفید عمل خواهد کرد.»

شاوروف خاطرنشان کرد که اگرچه روایت بیت کوین خیلی خاص نیست، اما بیشتر سرمایه گذاران نیاز به داشتن ارزهای دیجیتال را تشخیص می دهند.

مجله: تالار مشاهیر آتش: ویلیام کلمنته سوم پیشنهاد می کند بیت کوین تا پایان سال 2024 شش رقمی خواهد شدنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا