اخبار ارز دیجیتال

با کاهش ارزش سهام کوین بیس از سیلورگیت، قیمت بیت کوین ۲۳۰۰۰ دلار به خطر می افتد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بیت‌کوین از نگرانی‌های دوباره در مورد پرداخت بدهی شرکت‌های ارزهای دیجیتال در حال فروپاشی است، اما عملکرد قیمت بیت‌کوین قوی‌تر از سهام بانک‌های کوین‌بیس و سیلورگیت است.

بیت کوین (BTC) در ۲ مارس به دلیل افزایش عدم اطمینان بازار در مورد پرداخت بدهی بانک رمزارز سیلورگیت، رشد ماهانه خود را لغو کرد.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

قیمت بیت کوین از سقوط سهام Silvergate و Coinbase جلوگیری می کند

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، BTC/USD در Bitstamp به ۲۳۲۰۶ دلار رسید که حدود ۱.۵ درصد در روز کاهش داشت.

این جفت تحت فشار قرار گرفتند زیرا شایعات پیرامون سرنوشت سیلورگیت می چرخید. Silvergate صرافی ایالات متحده Coinbase را به عنوان مشتری در تصمیمی که سیلورگیت از روی احتیاط انجام داد از دست داد.

Silvergate در نتیجه سقوط FTX آسیب دیده است و گزارش ۱۰-K خود را در این هفته به تعویق انداخته است و هشدار داده است که ممکن است “سرمایه کافی دریافت نکند.”

سهام شرکت مادر Silvergate Capital در زمان نگارش این مقاله ۴۰ درصد کاهش یافته است.

Coinbase نیز فشار را احساس کرده است، به طوری که سهام Coinbase Global (COIN) 9.65٪ کاهش یافته است، اما اقدام قیمت BTC خود از ضررهای سرریز قابل توجه جلوگیری کرده است.

“سیلورگیت ممکن است ورشکست شود و قیمت را کمی بیشتر پایین بیاورد. از سوی دیگر، از زمانی که اخبار منتشر شد، مردم موقعیت های خود را انباشته کردند و هیچ حرکت واقعی در بیت کوین مشاهده نشد.” واکنش نشان داد.

“این می تواند یک فرضیه باشد که مردم در اینجا به شدت طرفدار هستند.

استک هودلر، معامله گر و تحلیلگر محبوب، دیدگاه مشابهی را بیان کرد و پیشنهاد کرد که رویدادهای جاری نباید در خود بیت کوین منعکس شود.

او گفت: «کوین‌بیس، سیلورگیت، بانک آمریکا، فدرال رزرو همگی می‌توانند یک شبه منفجر شوند و این تعداد صندلی‌های من در سردخانه را تغییر نمی‌دهد.» گفت دنبال کنندگان توییتر

“زیبایی نگهداری #بیت کوین بدون ریسک طرف مقابل.”

با این حال، سرمایه‌گذارانی که به دنبال عملکرد کوتاه‌مدت قیمت بودند، در حالت ریسک خارج بودند و قبل از در نظر گرفتن موقعیت‌های خرید به دنبال سطوح بالاتر بهبود بودند.

“مقاومت را در یک مکان منطقی بیابید – ما معتقدیم که بازدید از پشتیبانی LTF (خط سبز) در بازه زمانی کوتاه قبل از تصمیم گیری در مورد کدام جهت بسیار منطقی است.”، Credible Crypto کمی صعودی است. پیش بینی همراه با نمودار منطقه هدف.

“همچنین، من به سمت صعودی متمایل هستم تا زمانی که/مگر اینکه سطح پایین ۲۱,۳۷۳ دلار (مسیر سبز) را بشکند.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Credible Crypto/ Twitter

گزارش تورم ناامید کننده برای دارایی های ریسک

نگرانی دیگر، آمارهای اقتصاد کلان امروز است که نشان می دهد تورم بیش از آنچه بانک مرکزی امیدوار بود ادامه داشته است.

موارد مرتبط: ۳ موانع قیمت بیت کوین که گاوهای بیت کوین در سال ۲۰۲۳ از بین نرفتند

ایالات متحده و اتحادیه اروپا اولی نشان می دهد که بیکاری در حال افزایش نیست و گزارش ناراحت کننده ای است.

کیت آلن، یکی از بنیانگذاران منابع نظارتی Material Indicators، گفت: “مطالبات اولیه و ادامه دار بیکاری سردتر از حد انتظار بود.” بسته شدن، استدلال می کند که فدرال رزرو و رئیس جروم پاول اکنون ممکن است انگیزه های بیشتری برای حفظ نرخ بهره داشته باشند.

“این دقیقا برعکس چیزی است که فدرال رزرو برای تحت کنترل نگه داشتن تورم می‌خواهد ببیند. IMO، این تصمیم بلندمدت JPow برای افزایش را تقویت می‌کند. به یاد داشته باشید که این یک مقیاس کاهشی است.”

بر اساس گزارش FedWatch Tool گروه CME، انتظارات برای افزایش نرخ بالاتر در ماه مارس نسبت به فوریه پس از داده های ادعاهای بیکاری به ۳۲ درصد رسید.

نمودار احتمال نرخ بهره هدف فدرال رزرو منبع: گروه CME

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا