اخبار ارز دیجیتال

قیمت هدف بیت کوین شامل کاهش ۱۴۰۰۰ دلاری دیگر است زیرا فدرال رزرو پاول از تورم جلوگیری می کند

هیچ کاتالیزور جدید قیمت بیت کوین از طرف فدرال رزرو به عنوان رئیس پاول به طور کامل بر تورم نیست.

معامله گران بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت در ۱۰ ژانویه با ناامیدی مواجه شدند، زیرا فدرال رزرو ایالات متحده از اظهار نظر در مورد سیاست های آینده خودداری کرد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

پاول در مورد سیاست فدرال رزرو سکوت می کند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که Bitstamp در حدود ۱۷۲۵۰ دلار ثابت است و پس از آن BTC/USD قرار دارد.

هوپ بر روی یک کاتالیزور جدید قیمت بیت کوین با حسن نیت فدرال رزرو در قالب سخنرانی رئیس جروم پاول تمرکز کرد.

اما پاول که در سمپوزیوم بین المللی استقلال بانک مرکزی در مقر بانک مرکزی سوئد در استکهلم صحبت می کرد، به طور کامل از موضوع سیاست پولی ایالات متحده اجتناب کرد.

او شروع کرد: “من سه نکته اصلی را مورد بحث قرار خواهم داد. اول، استقلال سیاست پولی فدرال رزرو یک ترتیبات نهادی مهم و مورد حمایت گسترده است که به خوبی به مردم آمریکا خدمت کرده است.”

ثانیاً، فدرال رزرو از ابزارهای ما برای دستیابی به اهداف تعیین شده خود یعنی حداکثر اشتغال و ثبات قیمت استفاده خواهد کرد و به دنبال درک و نظارت مؤثر توسط مردم و نمایندگان منتخب در کنگره است. ما نباید به دنبال منافع اجتماعی که به عنوان عدم وجود تلقی می شود، سرگردان باشیم. “

نکته اخیر به دخالت فدرال رزرو در بحث تغییرات آب و هوایی اشاره دارد.

بدون محرک های بازار، نه ارزهای دیجیتال و نه سهام ایالات متحده در اولین ساعت معاملات وال استریت امیدوارکننده نبودند.

در یک تحلیل جدید از روز، Filbfilb، یکی از بنیانگذاران مجموعه معاملاتی Decentrader، اهداف بالقوه صعودی و نزولی را برای اقدام قیمت BTC در کوتاه مدت ترسیم کرد.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، زمانی که داده های شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) دسامبر منتشر شد، همچنان انتظار می رفت که نوسانات در ۱۲ ژانویه باشد.

او به مشترکان کانال تلگرام گفت: «خریداران برای دو ماه زیر ۱۶.۵ هزار بوده اند.

۲۰ WMA حدود ۱۸.۳k است که همچنین محدوده فعلی بالا، پشتیبانی قبلی و مقاومت تشخیصی است. شکستن سطح بحرانی بالای گوه و ۲۰۰ WMA نیز حدود ۲۴۰۰۰ دلار خواهد بود.

از سوی دیگر، در صورت بازگشت روند نزولی، کاهش تا ۱۴۰۰۰ دلار ممکن است.

Filbfilb ادامه داد: نقدینگی نشان می دهد که رسیدن به ۲۴۰۰۰ ممکن است کمی مشکل باشد.

“اگر توپ منحنی به مخلوط پرتاب شود، سوخت در مخزن وجود دارد و می توانید به ۱۴-۱۴.۵k برسید.”

نمودار مشروح BTC/USDT. منبع: Filbfilb/ TradingView

Winklevoss مدیر عامل GBTC Silbert را به کلاهبرداری متهم می کند

در جاهای دیگر، تنش ها در طول روز بدتر شد، از جمله گروه ارز دیجیتال (DCG).

مطالب مرتبط: قیمت بیت کوین به بالاترین حد ۳ هفته اخیر و CPI ایالات متحده رسید – ۵ نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران Exchange Gemini، نامه ای سرگشاده به مدیر عامل DCG، بری سیلبرت، با متهم کردن او به کلاهبرداری و درخواست از هیئت مدیره شرکت برای برکناری او پیگیری کرده است.

بخشی از پیامدهای جهانی ناشی از ناکامی FTX، این شکست بر وجوه قفل شده مشتریان و ادعاهای سیلبرت مبنی بر عدم تمایل به همکاری با تقاضاهای طلبکاران متمرکز است.

ابتکار دیگر، Redeem GBTC، با هدف دسترسی به وجوه از طرف سرمایه گذاران در Grayscale Bitcoin Trust (GBTC)، بزرگترین وسیله سرمایه گذاری نهادی بیت کوین با بیش از ۱۰ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت است. من اینجا هستم.

خالق آن، دیوید بیلی، کارآفرین ارزهای دیجیتال، گفت: غیر رسمی وعده داده دامنه کمپین مردمی را گسترش دهید تا سایر وجوه ارزهای رمزنگاری شده را که توسط زیرمجموعه GBTC Grayscale اداره می شوند، در بر بگیرد.

با این وجود، این رویداد، مانند گذشته، نتوانست فشار قیمتی قابل توجهی بر خود بیت کوین ایجاد کند.

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا