اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین در صرافی رمزنگاری Binance.US 700 دلار قیمت دارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بالاترین قیمت بیت کوین در Binance.US به 28600 دلار رسید، در حالی که بالاترین قیمت روزانه در بازار به 28000 دلار رسید.

در حالی که صرافی جهانی ارز دیجیتال Binance پس از چندین تعلیق برداشت بیت کوین (BTC) بهبود می یابد، بازوی ایالات متحده آن، Binance.US، بیت کوین را با قیمتی عالی می فروشد.

قیمت بیت کوین در Binance.US 700 دلار بالاتر از قیمت بازار این ارز دیجیتال در 9 می است. بر اساس داده‌های صفحه بیت‌کوین Binance.US، در زمان نگارش این مقاله، یا حدود ساعت 1:30 بامداد UTC، بیت‌کوین با قیمت 28393 دلار معامله می‌شود. .

قیمت بیت کوین در Binance.US در 9 می 2023. منبع: Binance.US

طبق داده های CoinGecko و CoinMarketCap، قیمت فعلی بیت کوین در بازار 27722 دلار است که حدود 2 درصد کمتر از قیمت بیت کوین ذکر شده در Binance.US است.

بالاترین قیمت بیت کوین در Binance.US تا 28600 دلار بود، در حالی که بالاترین قیمت روزانه برای بیت کوین تنها 28004 دلار بود. در همین حال، پایین ترین قیمت بیت کوین در روز از قیمت های بازار 27350 دلار و 27669 دلار در Binance.US متغیر است.

مربوط: بایننس دو بار در 12 ساعت برداشت بیت کوین را تعلیق می کند

حق بیمه بیت کوین Binance.US مدت کوتاهی پس از اینکه صرافی بزرگ جهانی بایننس در 7 می با مشکلات برداشت مواجه شد، به دست آمد.

صرافی ها مجبور به بستن برداشت شدند زیرا بیت کوین با ازدحام غیرمعمول ممپول مواجه شد و بیش از 400000 تراکنش روی بلاک چین بیت کوین گیر کرده بود. این رویداد سرانجام بایننس را بر آن داشت تا شبکه لایتنینگ را به پلتفرم خود اضافه کند که برای سرعت بخشیدن به تراکنش های بیت کوین و کاهش هزینه ها طراحی شده است.

مجله: آسیا اکسپرس: جاستین سان SUI Agricultural Sin، PEPE’s Runaway، 3AC’s Oyster Philosophy

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا