🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین حمایت کلیدی را دوباره آزمایش می کند زیرا افزایش نرخ فدرال رزرو تهدید به سرقت ۲۷۰۰۰ دلار می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گاوهای بیت کوین نمی توانند جلوی ضررهای جدید را بگیرند، قیمت بیت کوین قدرت قبلی خود را رها کرده است و نهنگ های فرصت طلب عرصه را با نقدینگی دستکاری می کنند.

بیت کوین (BTC) در ۱۹ مه زیر ۲۷۰۰۰ دلار معامله شد و تحلیل ها حاکی از آن است که معاملات سنگین بر قیمت تاثیر گذاشته است.

نمودار کندل ۱ روزه بیت استمپ/دلار بیت‌استمپ. منبع: TradingView

شبح تورم بازارهای ارزهای دیجیتال را فراگرفته است

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، بیت‌کوین/دلار در Bitstamp به پایین‌ترین سطح خود یعنی ۲۶۳۸۰ دلار رسید.

بهبود تدریجی از آن زمان به محدوده آشنای چند روز گذشته بازگشته است، که باید قبل از آخرین معاملات هفته وال استریت مشاهده شود.

افزایش انتظارات بازار از افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا (فدرال رزرو) در ماه ژوئن به کاهش یک شبه کمک کرد.

کاهش ادعاهای بیکاری در این هفته به این امر کمک کرد و مقامات فدرال رزرو به لحن جنگ طلبانه اضافه کردند.

فیلیپ جفرسون، مدیر اجرایی در مجمع بین المللی بیمه ۲۰۲۳ در واشنگتن دی سی گفت: از یک طرف تورم بسیار بالا است، اما ما به اندازه کافی برای کاهش آن تلاش نمی کنیم.

از سوی دیگر، تولید ناخالص داخلی در سال جاری به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و تقاضا به وضوح شروع به احساس تأثیر نرخ بهره ۵ درصدی بالاتر از قبل کرده است، اگرچه تأثیر آن بر بازار کار تاکنون مهار شده است.» بیش از یک سال پیش. . ”

بر اساس ابزار FedWatch گروه CME، احتمال توقف فدرال رزرو چرخه افزایش نرخ بهره در ماه آینده زمانی بالاتر از ۹۵٪ بود، اما امروز فقط ۶۲٪ بود.

نمودار احتمال نرخ بهره هدف فدرال رزرو.منبع: CME Group

در یک تفکیک دقیق از رویدادها، شاخص‌های مادی مانیتورینگ منابع نشان داد که صاحبان نقدینگی پیشنهاد و درخواست معامله می‌کنند تا حرکت‌های قیمت بیت‌کوین را در کوتاه‌مدت دستکاری کنند.

بخشی از یک نظر توییتر: «پس از یک بازار ثابت، بازارها قیمت‌گذاری را در احتمال افزایش دوباره نرخ‌ها آغاز کرده‌اند، زیرا گزارش‌های بیکاری صبحگاهی و سخنرانان #FED حال و هوای گفتگو را پیش از برنامه‌ریزی‌شده #JPow در روز جمعه ایجاد کردند. خلاصه شده است.

هنگامی که قیمت شروع به کاهش کرد، نردبان مناقصه شیب دار بود و قیمت به سمت حمایت قبلی حدود ۲۶.۵ میلیون دلار حرکت کرد، اما دیوار فروش به سرعت برای پایین نگه داشتن قیمت ایجاد شد.

داده های دفترچه سفارش BTC/USD (Binance). منبع: متریال ایندکس/ توییتر

Material Indicators اشاره کرد که BTC/USD میانگین متحرک ۱۰۰ روزه (MA) را برای سومین بار در هفت روز گذشته آزمایش کرده است.

او افزود: “حدود ۹۰ دقیقه طول کشید و پس از ریزش هایی روی دیوار سلول، سقف بیرون کشیده شد. اندکی بعد، سقوط شروع شد زیرا پیشنهاد جدید ۳۶ میلیون دلاری کمتر از حمایت محلی بود.”

تجزیه و تحلیل ما نتیجه می گیرد که علاوه بر میانگین های متحرک ۱۰۰ روزه، میانگین های متحرک ۲۰۰ هفته ای ۲۶۱۰۰ دلار نیز ممکن است منطقه حمایت نزولی بعدی را تشکیل دهد.

نمودار شمعی ساعتی بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp) و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه و ۲۰۰ هفته ای. منبع: TradingView

شاخص‌های کلیدی به سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در ۱۹ مه اشاره می‌کنند که نشان می‌دهد لفاظی‌های تندروانه بیشتر در مورد تورم فشار بر قیمت دارایی‌های ریسکی را افزایش می‌دهد.

معامله گران در حالت “صبر کن و ببین”.

بنابراین، معامله گران هدف نزولی بالقوه خود را حفظ کردند و روی محدوده وسیعی نزدیک به ۲۵۰۰۰ دلار تمرکز کردند.

مرتبط: هایپربیت کوینیزاسیون در راه است، بیت کوین OG می گوید تعداد کل کوین سازان به ۱ میلیون رسید

میکائیل ون د پوپ، موسس و مدیر عامل شرکت تجاری Eight، یکی از آنهاست که از ۲۷۰۰۰ دلار به عنوان سطح حمایتی کلیدی که در حال حاضر در نمودارها نیست، نام می برد.

معامله‌گر محبوب کریپتو تونی در بخشی از یک نظر توییتری گفت: “به نظر طولانی‌تر از ۲۷۵۰۰ دلار و اگر زیر ۲۶۶۰۰ دلار بسته شود کوتاه به نظر می‌رسد. شما نمی‌توانید بین این محدوده باریک معامله کنید.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Cryptotony/Twitter

در همین حال، مجموعه معاملاتی Decentrader ارقام ضعیفی را برای شلوارهای کوتاه و بلند منتشر کرد، با این استدلال که برای بازیابی قیمت ها به سطوح بالاتر نیاز به چرخش است.

نسبت بلند/کوتاه در حال حاضر بالای ۲ است که بسیار زیاد است. معمولاً قبل از اینکه وضعیت شروع به صعودی کند، باید حل شود و کاهش یابد. پذیرفته.

مجله: “مسئولیت اخلاقی”: آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا