اخبار ارز دیجیتال

قیمت هدف بیت کوین از 19000 تا 25000 دلار با شروع روز CPI متغیر است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

روز ولنتاین امسال در مورد داده های کلان اقتصادی است، زیرا گاوهای نر بیت کوین با آزمایش منابع شناخته شده روبرو هستند.

بیت کوین (BTC) تا 14 فوریه به پایین‌تر از 22000 دلار ادامه داد زیرا بازارها برای تأثیر داده‌های اقتصاد کلان آماده می‌شوند.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

بیت کوین در مقابل CPI: “انتظار نوسانات”

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، BTC/USD در آستانه انتشار شاخص قیمت مصرف‌کننده ایالات متحده (CPI) در ژانویه نتوانست به بالای 21800 دلار افزایش یابد.

این داده‌ها که قبلاً «مهم‌ترین» انتشار CPI نامیده می‌شد، در ساعت 8:30 صبح به وقت شرقی منتشر شد و کاتالیزور اصلی نوسانات دارایی‌های ریسک است.

بنابراین، فعالان بازار کریپتو انتظار داشتند یک روز معاملاتی شلوغ با 19000 دلار و 25000 دلار روی میز به عنوان اهداف بالقوه، بسته به اینکه نتایج چقدر از تخمین فاصله داشته باشد.

Venturefounder، یکی از مشارکت‌کنندگان پلتفرم تحلیل زنجیره‌ای CryptoQuant، می‌گوید: «اگر اعداد CPI فردا صبح کاهش تورم مثبتی را نشان دهند، احتمالاً شاهد افزایش قیمت بیت‌کوین 24 تا 25000 دلار خواهیم بود. من نوشته ام بخشی از به روز رسانی توییتر.

“برعکس، یک سورپرایز منفی روز بسیار مهمی است که یک آزمایش مجدد کامل برای بیت کوین بین 19 تا 20000 دلار تعیین می کند. منتظر نوسانات باشید.”

نمودار شاخص قیمت مصرف کننده (CPI).منبع: اداره آمار کار

انتظار می‌رود شاخص قیمت مصرف‌کننده سالانه در مقایسه با 6.4 درصد در ماه قبل، 6.2 درصد باشد و شاخص ماهانه از 0.1 درصد به 0.5 درصد افزایش یابد.

Mikael van de Poppe، موسس و مدیر عامل شرکت تجاری Eight، یکی از همکاران Cointelegraph، گفت: «وقتی این را با روندهای قبلی ترکیب می‌کنید، انتظارات نسبتاً بالا می‌رود. ادعا کرد در آن روز.

ون د پوپ قبلا شرط بیت کوین در “مراحل نهایی” اصلاح فعلی خود قرار دارد و 20500 دلار یک سطح کلیدی برای گاوها است.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Michael van de Poppe/Twitter

CPI “مهم” برای تعیین ضرر ارزهای دیجیتال

در همین حال، شرکت تجاری QCP Capital در آخرین به‌روزرسانی بازار خود، عواملی غیر از داده‌ها را به عنوان منبع نگرانی سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال معرفی کرده است.

مرتبط: بیت کوین در نقدینگی پیشنهاد تقلب می کند زیرا قیمت بیت کوین به پایین ترین حد 3 هفته اخیر نزدیک می شود

شرکت بلاک چین Paxos و صرافی‌های حقوقی مداوم بایننس علیه استیبل کوین BUSD هشدار داده‌اند که ممکن است در مورد سیاست‌های نظارتی ایالات متحده نوک کوه یخ باشند.

با توجه به اینکه چکش نظارتی همچنان به سمت صنعت است (شاید تا انتخابات 2024)، افزایش ارزش بازار ارزهای دیجیتال از این منظر حتی کمتر به نظر می رسد.

بنابراین، چاپ CPI امروز برای تعیین میزان کاهش یک ارز دیجیتال بسیار مهم است.

QCP ادامه داد که عدم تطابق بین انتظارات و واقعیت در مورد کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو با وجود کاهش مفهومی تورم وجود دارد.

این گزارش تاکید می‌کند: “بازار نرخ بهره در حال حاضر نرخ پایانی 5.2 درصدی را تعیین می‌کند، و پس از آن تا 23 دسامبر 30 واحد کاهش می‌یابد، از 4.9 درصد پایانه و کاهش 50 واحدی در دو هفته پیش. این یک گام بزرگ برای ما است.” .

“دارایی‌های ریسک به وضوح به این افزایش انتظارات نرخ بهره پاسخ نداده‌اند. چاپ امروز افت شدید سهام را نشان می‌دهد (با رقمی بالاتر از حد انتظار).

انتظار نمی رود که فدرال رزرو تا هفته سوم مارس جلسه تغییر نرخ بهره را تشکیل دهد، و تا آن زمان دیگر CPI چاپ شود.

نمودارهای حاشیه نویسی برای دارایی های کلان.منبع: QCP Capital

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا