اخبار ارز دیجیتال

افزایش قیمت بیت کوین: پیشرفت یا تله گاو نر؟ کارشناسان چه می گویند؟

بیت کوین تقریباً رکورد طولانی‌ترین شمعدان روزانه قیمت سبز را در این ماه شکسته است، اما بسیاری بر این باورند که افزایش اخیر ممکن است کوتاه مدت باشد.

بیت کوین (BTC) برای شروع سال جدید افزایش قیمت را تجربه کرده است، اما بسیاری از کارشناسان صنعت متقاعد نشده اند که ارز دیجیتال به سیر صعودی خود ادامه دهد.

افزایش چشمگیر قیمت که در اوایل این ماه شاهد یک رگه ۱۴ روزه افزایش قیمت در بیت کوین بود، بسیاری را متعجب کرد که آیا این افزایش نشان دهنده یک «دستیابی به موفقیت» یا یک «تله گاو نر» است. من از شما می خواهم این را در نظر بگیرید.

جیمز ادواردز، تحلیلگر ارزهای دیجیتال در شرکت فین‌تک استرالیایی فایندرز، در ۲۳ ژانویه به کوین تلگراف گفت که استدلال‌ها به نفع “تله گاو” قوی‌تر هستند، و اخیراً او هشدار داد که این افزایش ممکن است “کوتاه” باشد.

او گفت در حالی که قیمت BTC در آخر هفته افزایش یافت، NASDAQ Composite و S&P 500 نیز افزایش یافتند.

“این بخشی از افزایش بازار گسترده تر است زیرا به نظر می رسد تورم متوقف شده است و اشتهای ریسک پذیری به جای افزایش ارزهای دیجیتال به سمت سرمایه گذاری باز می گردد. این احتمالاً کوتاه مدت خواهد بود.

ادواردز اضافه کرد که بازار ارزهای دیجیتال هنوز «موانع بزرگی برای برطرف کردن قبل از شروع یک بازار صعودی جدید» دارد.

او گفت که از جمله این موانع، پیامدهای مداوم در مورد مرگ FTX و ارائه اخیر Genesis Chapter 11 در ۱۹ ژانویه است.

او توضیح داد: «بنابراین، زمانی که شرکت‌های ارزهای دیجیتال ترازنامه‌های خود را تنظیم می‌کنند و توکن‌هایی را به بازار می‌آورند تا بدهی‌های خود را پوشش دهند و برای بقا تلاش کنند، شاهد فروش و کاهش بیشتری خواهیم بود.

مایک مک‌گلون، استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ اینتلیجنس، در بیانیه‌ای به کوین تلگراف، شرایط کلان اقتصادی مانند رکود را به عنوان یک مانع بزرگ برای عبور بیت کوین ذکر کرد.

با توجه به اینکه جهان وارد رکود می شود و اکثر بانک های مرکزی در حال انقباض هستند، من فکر می کنم که افت اقتصاد کلان همچنان معکوس اصلی قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتال است.

تحلیلگر کریپتو و معامله گر سوئینگ «Capo of Crypto» در ۲۱ ژانویه به ۷۱۰۰۰۰ دنبال کننده توییتر خود گفت که به نظر می رسد پیشرفت بیت کوین در مقاومت «بزرگترین تله گاو نر در تمام دوران» باشد.

اما همه مفسران صنعت نزولی نبودند.

پلتفرم تجزیه و تحلیل بازار ارزهای دیجیتال IncomeSharks نمودار «تغذیه وال سنت» خود را در ۲۲ ژانویه با ۳۷۹۳۰۰ دنبال کننده توییتر خود به اشتراک گذاشت و به «خرس‌هایی» اشاره کرد که معتقدند آخرین اقدام قیمت به یک «تله صعودی» اشاره می‌کند و صعودی به نظر می‌رسد. ”

سم آگتربرگ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران ربات تجاری مبتنی بر هوش مصنوعی CryptoSea نیز اخیرا اشتراک گذاری ۴۳۱۷۰۰ فالوور او در توییتر غرق در پست‌هایی شدند که احساسات مثبت خود را نسبت به اقدام قیمت بیت‌کوین ابراز می‌کرد و نشان می‌داد که «BULL FLAG BREAKOUT» به ۲۵۰۰۰ دلار می‌تواند به زودی روی کارت‌ها باشد. من اینجا هستم.

از سوی دیگر، برخی از پیش بینی قیمت ها با توجه به غیرقابل پیش بینی بودن بازار کریپتو خودداری می کنند.

مربوط: تثبیت قیمت بیت کوین پتانسیل افزایش APE، MANA، AAVE و FIL را باز می کند

به گزارش Alternative.me، بیت کوین (BTC) در حال حاضر ۲۲۷۳۸ دلار قیمت دارد و شاخص ترس و طمع بیت کوین در حال حاضر “خنثی” در ۵۰ از ۱۰۰ است.

پس از ۷ روز متوالی افزایش قیمت BTC، این ارز دیجیتال در ۱۳ ژانویه از منطقه “ترس” خارج شد و از آن زمان تاکنون ۳۱ امتیاز به دست آورد.

احساسات بازار بیت کوین در مقیاس ۰-۱۰۰ “شاخص ترس و طمع” بیان می شود. سس: Alternative.me.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا