اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین می خواهد دوباره آزمایش کند در سال 2017، نزدیک به 20000 دلار – تحلیل

اقدام قیمت بیت کوین با نزدیک شدن به 20000 دلار، سطوح مقاومت را از بین می برد، اما بسیاری متقاعد نشده اند که بازار صعودی بیت کوین به طور نامحدود ادامه خواهد داشت.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت در 13 ژانویه نزدیک به 19000 دلار باقی ماند و معامله گران امیدوار بودند که رشد سریع هفته ادامه یابد.

نمودار کندل استیک ۱ روزه BTC/USD (Bitstamp).منبع: Trading View

قیمت بیت کوین «هنوز هیچ شکست یا تقلبی دیده نشده است»

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که با باز شدن سهام ایالات متحده برای معامله، بیت‌کوین/دلار آمریکا از 19000 دلار فراتر رفت.

این جفت به سرعت نقدینگی سمت فروش را یک شبه جذب کرده است، و شکاف را به چیزی که می‌تواند آزمایش مجدد علامت 20000 دلاری در پیش‌بینی‌های Material Indicators منابع تحلیلی زنجیره‌ای باشد، افزایش داده است.

“به نظر می رسد که بیت کوین خود را برای آزمایش مجدد مقاومت در بالای سال 2017 آماده می کند.” من نوشته ام در بخشی از بحث روز قبل در توییتر.

این که آیا ما شاهد شکست واقعی یا تقلبی خواهیم بود باید دید. زمان صبر و انضباط فرا رسیده است.”

یک عکس فوری از دفتر سفارش بایننس تأیید می کند که گاوها از موانع فروش متعددی عبور کرده اند.

Material Indicators در نظرات نمودار اضافه کرد: “چیزها جالب شدند.”

داده های دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: شاخص مواد/ توییتر

با توجه به وضعیت فعلی، برخی از سرمایه گذاران علیرغم نزدیک شدن بازدهی سالانه به 20 درصد از بیت کوین، کاملاً در معرض ریسک باقی ماندند.

در میان آنها، معامله گر محبوب ارزهای دیجیتال، ایل کاپو بود. توضیح داد اقدام فعلی قیمت “یکی از بزرگترین تله های گاو نر است که من تا به حال دیده ام.”

او افزود: “خوشحالی صعودی واقعی است و قیمت هنوز زیر 20000 دلار است.”

الان رای بدهید!

به طور مشابه، مایکل ون د پوپ، موسس و مدیر عامل شرکت تجاری Eight، نسبت به واکنش های بیش از حد خوش بینانه به عملکرد قیمت بیت کوین هشدار داده است.

او می‌گوید: خنده‌دار است، وقتی به رسانه‌های اجتماعی نگاه می‌کنید، سرخوشی گاوی است. اگر به نمودار نگاه کنید، برای دیدن کل نمودار باید کمی بزرگ‌نمایی کنید. گفت.

بیت کوین هنوز در قیمت -50000 دلار از 15 ماه قبل است.

بیت کوین از “خواب نوسان” بیدار شد

صرف نظر از قدرت ماندگاری بیت کوین، افزایش اخیر بیت کوین در تضاد با فقدان متمایز نوسانی است که از زمان انفجار FTX در اوایل نوامبر شاهد بودیم.

مرتبط: بیت کوین در سال قبل از نصف شدن 300 درصد افزایش یافت – آیا سال 2023 متفاوت خواهد بود؟

برای شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode، چنین حرکتی دیر یا زود می‌تواند بازی را تغییر دهد، به خصوص با توجه به اینکه تا زمان بسته شدن کندل در سال 2022 ادامه خواهد داشت.

در خبرنامه هفتگی The Week On-Chain که در 9 ژانویه منتشر شد، گفت: “دوره تعطیلات 2022-23 از نظر تاریخی آرام بوده است، و چنین شرایطی به ندرت طولانی می شود.”

نمونه‌های قبلی از چنین نوسانات کم برای BTC و ETH قبل از شرایط بسیار نوسان بازار بودند، با نمونه‌های گذشته هم در اوج و هم پایین معامله می‌شدند.

گلس‌نود این پدیده را «خواب بی‌ثباتی» نامید و افزود: «علی‌رغم افزایش کوتاه‌مدت پس از FTX، فعالیت‌های زنجیره‌ای برای این دو شرکت بزرگ همچنان بسیار ضعیف است».

در پایان می‌گوید: «با استفاده از فعالیت‌های زنجیره‌ای و کاهش سقف‌های مشخص، می‌توان با اطمینان گفت که مازاد در نیمه دوم سال 2021 تا حد زیادی از سیستم حذف شده است».

“در حالی که این روند برای سرمایه گذاران دردناک بوده است، ارزش گذاری های بازار به اصول بنیادی نزدیک تر شده است.”

نمودار هفتگی کندل استیک شاخص نوسان تاریخی بیت کوین (BVOL).منبع: Trading View

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا